PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: نمایش عکس ها با کیفیت پایین در ویندوز 7

amin-se
14-12-2011, 13:42
وقتی عکس ها رو در ویندوز باز میکنم (بوسیله ی نرم افزار windows photo viewer) کیفیت نمایش عکس پایین هست و تصویری که نشون داده میشه کیفیت واقعی عکس نیست
ولی وقتی همون عکس رو مثلا با اینترنت اکسپلورر یا پینت باز میکنم با کیفیت اصلی نمایش داده میشه
در تصویر زیر، یه عکس رو با خود ویندوز و پینت به طور همزمان باز کردم و کنار هم گذاشتم، همونطور که مشاهده میکنین کیفیت ها به طور محسوس تفاوت داره، راهی برای حل این مشکل وجود داره؟!
این مشکل از ابتدا وجود نداشته و به تازگی ایجاد شده.
ویندوز هم 7 و 64 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
14-12-2011, 14:07
ازبرنامه Roboreader بجای برنامه یکی ویندوز میتونید استفاده کنید که دارای قابلیت زیادی هست یا که از برنامه خود مایکروسافت به اسم Windows Live Photo Gallery 2011 میتونید استفاده پیشنهاد میکنم همون برنامه اولی رو دان کنید ببینید بازم بهمون صورت هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
14-12-2011, 16:07
برنامه photo Viewer ویندوز تنظیمات خاصی نداره که بشه دستکارش کرد جز دستکاری تنظیمات کارت گرافیک . شما اخیرا در تنظیمات کارت گرافیک که عموما آیکونش کنار ساعت ویندوز هست دستکاری نکردید ؟ بهتره یکبار تنظیمات اونو بصورت پیش فرض دربیارید .

پیشنهاد من برای دیدن عکس ها برنامه ACDSee هست که پس از نصب کلیه فرمت های پشتیبانی شده رو تحت خودش میگیره و کلی امکانات داره ، میشه گفت که مینی فتوشاپ هم هست . آخرین ورژنش رو به همراه کرک از لینک پایین دانلود کن :

اگه پسورد خواست : سافت 98 دات آی ار یعنی بصورت ------ دات ir باید بنویسی منهتی دات هم که . هست . بدلیل اینکه این سایت توسط فروم بلوک شده مجبورم اینطور بنویسم .

amin-se
14-12-2011, 17:07
با تشکر از سعید عزیز
رفتم توی تنظیمات گرافیک و دلیل این مشکل رو پیدا کردم
باید برین به این مسیر:
روی دسکتاپ کلیک راست کنین، screen resolution رو انتخاب کنین، advanced setting رو بزنین، سربرگ coler management رو انتخاب کنین، دکمه ی coler management رو بزنین، سربرگ advanced رو انتخاب کنین، از قسمت device profile گزینه ی system default رو انتخاب کنین، مشکل حل میشه

از همه تشکر میکنم

jax2
14-12-2011, 21:05
دوست عزیز
وقتی عکس رو با windows photo viewer باز کردین گزینه ای که تو عکس نشون دادم رو بزنید تا عکس رو با سایز و اندازه ی واقعی نشون بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر من از نرم افزار google picasa برای مشاهده تصاویرتون اتسفاده کنید
خیلی سبک هست با ساپورت فرمت بالا و محیط کاربر پسند و ساده

amin-se
14-12-2011, 23:23
مشکل اندازه و سایز تصویر نبود، اینا خوب بود، کیفیت تصویر مشکل داشت، عکسشو گذاشتم
از نرم افزار خود مایکروسافت Windows Live Photo Gallery 2011 که دوستمون معرفی کرد هم استفاده کردم ولی باز هم همون مشکل وجود داشت