PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی لیبل سی دی - دی وی دی

nits
13-12-2011, 19:32
سلام دوستان
راستش من یه چندتا لیبل cd و dvd میخوام ....... ولی بهم گفتن که 2-3 تا چاپ نمیکنن ........ با تیراژ بالا چاپ میشه لیبل ..... الان موندم ول معطل که چیکار کنم ......... حالا میخوام بدونم از این لیبلهای آماده نیست که بچسبونم روی سی دی ........ سایتی - چیزی نمیشناسید ؟ البته بنده استان گیلانم
یا راه دیگه ای که میمونه استفاده از این رایترهای لیزری که اون هم روی سی دی ها و دی وی دی ها خوب نمیفته نه ؟ حالا چیکار کنم دوستان ......... خیلی مهم بود واسم :41:
اگر میشه یه راهنمایی بکنید
با تشکر

HEGMATANEH
13-12-2011, 20:34
دوست عزیز لیبل هایی هست تو بازار البته تو اصفهان ما هست گیلان رو نمیدونم ولی اگه به مرکز کامپیوتر شهرتون مراجعه کنید حتما میتونید پیدا کنید.البته با پرینتر هم میتونید اینکارو کنید و بعدبا چست بچسبونید روی سی دی

aram_nfs
13-12-2011, 20:42
سلام دوست عزیز

همونطور که دوستمون گفتن لیبل آماده هست توی بازار اکثرا توی لوازم تحریری ها هست و سی دی فروشی ها

یا می تونین لیبل رو روی سی دی های پرنت ابل چاپ کنین (همچینین دی وی دی)

سی دی های خاصی هم هست که روشون رایترها چاپ میزنه البته محدودیت رنگ و ریزولیشن داره تا جایی که می دونم و هزینش هم بالاس

یا می تونی روی برچسب های خاص چاپ طرحت رو چاپ کنی و بعد از برش اونو استفاده کنی

اینا واسه تیراژ کم مناسبترین راهه

موفق باشی

nits
13-12-2011, 23:46
اگه اینجوری لیبل رو بچسبونم رو سی دی ، موقع خوندن تو سی دی رام مشکلی پیش نمیاد ؟ منظورم اینه که لیبل خش ور نمیداره؟

turkughly
13-12-2011, 23:55
نه بابا چرا خش برداره از اون برچسب ها استفاده کن بعد بچسبون رو سی دی

YAHYA-PRO
14-12-2011, 00:18
خش بر نمیداره ولی خیلی سنگین میشه
من خودم برام پیش اومده کاغذ چسپوندن روی سیدی که حسابی وزنش رو زیاد کرده بود
حالا یه مصیبتی بود که نگو
روی دی وی دی رایتر من که بلکل صدای وحشتناکی داشت و بالا نمی اومد روی سیستم بقیه هم بگیر نگیر بود!

nits
14-12-2011, 00:39
خش بر نمیداره ولی خیلی سنگین میشه
من خودم برام پیش اومده کاغذ چسپوندن روی سیدی که حسابی وزنش رو زیاد کرده بود
حالا یه مصیبتی بود که نگو
روی دی وی دی رایتر من که بلکل صدای وحشتناکی داشت و بالا نمی اومد روی سیستم بقیه هم بگیر نگیر بود!

سنگین میشه ؟!!! چه خبره مگه ؟ مگه میخواییم چی بچسبونیم ؟ من واسه این پکیج نرم افزاری که طراحی کردم میخوام لیبل ها رو ........ از این دی وی دی های اتوران که شامل کلی از نرم افزارها میشن ( All In One ) .....