PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دیکشنری و pdf خوان تست شده بر روی 5800

am2
13-12-2011, 20:24
سلام راستش من یه مدته برای یکی دوستام دنبال این دوتا میگردم که تست شده باشه و ساین و اینها م نخواد ...هرچیزی پیدا میکنم یه مشکلی داره..کسی برنامه خوب سراغ داره خودش تست کرده باشه ...ساینم شده باشه ممنون میشم بهم کمک کنید

:11::11:

1- نرم افزار برای خواندن پی دی اف روی گوشی 5800
2- دیکشنری انگلیسی به فارسی که روی 5800 کار کنه

_________
احیانا برای n95 نرم افزار لیست سیاه سراغ ندارین که میسیج ها و زنگهای طرف رو کلا بلاک کنه و گوشی زنگ نخوره.. :27:

بازم ممنون :40::11:

اسمشون هم بگین خودم پیدا میکنم..فقط میخوام تست شده باشه و کار کنه..چون گوشی خودم نیست و تازه کار نکنه دردسرهه :41:

am2
14-12-2011, 21:59
هم اکنون نیازمند یاری سبزتانیم

soorena_sasany
15-12-2011, 03:42
دوست ایرونی من روی تمام گوشی های سری ۶۰ ویا بهتر بگم لمسی نوکیا اگر تنظیمات جی پی ار اس راداشته باشید مستقیما به خود نوکیا وصل میشوید واگه نشد از گوگل با گوشی خود وارد سایت شوید وزبان مورد نظر خود را دانلود کنید

am2
15-12-2011, 10:26
دوست ایرونی من روی تمام گوشی های سری ۶۰ ویا بهتر بگم لمسی نوکیا اگر تنظیمات جی پی ار اس راداشته باشید مستقیما به خود نوکیا وصل میشوید واگه نشد از گوگل با گوشی خود وارد سایت شوید وزبان مورد نظر خود را دانلود کنید

زبان؟متوجه منظورت نشدم میشه یکم بهتر توضیح بدی

soorena_sasany
21-12-2011, 04:02
منظور از زبان یعنی اینکه لیست زبانهایی که میخواهید به انزبان ترجمه انجام شود راانتخاب میکنید مثلا انگلیسی به فارسی که چون درمنوی خودگوشی فقطزبان انگلیسی موجود ه از لیست سایت نوکیا کلمه پرشین را انتخاب ودانلود میکنید