PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال راجع به نصب ابزار خروجی در ویندوز 7

msi674
13-12-2011, 23:48
با سلام
بچه ها من چن ماه پیش موبایلمو یا فلشمو به کامپیتر وصل میکردم عکسشم میومد (بدون نصب هیچ نرم افزاری) مثلا عکس فلش 8 گیگ ای دیتا یا گوشی نوکیام همه اینا معلوم بود ولی الان دیگه این جوری نمیاد نه تنها تو کامپیتر من بلکه چن جا دیگه هم تست کردم یادمه ک قبلا میشد ولی الان نمیشه
کسی میتونه کمک کنه ؟ :9:

jafarian
13-12-2011, 23:54
داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید دستور sfc \scannow روداخلش تایپ اینتر بزنید بعدش سییتم ریست کنید ببینیددرست میشه اگر بازم به همون صورت بود برنامه پست پایین تست کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msi674
14-12-2011, 00:11
داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید دستور sfc \scannow روداخلش تایپ اینتر بزنید بعدش سییتم ریست کنید ببینیددرست میشه اگر بازم به همون صورت بود برنامه پست پایین تست کنید :20:

فک کنم درست منظورمو نگفتم ببیند auto play باز میشه ها فقط عکس مدله فلشمو یا گوشیمو نشون نمیده اگه فلش رو وصل میکردم تو کنترل پنل قسمت هاردوار مثلا عکسه مدل فلشم میومد/ اون دستورو زدم نشد الان برنامه رو دانلود میکنم
با تشکر

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

البته لینک دانلود برنامه خرابه :31:

jafarian
14-12-2011, 00:57
ازلینک پایین میتونید دان کنید.

jafarian
14-12-2011, 01:04
اگر مشکلتون با این برنامه کعه دادم مرتفع نشد دستور autoplay داخل سرچ منوی استارت وارد کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه از آخر صفحه روی گزینه reset all defaults کلیک کنید بعدم save کنید ببینید درست میشه .

msi674
14-12-2011, 09:38
با برنامه نشد این راهی رو ک گفتینم رفتم نشد ببینید مثلا این جوری میاد / اوایل عوض این mp3 player عکس گوشی 5250 میومد /جالب این که ویندوزمم عوض کردم ولی بازم این جوری میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

به نظرتون ممکنه ک تو گوشیم یا فلشم فایلی بوده که پاکش کردم و باعث شده این جوری بشه ؟