PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید hdtv تا سقف 1.5 میلیون

afe
16-12-2011, 13:05
با سلام به دوستان

قصد خرید hdtv دارم تا 1.5 میلیون از بانه دارم. شما چه مدلهایی رو پیشنهاد می کنید؟ (46" الی 50")
آیا Smart TVها ارزش پول بیشتر دادن رو دارند؟ برای من برند خیلی مهم نیست و به برند خاصی تعصب ندارم فقط کیفت خوب باشه برام کافیست.

با سپاس

mzy
16-12-2011, 18:40
با سلام به دوستان

قصد خرید hdtv دارم تا 1.5 میلیون از بانه دارم. شما چه مدلهایی رو پیشنهاد می کنید؟ (46" الی 50")
آیا Smart TVها ارزش پول بیشتر دادن رو دارند؟ برای من برند خیلی مهم نیست و به برند خاصی تعصب ندارم فقط کیفت خوب باشه برام کافیست.

با سپاس
شما میتونید پلاسما 42st30 پاناسونیک بخرید. باگارانتی و تیونر دیجیتال از نمایندگی حدود 1700 میشه 3بعدی هم هست. بانه زیر 1400بده خوبه.
بنظر من اینترنت تلویزون اونقدر کارایی نداره.

masoud401
16-12-2011, 20:17
به نظر من اگه توشیبا بخری خیلی بهتره. تو اقوام ما انواع مختلف تلویزیون وجد داره ولی کیفیتی که من تو توشیبا دیدم تو هیچکدومش نبود. خودم سونی دارم. به نظرم باید بندازمش دور. کیفیت توشیبا فوق العادهس.

kia.Tahamtan
18-12-2011, 22:33
با سلام به دوستان

با سپاس

بستگی داره پلاسما بخوای یا LCD LED ؟ که اونم بسته به اتاق و نورش داره

wareshteam
22-12-2011, 20:25
با سلام
اندازه اتاق طول 8 و عرض 6 متر بهترین سایز تلویزیون ال ای دی در رنج قیمت بین 1300 تا 1600 کدام مدل را پیشنهاد می کنید در ضمن برحسب اولویت 1-فول اچ دی کیفیت تصویر -کیفیت صدا -امکانات
به نظر شما ال ای دی معمولی بگیرم بهتره یا سه بعدی

afe
23-12-2011, 10:40
بستگی داره پلاسما بخوای یا LCD LED ؟ که اونم بسته به اتاق و نورش داره

برای من کیفیت تصویر مهمه. برای خونه می خوام. 40 متر پذیرایی که 4 تا لامپ کم مصرف روشن می کنیم شبها.

kia.Tahamtan
23-12-2011, 11:30
برای من کیفیت تصویر مهمه. برای خونه می خوام. 40 متر پذیرایی که 4 تا لامپ کم مصرف روشن می کنیم شبها.

دوست عزیز به تاپیک تلویزیون های شارپ برو اطلاعت خوبی میگیری
بهتره چند فایل با کیفیت های HD , Full HD , SD روی فلش بریزی و با خودت ببری و از فروشنده بخوای برات بذاره و تماشا کنی. به هر حال شما میخوای پول بدی
حتما" در فایل تصاویر SD (720*576 از فوتبال هایی که تلویزیون ایران هم نشون میده با خودت ببر.

اگه به این نتیجه رسیدی plasma تهیه کنی panasonic و pioneer kuro برند خوبی هست.

اگه LCD LED خواستی بگیری برند های Sharp,Philips,Sony,LG,JVC مدل های خوبی داره.
در ضمن تحت تاثیر فروشنده قرار نگیر.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش را در نظر بگیر.

سونی مدل های خوبش گران قیمت هستند مثلا مدل 925 که 3D هم هست و FULL LED همرا با Local Dimming.

مدل های فیلیپس هم بین 1.700 تا 3 تومان هست و اروپایی.

در مورد مدل های LG باید تحقیق کنی و از دوستان کمک بیشتری بخواه.

شارپ پنل های بسیار خوبی داره بطوریکه کمپانی های اپل و سونی خط تولید LCD هاشون رو دارن به شارپ محول می کنن و در ایران گارانتی معتبر مادیران پشتشه.

مدل های کره ای و چینی علاقه زیادی به اغراق دارن اما برند های ژاپنی و اروپایی بر پایه احترام بر مشتری مبتنی هستند.

بهتره کمی بیشتر هزینه کنی و جنس بهتری با حدود 2میلیون بگیری. به هر حال حدود 10سال میخوای نگاش کنی.

تشکر یادتون نره.