PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانکت شدن کامپیوتر و لب تاب

MAZIARDM
16-12-2011, 14:21
با درود و خسته نباشید به دوستان

من یه کامپیوتر و یه لب تاب دارم. مودمم linksys وایر لس هستش. میخوام همزمان با لب تابم و کامپیوترم کانکت بشم. روی حالت ppoe گذاشتم ولی متاسفانه هر چند دقیقه یکبار دیس میشه و این به خصوص در زمان دانلود از سرور هایی نظیر mediafire حسابی دردسرساز میشه. این مشکل به خاطر مودمم نیست. چون با مودم های دیگه هم همین مشکل رو دارم. و همچنین مودممو بردم با isp های دیگه امتحان کردم مشکلی با حالت ppoe نداره.مشکل از isp من هستش که با حالت ppoe سازگار نیست. اینترنتم هم از خود مخابراته (نمیتونم اونو عوضکنم چون فقط خود مخابرات به من سرویس میده و شرکت های دیگه نمی تونند سرویس بدهند).
به خاطر همین روی حالت کانکت دستی گذاشتم. تا چند وقت پیش خوب بود تا اینکه الان چند روزی هست هر کاری می کنم همزمان نمیتونم با هر دوتاش کانکت بشم. اگه یکیش داخل بشه و بخوام با اون یکی کانکت بشم پیغام 691 یعنی ارور یوزر نیم و پس ورد رو میده (جفت ویندوز ها سون هستش). الانم دردسر شده چون برادرم و من هر دو همزمان از اینترنت استفاده می کنیم. پشتیبانی مخابرات هم اصلا جواب درست و حساب نمیده. خب این موقع باید یکیمون دیس باشه.
خب می خواستم ببینم باید چی کار کنم. آیا تنظیمات خاصی داره یا داشته. در هر صورت می بایست چی کار کرد. با تشکر از تممی دوستان منتظر پاسختون هستم.

MAZIARDM
18-12-2011, 23:50
با سلام و خسته نباشید. کسی از دوستان نمی خواد راهنمایی کنه و پاسخ بده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

behrooz.shie
19-12-2011, 04:56
مشکل تون از ISP هست !
دقیقا توی عکس با خط قرمز مشخص کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAZIARDM
21-12-2011, 22:20
با سلام و تشکر. بازم به قول ساده و خوذمونی دمتون گرم که پاسخ دادید. کسی که جواب نداد. به هر حال ممنونم.

یه سوال دارم. این عکس که گذاشتید متعلق به چه مودمی هست؟ مودم من linksys هستش. میشه بیشتر راهنمایی کنید. واقعا ممنونم. منتظر پاسخ شما هستم. شب خوش

behrooz.shie
22-12-2011, 00:00
مودم نیست عزیز
دقیقا ISP هست (میکروتیک)

MAZIARDM
22-12-2011, 17:55
سلام بهروز جان. تشکر که پاسخ دادی. میشه بگی منظور از آی اس پی چیه؟ این میکروتیک چیه؟ یه آدرس یا یک دستگاهه؟ باید از کجا تهیه اش کنم. واقعا ممنونم که راهنمایی می کنی. میدونم سوالاتم هم خیلی پایه ای و شایدم بی ربط باشه ولی خب من تخصصی ندارم. ممنونم. منتظر پاسخ هستم. شب خوش

MAZIARDM
23-12-2011, 13:58
سلام بهروز جان. من منتظر پاسخم. ممنون

behrooz.shie
24-12-2011, 03:15
گفتم که مشکل تون از ISP (اراعه دهنده اینترنت تون ) هست شما باید اینو باهشون در میان بگذارین
نیازی نیست چیزی هم تهیه بشه :20:

در ضمن کروم شهرید ؟
با تعویض مک ادرس ببینید مشکل تون برطرف نمیشه ؟

MAZIARDM
24-12-2011, 23:27
سلام بهروز جان سلام مجدد و تشکر از شما.

شهر تهران هستم. البته بهتره بگم شهرری. isp هم مخابرات هستش. جواب درست و حسابی هم که نمیدند. پشتیبانی درست و حسابی هم نداره. به خصوص برای من که فقط می تونم از خود مخابرات اینترنت بگیرم. به خاطر همین حسابی تو سر در گمی هستم.
فردا صبح زنگ می زنم ببینم چی میگن. راستی ببخشید این سوالو می کنم. پس جریان عکس بالا چی بود. من فکر کردم جایی تو تنظیمات مودم هستش که می تونم تغییرش بدم و تنظیمات لازم رو انجام بدم. باتشکر منتظر پاسخ شما هستم.

MAZIARDM
27-12-2011, 21:59
سلام مجدد. پاسخی نبود. ممنون.منتظرم

Farshid72
27-12-2011, 22:30
دوسته عزیز فک نمی کنم ربطی داشته باشه..شما با لپ تاپت وارد شو تو تنظیمات بعد ipv4 بعد اونجا دستی ip دسکتاپ رو وارد کن بعد DNS رو هم واردکن بعد کانکت شو به اینترنت مث کافی نت ها میمونه دیگه با این تفاوت که شما اون یکی با وایرلس وصل میشه

MAZIARDM
02-01-2012, 23:20
سلام فرشید جان

میشه بیشتر توضیح بدید. ممنون میشم. چه راههایی رو برم.