PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وی - پی / ان

Alishmas
14-12-2011, 19:36
با هر نوع کانکشنی که ميخوام کانکت کنم ارور 807 ميده ، مشکل از کجاست ؟ بايد قبلش تنظيمات خاصی انجام بدم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Black Band
14-12-2011, 20:12
شماره ی Error رو نزن، بنویس چه اورری میده تا بتونیم کمکت کنیم...

Alishmas
14-12-2011, 22:07

jafarian
14-12-2011, 23:01
طبق پست شماره 3 سایت اول عمل کنید یا که طبق پست آخر سایت دوم که ازطریق رجیستری گفته :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alishmas
15-12-2011, 01:46
با رجيستری که درست نشد، اين کاری که اين يکی دیگه گفته، يعنی :

Turn on (accept) port 1723 for PPTP VPN's
Turn on protocol 47 GRE

رو چطوری بايد انجام بدم ؟

jafarian
15-12-2011, 14:15
اون مسیری که از طریق رجیستری بود شما اول باید ازطریق فرمان services.msc برین بعدش از طریق رجیستری که گفته به احتمال 100 درصد درست بشه این روش دیگه رو هم تست کنید پنجره تو منوی سرچ استارت دستور cmd روتایپ کنید بعدش روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید این دستور ipconfig /flushdns از همینجا با موس کپی بگیرین داخل اون پمجره paste کنید بعدشم اینتر بزنید ببینید درست میشه اگرر فع نشد اگر آنتی ویروس سیستم nod هست بطور موقت کلا پاکش کنید بعدش تست بگیرین برای اون روشی هم که سئوال کردین باید تنظیمات روتر خودتون برسی کنید که مثل همون دو تا دستور باشه سایت مایکروسافتم پست اولش توضیح داده.

saeed774
15-12-2011, 15:19
بحث و بررسی مسائل مربوط به وی پی ان در انجمن خلاف محسوب میشه ، ولی یه پیشنهاد هم من میدم .:31: شما اگه بصورت دستی تو ویندوز کانکشن درست کردی و کانکشن آماده نیست مطمئنا مشکلتون به تنظیمات Security وی پی مربوط میشه . روی کانکشن وی پی راست کلیک کن و Properties بزن و به تب Security برو . طبق عکس زیر قسمت های مختلف رو تنظیم کن :

اگه این حالت ها جواب نداد سایر گزینه ها رو هم امتحان کن تا به نتیجه برسی . برای مثال در کادر کشویی دوم حالت رو روی No Encryption بذار.

Black Band
15-12-2011, 15:21
و.ی پ.ی ا.ن هایی که نمی تونن اصلا به سرور و پورت وصل بشن، به این خاطر نمی تونن وصل بشن که مخابرات اون ها رو Block کرده، باید دنبال و.ی پ.ی ا.ن های جدید باشی. البته بعضی موقع ها بازم وصل میشن، یکی از دوستام همینجوری شده بود، فقط شنبه ها و پنج شنبه ها وصل میشد. اینم که میگم مخابرات قطعش کرده، توی سایت خبری Aftabnews خوندم.

Alishmas
17-12-2011, 22:54
اون مسیری که از طریق رجیستری بود شما اول باید ازطریق فرمان services.msc برین بعدش از طریق رجیستری که گفته به احتمال 100 درصد درست بشه این روش دیگه رو هم تست کنید پنجره تو منوی سرچ استارت دستور cmd روتایپ کنید بعدش روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید این دستور ipconfig /flushdns از همینجا با موس کپی بگیرین داخل اون پمجره paste کنید بعدشم اینتر بزنید ببینید درست میشه اگرر فع نشد اگر آنتی ویروس سیستم nod هست بطور موقت کلا پاکش کنید بعدش تست بگیرین برای اون روشی هم که سئوال کردین باید تنظیمات روتر خودتون برسی کنید که مثل همون دو تا دستور باشه سایت مایکروسافتم پست اولش توضیح داده.

توی services.msc دقيقاً بايد چيکار کنم ؟
بقيه کار ها رو انجام دادم اما درست نشد.
تنظيمات روتر چيه ؟ توی خود سايت Microsoft هم گفته که بايد اون پورت ها رو باز کنم اما نميدونم چطوری بايد اين کارو بکنم ؟

بحث و بررسی مسائل مربوط به وی پی ان در انجمن خلاف محسوب میشه ، ولی یه پیشنهاد هم من میدم .:31: شما اگه بصورت دستی تو ویندوز کانکشن درست کردی و کانکشن آماده نیست مطمئنا مشکلتون به تنظیمات Security وی پی مربوط میشه . روی کانکشن وی پی راست کلیک کن و Properties بزن و به تب Security برو . طبق عکس زیر قسمت های مختلف رو تنظیم کن :

اگه این حالت ها جواب نداد سایر گزینه ها رو هم امتحان کن تا به نتیجه برسی . برای مثال در کادر کشویی دوم حالت رو روی No Encryption بذار.

مرسی عزيز ، اما جواب نداد !
-----
دوستان اين نکته رو هم بگم که من با کارت وايرلسم با استفاده از اينترنت هتل کنار خونمون کانکت ميشم

jafarian
18-12-2011, 15:49
اول گفته منوی run اجراکنید بعدشم دستور services.msc داخلش تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به مسیر مورد نظر که گذاشته شده برین گزینه مورد نظر disable کنید بعدشم که به قسمت رجیستری ویندوز برین درسمت راست گزینه DependOnService ببینید مشاهده میکنید اگردیدن روش دبل کلی کنید بعدشم کی مورد نظرپاک کنید MMCSS ازآخرم سیستم ریست کنید .

Start -> Type services.msc in the search bar -> open services.
Right click on MULTIMEDIA CLASS PLANNER -> properties -> select "disabled" in the dropdown menu. There remains a problem, the service manager in windows sound depends on that you just disable. So you'll have no sound. Here is how to fix this problem:
Start -> type regedit and open regedit.
Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Audiosrv
On the right you will see "DependOnService" -> double-click on it.
Delete this line from the list: "MMCSS"

Alishmas
18-12-2011, 17:41
اول گفته منوی run اجراکنید بعدشم دستور services.msc داخلش تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به مسیر مورد نظر که گذاشته شده برین گزینه مورد نظر disable کنید بعدشم که به قسمت رجیستری ویندوز برین درسمت راست گزینه DependOnService ببینید مشاهده میکنید اگردیدن روش دبل کلی کنید بعدشم کی مورد نظرپاک کنید MMCSS ازآخرم سیستم ریست کنید .

Start -> Type services.msc in the search bar -> open services.
Right click on MULTIMEDIA CLASS PLANNER -> properties -> select "disabled" in the dropdown menu. There remains a problem, the service manager in windows sound depends on that you just disable. So you'll have no sound. Here is how to fix this problem:
Start -> type regedit and open regedit.
Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Audiosrv
On the right you will see "DependOnService" -> double-click on it.
Delete this line from the list: "MMCSS"

توی services گزینه MULTIMEDIA CLASS PLANNER که نداشتم اما MULTIMEDIA CLASS Scheduler بود که اون رو disable کردم ، کارای مربوط به رجيستری رو هم انجام دادم اما همچنان مشکل پا برجاست البته الان ارور 800 ميده .
من با چند تا کانکشن مختلف امتحان ميکنم اما ميترسم اونا از کار افتاده باشن ، شما کانکشنی واسه تست داری که مطمئن باشی سالم باشه ؟

mohsen_gh1991
18-12-2011, 17:52
دوستان مال من ارور 930 میده چند روزه.کسی میدونه باید چکارش کنم؟

Alishmas
18-12-2011, 19:10
به يک مشکل ديگه هم برخوردم،توی خيلی از سايت ها نميتونم لاگين کنم و من تنها کسی هستم که اين مشکل رو دارم ، يعنی مشکل از سايت نيست بلکه از سيستم منه !!

تو يکی از سايت ها اين ارور رو ميده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/themes/EHSANPC-ATASHMUSIC/theme.php:1) in /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/includes/cache/cache-main.php on line 220

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/themes/EHSANPC-ATASHMUSIC/theme.php:1) in /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/includes/cache/cache-main.php on line 61

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/themes/EHSANPC-ATASHMUSIC/theme.php:1) in /home/imdbdlc1/domains/imdb-dl2.com/public_html/includes/cache/cache-main.php on line 61

Arian_Live
25-10-2012, 13:53
سلام من ویندوز سون دارم هفته اول ک نصب شده بود ب راحتی با v*p*n کانکت میشدم اما یدفه قطع شد و هرکاری کردم دیگه وصل نشد شماره اررور هم 800 هست .
آنتی ویروس هم nod هستش چندبار غیر فعالش کردم بازم درست نشد . لطفا راهنمایی کنین .