PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای ریپ کردن نرم افزار total video converter

poloton7
17-12-2011, 17:56
سلام--
من با نرم افزار imto video converter دی وی دی هایم را ریپ می کنم به divx توی چند جا از از نرم افزار total video converter زیاد تبلیغ کردند من اخرین ورژن این نرم افزار را دانلود کردم ونصب کردم اما این نرم افزار دی وی دی های من را ریپ نمی کند وخطا میدهد-- من چند تا عکس ایتجا می گذارم ببینید مشکل کجاست---
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezaasemani49
17-12-2011, 23:56
سلام,من هم مشابه مشکل شما را داشتم,خیلی از نرم افزارها را امتحان کردم(حدود 20 نرم افزار),اما نشد.تنها نرم افزاری که کمکم کرد همین نرم افزاری که اشاره میکنید بود.نرم افزار خوبی است.
اما در مورد مشکل شما هم باید بگم که اگر فایلهایی را که میگید قبلا ریکاوری کرده باشید نمیشه.برای من که اینطور بود.وقتی فایلهای ریکاوری شده را جدا کردم مشکلم حل شد.

poloton7
18-12-2011, 09:32
نه --من فایل ها ریکاوری نکردم نمی دانم مشکل این نرم افرا چی هست با اکثر نرمافزارها مشکلی ندارم با این نرم افزار این مشکل را دارم . من بخاطر اینکه این نرم افزار تبلیغ زیاد می کنند خواستم یک تست هم از این نرم افزار داشته باشم

alirezaasemani49
19-12-2011, 01:39
[QUOTE=poloton7;6709692]نه --من فایل ها ریکاوری نکردم نمی دانم مشکل این نرم افرا چی هست
دوست عزیز من که از این نرم افزار راضی هستم چون کاری انجام داد که حتی Nero یا برنامه های دیگر نکردند.اما اگر یک برنامه برای ریپ کردن میخواهید که خیلی عالی باشد؟لینک آنرا برایتان میگذارم.
به این لینک بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poloton7
19-12-2011, 22:33
[QUOTE=poloton7;6709692]نه --من فایل ها ریکاوری نکردم نمی دانم مشکل این نرم افرا چی هست
دوست عزیز من که از این نرم افزار راضی هستم چون کاری انجام داد که حتی Nero یا برنامه های دیگر نکردند.اما اگر یک برنامه برای ریپ کردن میخواهید که خیلی عالی باشد؟لینک آنرا برایتان میگذارم.
به این لینک بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متشکر--این نرم افزار راهم چک می کنم ببینتم از دیگر نرم افزار ها بهتر است --