PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری کردن هارد معیوب

ushuaia
13-12-2011, 15:59
سلام . استادان چگونه و با چه روشی هارد معیوب را که در ان برنامه شخصی دارم ریکاوری کنم ( هارد من ایراد دارد و دیگر بالا نمی اید یکی میگوید سوخته و یکی میگوید بد ستکور شده ... حال کاری ندارم بماند) ..در داخل هارد اسناد شخصی دارم چگونه هارد معیوب را ریکاوری کنم ..ایا یا نرم افزار میشود ...ممنون

ata.royalfalcon
14-12-2011, 23:44
سلام . استادان چگونه و با چه روشی هارد معیوب را که در ان برنامه شخصی دارم ریکاوری کنم ( هارد من ایراد دارد و دیگر بالا نمی اید یکی میگوید سوخته و یکی میگوید بد ستکور شده ... حال کاری ندارم بماند) ..در داخل هارد اسناد شخصی دارم چگونه هارد معیوب را ریکاوری کنم ..ایا یا نرم افزار میشود ...ممنون

سلام
اول اینکه نباید مشکلات هارد رو در انجمن مطالب عمومی سخت افزار و زیر مجموعه آن مطرح میکردید . بهتر بود در انجمن مشکلات سخت افزاری مطرح میکردید ، مخصوصاً در تاپیک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمن اینکه شما خیلی کلی گفتید و باید دقیقتر توضیح میدادید . مثلا نگفتید لپتاپ هست یا PC یا اصلا هارد روشن میشود یا خیر (صدا دارد یا نه) آیا در بایوس شناسایی میشود یا خیر . برای وضعیتهای مختلف راهکار های متفاوتی وجود دارد و نمیتوان نسخه واحدی پیچوند ....

milad_25
29-12-2011, 10:19
نرم افزار چی پیشنهاد میکنید در این زمینه ؟؟

maghsoud98
16-01-2012, 20:46
سلام من یک هارد سیگیت 250 دارم وقتی متوجه شدم که یک پارتیشن 8 مگابایت ناشناخته داره با نرم افزار MiniTool Partition اون رو به پارتیژن کناری اش ملحق کردام و کار خوب پیش رفت ولی دیگه هارد شناسایی نمیشه و حتی نمی گذاره وارد بایوس شوم و فقط اگر کابل ساتا را قطع کنم اجازه وارد شدن به بایوس را دارم اگه کسی راهنمایی کنه چه بلایی سر هارد اومده خیلی ممنون میشم

www2020
22-01-2012, 00:05
سلام دوستان
این مشکل را منم دارم هاردهای سیگیت با ور کن همه این مشکل را پیدا می کنن
سیستم را از بق کشیدن دیگه هارد بوت نمیشه و در بایوس هم قابل شناسایی نیست .
وقتی رو یک کامپیوتر دیگه که در حال کاره و بعنوان هارد دوم نصبش میکنم با هم شناسایییش نمیکنه . اما صدا داره و روشن هم میشه . به نظر شما چکار کنم .
با نرم افزار HDD Regenerator هم خواستم بد سکتو هاشو درست کن چون شناسایی نمیشه نمی تونم کاری کنم