PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین نمای داخلی من (ART Home)

kamron_devil
13-12-2011, 00:31
سلام به همه. این اولین کار داخلی من هستش و همه چیزش رو خودم ساختم. این خونه ممکنه تو واقعیت عجیب باشه یکم ولی کار جالبی شده در مجموع. رندر و نور پردازی خیلی قوی نیستم ولی به نظر خودم از اون چیزی که توقع داشتم بهتر شد. از دوستانی که این عکس ها رو می بینن خواهش می کنم چه با این برنامه کار می کنید چه نمی کنید لطف کنید نظر بدید که با نظرات و انتقادات شما خیلی انرژی می گیرم. هم عکس ها رو طوری میزارم که باز بشن هم لینکشون رو میزارم. موفق باشید :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط این 3 تا خط تیره --- رو حذف کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Qadiany
13-12-2011, 02:12
سلام.
عکسات چقدر بزرگه اینترنتمون منفجر شد:31: عکسارو با اون 4 تا لینک باز کردم.
آفرین دستت درد نکنه. خب ... تابلوهای رو دیوار با اون قوری سیمیه خیلی خوب شدن. متریال زمین عالیه. مبلا و صندلیا خوبن بافت موکت سبزه خوبه شاید رنگشو عوض کنی بد نشه. گلدونا قشنگن شبیه شکلات شدن. جنس رو دیوار رو قبلا یه جا دیدم جنس قشنگیه حالت کاه گل داره ولی خیلی باکلاسه البته یکمی بامپ میخواد که طبیعی شه. شیشه ها ی میز خیلی سبزن یکم تیرشون کنی Refrection شون رو زیادتر کنی شیشه ای شن خوب میشه. پله ها پایه مایه درست حسابی ندارن یکی بره روش می شکنن ولی متریالشون خوبه. در ورودی خیلی خالیه. اون موکت سبزه انگار 50 سانت بالاتر از رمینه روی یه میز. شاید رو زمین خوب سایه نخورده.
بی زحمت اون خوک کثیفم از اونجا ورش دار:31: با اون عروسک سبزه. جاشون می تونی دو تا اوردک با جوجه هاش بزاری.
نورپردازیشم خیلی خوبه. آفرین.
ببخشید اگه تند رفتم.
ایول. موفق باشی.

mary&max
13-12-2011, 11:07
همین که همشو خودت ساختی ارزش داره...واقعا خونه عجیبیه،خیلی بانمک شده:20:

hadi665
13-12-2011, 11:35
آفرین

به عنوان اولین نمای داخلی خیلی خوب شده
اما روی سایه ها باس کار کنی

سایه های نرم بکار ببر زیبا تر میشه

موفق باشی ;)

kamron_devil
13-12-2011, 20:13
از همه دوستانی که نظر دادن و نظر ندادن و نظر خواهند داد خیلی خیلی ممـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــنون :31:
اون موکت سبزه انگار 50 سانت بالاتر از رمینه روی یه میز. شاید رو زمین خوب سایه نخورده.
بی زحمت اون خوک کثیفم از اونجا ورش دار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اون عروسک سبزه. جاشون می تونی دو تا اوردک با جوجه هاش بزاری. اون خوکه و اون عروسک جزو کار های قدیمیمه گفتم اینجوری نشونشون بدم . فرشه هم نصفش تازه تو زمینه ولی به خاطر تکسچرش اینجوری نشون میده. از همتون ممنون که نظر دادید و انتقاد کردید:40:. عکسا واسه خودم نشون نمیده فقط لینکای مستقیم هستن .

آفرین

به عنوان اولین نمای داخلی خیلی خوب شده
اما روی سایه ها باس کار کنی

سایه های نرم بکار ببر زیبا تر میشه

موفق باشی ;)رندر به نظرتون خوبه؟ واقعی میزنه؟ هنوز تو نور پردازی و رندر قوی نشدم آفا هادی. ما تازه کاریم صبر کن :)

فقط یک سوالی یادم رفت بپرسم اسلت متریال تو 3d max 6 x 4 هستش مه جمعا میشه 24 غیر از روش مولتی متریال یا ریسیت کردن مترال کاره دیگه نیمشه کرد اخه اسلت کم اوردم تو این کار. مثلا تنظیمات جایی که اسلت ها بیشتر بشه!؟!؟؟!

Qadiany
13-12-2011, 23:11
فقط یک سوالی یادم رفت بپرسم اسلت متریال تو 3d max 6 x 4 هستش مه جمعا میشه 24 غیر از روش مولتی متریال یا ریسیت کردن مترال کاره دیگه نیمشه کرد اخه اسلت کم اوردم تو این کار. مثلا تنظیمات جایی که اسلت ها بیشتر بشه!؟!؟؟!
اون اسلات ها فقط برای نمایش و ویرایشه و متریال هر جسمی تو حافظه هست شما میتونی هر اسلاتی رو از دکمه سمت چپ و بالا زیر اون جدول کره ها از نو متریالشو انتخاب کنی بدون اینکه متریال جسمای صحنه آسیبی ببینن. اون 24 رو هم من تا حالا ندیدم بشه زیاد کرد نیازی هم نیست. هر چند تا بخوای متریال بساز ولی همشو تو اسلات نمایش نده، چه اشکالی داره.
با اجرای این اسکریپت هم میتونی همه ی اسلات ها رو از نو استاندارد بگذاری و متریال اجسام تو صحنه هم سر جاشون بمونن و هر وقت خواستی متریال جسمی رو بیاری تو اسلاتی، اسلات رو انتخاب کن بعد قطره چکون متریال ادیتور رو انتخاب کن کلیک کن رو جسمت.
اینم کد:

سعید6
14-12-2011, 17:25
سلام
کارتو امروز دیدم خیلی خوب شده
همونطور که گفتی چون اولین کارته لایت و رندر زیاد خوب نشدن ولی برای اولین کار عالیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــه:31:
جنبه های هنری زادی تو کارت دیدم مخصوصااون دایره هایی که به دیوار زدی (با یه مقدار تغییر میشه با cnc یه بلایی سرش در بیاریم)
بازم کارهای داخلیتو برامون بذار

kamron_devil
14-12-2011, 19:35
با تشکر دوباره از همه

اون اسلات ها فقط برای نمایش و ویرایشه و متریال هر جسمی تو حافظه هست شما میتونی هر اسلاتی رو از دکمه سمت چپ و بالا زیر اون جدول کره ها از نو متریالشو انتخاب کنی بدون اینکه متریال جسمای صحنه آسیبی ببینن
منظورت رو نگرفتم ولی این رو می دونم که میشه مترال رو ریست کرد و بعد بدون اینکه متریال روی صحنه تغیر کنه. ولی بازم از کمکت ممنون اقای قادیانی

جنبه های هنری زادی تو کارت دیدم مخصوصااون دایره هایی که به دیوار زدی (با یه مقدار تغییر میشه با cnc یه بلایی سرش در بیاریم)
بازم کارهای داخلیتو برامون بذار
منظورت از هنری زادی چی بود؟ بعد اون دایره با cnc چیه جریانش؟ مرسی از نظرت به حر حال.
فعلا که امتحانا نزدیکه. کاره داخلی هم وقت زیاد می گیره ها. مثلا رندر این عکسا هر کدوم حدود 20 تا 30 دقیقه کشید. البته با این ریزلوشن

Qadiany
15-12-2011, 17:41
منظورت رو نگرفتم ولی این رو می دونم که میشه مترال رو ریست کرد و بعد بدون اینکه متریال روی صحنه تغیر کنه

دقیقا منظورم همینه. اون اسکریپت هم یک جا، هر 24 تا اسلات رو ریست میکنه. خودت که واردی:10:

سعید6
16-12-2011, 16:45
منظورت از هنری زادی چی بود؟
اشتباه تایپ شد
منظورم زیادی بود که نوشتم زادی:18:
من خودم کارهایی که متعارف نباشه خیلی خوشم میاد
بیشتر دوستان برای اینکه دیوار خالی نباشه یه قاب عکس با عکس بی ربط میچسبونندبه دیوار ولی تو یه قوری با اون شکل مدل کرده بودی
این یعنی از یه جنبه ای به کارت نگاه میکنی که خیلی با حاله:21:

بعد اون دایره با cnc چیه جریانش؟
cnc یه دستگاهی هست که با اون میتونیم ام دی اف رو به هر شکلی در بیاریم
دایره لوزی کنده کاری رو ام دی اف و ...:46:

kamron_devil
16-12-2011, 17:02
آهـــــــــــــــــــــــ ان