PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز و نرم افزار های خاص به صورت اتوماتیک

Lamanta
17-12-2011, 00:10
سلام
یه برنامه میخوام که ویندوز و یه سری برنامه مثل Adobe acrobat و nero و.... رو به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر نصب کنه.....
همچین چیزی هست ؟
اگه نه خوب یه چیزی باشه فقط نرم افزارا رو نصب کنه.....
یه سوال دیگه
چطور میشه که تنظیمات اینترنت آپشن یا فولدر آپشن رو به صورت یه فایل در آورد که با اجرا کردن اون این تنظیمات انجام شن ؟؟
ممنون میشم اگه زودی جواب بدید....:46::11:

jafarian
17-12-2011, 15:41
برای نصب برنامه ویندوز ازنرم افزار almaza multiset میتونید استفاده کنید یا که ایمیج ویندوز بگیرین بعدشم با همون ایمیج برنامه ها رو بازگردانی کنید اگر تو محیط ویندوز هم بخواین برنامه ای نصب کنید ازEasy Macro Recorder استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lamanta
17-12-2011, 17:46
طرز استفاده از Almaza رو یه کم توضیح میدین ؟
من با Easy macro کار کردم نمیخوام اینجوری باشه آخه توی نصب برنامه ها گاهی اوقات تایپ هم باید بشه و این برنامه اونو save نمیکنه ضمنا با عوض شدن رزولوشن همش اشتباه میشه...
یه برنامه ی دیگه اگه معرفی کنید ممنون میشم
اگه بخوام از تنظیمات توی فولدر آپشن و یا اینترنت آپشن یه فایل درست کنم که با اجرای اون روی هر کامپیوتر اون تنظیمات اعمال بشن راهی هست ؟

Lamanta
17-12-2011, 19:06
تا اونجا که من فهمیدم این نرم افزار ها از طریق ضبط کردن حرکت موس کار میکنن که این خیلی بده....راه دیگه ای نیست یعنی ؟
من میخوام ویندوزی درست کنم که روزانه روی 5-10 تا سیستم بشه نصب کرد ، یه ویندوز Xp با برنامه هایی مثل Adobe Acrobat و Winrar , Nero , kmplayer ,و....

jafarian
18-12-2011, 16:36
اگر برای xp میخواین که برنامه nlite هم هست که طرز کارش از اولی یکمی مشکلتره برای سفارشی کردن ویندوز بکار میره برای مورد دوم هم برای save کردن تنظیمات فلدرآپشن من نرم افزاری ندیدم که اینکار انجام بده یا که ازطریق رجیستری بشه اینکار کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید