PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سون را بالا اوردم xp پرید(شما هم راهنمایی کنید)

mm_yaghoob
16-12-2011, 22:54
سلام به کمک و راهنمایی نیاز دارم
4روزه طول کشیده ویندوز xp زدم حالا بالا نمیاد

توضیح مشکلم:
ویندوز xpرا در c نصب کردم سون بالا نیومد به سی دی سون اون بالا اوردم حالا xp بالا نمیاد

نرم افزارEasyBCD 2.0 را در سون نصب کردم ولی وقتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارور بالای را میده

چی کار کنم

jafarian
16-12-2011, 22:56
به وسیله برنامه easy bcd از تپ Add an Entry باید منوی بوت ویندوز خودتون درست کنید تاپیک پایینم ببینید شاید بکارتون بیاد به احتمال زیاد :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mm_yaghoob
17-12-2011, 08:52
به وسیله برنامه easy bcd از تپ Add an Entry باید منوی بوت ویندوز خودتون درست کنید تاپیک پایینم ببینید شاید بکارتون بیاد به احتمال زیاد :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی از راهنمایی شما
ولی همانطور که در عکس بالا می بینید و توضیحات منو

چون xpدر درایوcاست و در داخل سون درایو ویندوزxpمشاهده نمیشه و این easy bcd اصلا" ویندوز xpرا نمی شناسه تا منو بوت درست کنه
پست اول خوب ببینید متموجه میشی

hamedre81
17-12-2011, 21:12
سلام به کمک و راهنمایی نیاز دارم
4روزه طول کشیده ویندوز xp زدم حالا بالا نمیاد

توضیح مشکلم:
ویندوز xpرا در c نصب کردم سون بالا نیومد به سی دی سون اون بالا اوردم حالا xp بالا نمیاد

نرم افزارEasyBCD 2.0 را در سون نصب کردم ولی وقتی

ارور بالای را میده

چی کار کنم

از برنامهEasyBCD استفاده کن اما وقتی که windows nt/xp/2k/2k3را انتخاب کردی تیک( اتوماتیک انتخای کردن درایو )رابردار و درایوی که ویندوز xpتوش نصب کردای را انتخاب کن وبعد add entry را انتخاب کن باید قبول کنه بعد ریسترات کن ببین بالا می یاد

mm_yaghoob
18-12-2011, 17:37
از برنامهEasyBCD استفاده کن اما وقتی که windows nt/xp/2k/2k3را انتخاب کردی تیک( اتوماتیک انتخای کردن درایو )رابردار و درایوی که ویندوز xpتوش نصب کردای را انتخاب کن وبعد add entry را انتخاب کن باید قبول کنه بعد ریسترات کن ببین بالا می یاد

مشكل اصلي همينه
چون سون درايوي را كه در ان xp نصب شده را نه مي شناسه و نه نشون ميده
xpدر رايوcنصب شده است
7در درايوd نصب شده است
من هم 6 تا پارتيشن دارم وقتي وارد سون ميشم 5 پارتيشت نشون داده ميشه كه سون هم در درايو c نشون داده ميشه

hamedre81
18-12-2011, 23:24
مشكل اصلي همينه
چون سون درايوي را كه در ان xp نصب شده را نه مي شناسه و نه نشون ميده
xpدر رايوcنصب شده است
7در درايوd نصب شده است
من هم 6 تا پارتيشن دارم وقتي وارد سون ميشم 5 پارتيشت نشون داده ميشه كه سون هم در درايو c نشون داده ميشه

اول با برنامه Computer Management ویندوز را اجرا کن بعد وارد Disk Managementشو و مطمئن شو که درایوی توش ویندوز xp را نصب کرده ای وجود داره (ببین درایوی با اون حجم درایو ویندوز xp که قبلا داشتی وجود داره یا نه اگه وجود داشت ببین نام درایو{e.d.cو...} چیه اگه نام درایو نداشت یه حرف براش انتخاب کن و ok بزن) اگه درایو با اون مشخصات که ویندوز Xpرا ندیدی ممکنه پارتیشن ویندوز xp به کل پاک شده باشه و باید دباره پارتیشن بسازی

بعد همون کاری که قبلا گفتم انجام بده

اگه تونستی یه عکس از این Disk Management بزار