PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب دوباره ویندوز

ali_70k
16-12-2011, 10:41
سلام
اگه میشه دوستان الگوریتم کامل پاک کردن و نصب دوباره ویندوز رو توضیح بدین
منظورم فرمت کردن درایو اصلی با نرم افزار های دیگه
و آیا نیاز به پاک کردن برنامه ها ی نصب شده در درایو d خودم رو دارم یا نه؟
و...
ممنون!

jafarian
16-12-2011, 13:17
واسه مورد اول از فایلهای سایت اول دوم استفاده کنید که کامل توضیح داده واسه مورد دوم هم نیاز به پاک کردن برنامه درایوی که داخلش ویندوز نصب نیست ندارین فقط درایوی که ویندوز داخلش نصب هست پاک کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_70k
24-12-2011, 19:09
یه سوال : ویندوز برنامه های نصب شده در درایو D رو خودش شناسایی میکنه و تغییرات لازم در رجیستری رو میده؟
من یه بار می خواستم ویندوز رو عوض کنم ولی یادم رفته بود که گزینه فرمت رو بزنم(یعنی کلا ندیدمش!) و تو یه درایو 2 ویندوز داشتم که پاک اش کردم ، حالا که با دقت مرور کردم دیدم گزینه فرمت رو داره!
ممنون !:20:

tajrobenik
26-12-2011, 17:30
یه سوال : ویندوز برنامه های نصب شده در درایو D رو خودش شناسایی میکنه و تغییرات لازم در رجیستری رو میده؟

بستگی به برنامه ای داره که در درایو دیگه نصب کرده باشین ...
معمولا برنامه ها بجز قسمتی که نصب می‌شن تغییرات در ویندوز می‌دن و یا بعضی از فایل هاشون رو در درایو ویندوز می‌ریزن ..

و این تغییرات بعد از نصب ویندوز جدید پاک می‌شه...

ali_70k
27-12-2011, 15:48
پس اگه ویندوز رو عوض کنم اون برنامه ها (بعضی یاشون و البته شاید بعضی یاشون!) اجرا نشن یا به مشکل بر بخورند؟ درسته؟
و من باید از اول اونا رو نصب کنم!
ولی اون بعضی های دیگه چی دوباره شناسایی میشن ؟ بعضی ها که به راست کلیکها ، گزینه اضافه میکنن مثل winRAR اگه تو درایو Dباشن ، بعد از پاک کردن و نصب دوباره ی ویندوز باز هم همون طور باقی میمونن (آخه این تغییرات تو رجیستری هست و با پاک کردن ویندوز پاک خواهند شد)
شایدم ویندوز اینارو شناسایی کنه و کلید های مربوطه رو اضافه کنه!

jafarian
27-12-2011, 15:56
اگرویندوز کلا چنج کنید که اون برنامه های داخل درایو d هم پاک میشن اما اگر فقط repair کنید امکانش هست باقی بمونن تو کلیک راست بطور مثال .

ali_70k
28-12-2011, 13:26
من میخام موقع نصب درایو C رو فرمت کنم !
بازم میمونن یا نه؟

jafarian
28-12-2011, 14:24
من میخام موقع نصب درایو C رو فرمت کنم !
بازم میمونن یا نه؟

دراونصورت نه دیگه کلا حذف میشن اگرفرمت کنیدفقط گفتم درصورتی که repair بشه.

ali_70k
28-12-2011, 19:22
مرسی ممنون

ali_70k
08-01-2012, 15:52
سلام بالاخره ویندوز رو عوض کردم و تمام مشکلاتم حل شد دیگه fatal stop error نمیاد سرعت کام رفته بالا و ...
به توصیه دوستم هر چند وقت یک بار ویندوز رو عوض میکنم
کلا از همتون ممنونم!
بای!