PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زندگی ایده آل من :دی

Reza Azimy_RW
12-12-2011, 23:42
سلام دوستان
چند ماه پیش یه صحنه تو یو دی کی زدم که بعد گفتم چه خوب میشد اگه من الان اینجا بودم . بعد برداشتم یه فیلم از خودم گرفتم انداختم اونجا :دی
خلاصه همین دیگه دوست داشتین دانلود کنین . شات و اینام خبری نیست :دی
حجم 11 مگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:27:

ehsan_wwe
13-12-2011, 09:00
بيا رضا جان بيا بوس كنيم خوب شي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگذريم خود كار

كامپوزيت حرفه ايي حال كردم ( يوليد ويديو استديو بود ؟ )
كلا ايده هم تك بود دمت گرم

aliscan
13-12-2011, 10:07
ــــــــلام

:39::16::دیایول خیلی قشنگ بود رضا جان:21:پشت سرت رو نگاه کردی گفتم الان یه دایناسور میاد نفلت میکنه:21:
استفاده بهینه از UDK ایول:27:

hadi665
13-12-2011, 11:51
یعنی دیگه ایده رو ترکوندی !!!!
دمت گرم

ای ول
خیلی باش حال کردم

.
;)

ali703
13-12-2011, 12:12
خوب بود حال کردیم

Reza Azimy_RW
13-12-2011, 13:23
قربونه همه رفقا اره با یولید در اوردم فقط یکم یه جوریه واسه اینه با دوربین گوشی فیلم گرفتم از پرده ابی و اینام خبری نبود هزار تا رنگ پشته سرم بود :دی
میخاسم این دختره تو کلیپ منصورو بندازم کنارم برقصه دیگه وقت نشد :دی

iload
13-12-2011, 16:30
سلام

میگم همچین ایده ال هم نبودا ! داشتی از سرما یخ میزدی ! :27:
ولی خوبه اینا همه خاطره میشه !!! :31:

ممنون

lord arthas
13-12-2011, 16:36
خیلی باحال شده بود ایول

AMIR REZAs
13-12-2011, 18:22
عالی حرف نداشت ... :8:

دفعه بعد خودتو بغل مکس پین بذار :31:( چی میشه ها :18:)

silsin
13-12-2011, 19:03
قربونه همه رفقا اره با یولید در اوردم فقط یکم یه جوریه واسه اینه با دوربین گوشی فیلم گرفتم از پرده ابی و اینام خبری نبود هزار تا رنگ پشته سرم بود :دی
میخاسم این دختره تو کلیپ منصورو بندازم کنارم برقصه دیگه وقت نشد :دی

جالب بود. اقا سورسش رو بده ما هم یه دستی روش بکشیم:27: :31:
راستی داداش ایده دایناسور هم خیلی خوبه ها یکی از اون خوشگلاشو بزار بیاد بخوردت :31::27:

Reza Azimy_RW
13-12-2011, 20:54
سلام

میگم همچین ایده ال هم نبودا ! داشتی از سرما یخ میزدی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خوبه اینا همه خاطره میشه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینم از سرم زیاده :دی

خیلی باحال شده بود ایول

قربونت نظر لطفته

عالی حرف نداشت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفعه بعد خودتو بغل مکس پین بذار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( چی میشه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دفه بعد که دیگه ایشالله با جنیفر فیلم واقعی میزارم :دی

جالب بود. اقا سورسش رو بده ما هم یه دستی روش بکشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی داداش ایده دایناسور هم خیلی خوبه ها یکی از اون خوشگلاشو بزار بیاد بخوردت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت سورس این صحنه که دادم بهت یه بار :دی همونیه که صحنه سینمایی و ... داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3Dmajid
13-12-2011, 22:33
ایول ... :40:
با اینکه خودم فیلم میسازم نمیدونم چرا همچین ایده ای به ذهنم نرسیده بود :31:
به زودی ایدت خز میشه توسط من :27::31:

hasansmoke
14-12-2011, 00:19
خیلی باحال بود.خوشم اومد.موفق باشی

parvizamd
14-12-2011, 06:54
من adsl ندارم جان خودت شات بزار....آب از دهنم اومد...بابا سینما چهاربعدی:-)

Reza Azimy_RW
14-12-2011, 13:18
ایول ...
با اینکه خودم فیلم میسازم نمیدونم چرا همچین ایده ای به ذهنم نرسیده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی باحال بود.خوشم اومد.موفق باشی قربونتون نظر لطفتونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به زودی ایدت خز میشه توسط من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی :دی :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من adsl ندارم جان خودت شات بزار....آب از دهنم اومد...بابا سینما چهاربعدی:-) نه پرویز هر کاری بکنی از شات و این قرتی بازیا خبری نیست :دی

Layken
14-12-2011, 17:05
سلام
افا ایول 100 مگ هم بود ارزش دانلودشو داشت
موفق باشی

s.j-rez
14-12-2011, 18:20
آقا ظاهرا لینک مشکل داره ها.
چک کنید به ما هم بگید قضیه رو

anti-military
14-12-2011, 19:45
منم نمیتونم دانلود کنم اگه میشه شات هم بزار ...

Aria1997
14-12-2011, 20:23
با اجازه رضا یه شات گرفتم ولی کیفیت ویدیو بالا نیست!

Reza Azimy_RW
14-12-2011, 20:28
نه عزیزان لینک مشکلی نداره شما روی Download که کلیک کنی بعد هم Slow Download بعد 500 ثانیه تایمر که تموم شد روی Download Now میشه :دی البته میدونم میدونستید یه موقع بی احترامی نشه ولی خوب جدیدا دانلود از فور شیرد عوض شده مدلش گفتم یه یاد اوری کرده باشم ( کلا اصلا نشنیده بگیرید این حرفو :دی )
با RapidBaz.ir هم میتونید لینکو مستقیم کنید تست کردم لینک سالم بود :13:
======
ممنون از اریای گل :40:

M0hsen3D
14-12-2011, 20:31
باحال شده خوشم اومد,افرین.:40:
موفق باشید.

s.j-rez
14-12-2011, 21:15
با مستقیم کردن لینک مشکل حل شد.
آقا خوب بود ولی کلا هدف از ایجادش چیه: دی
راستی بخاری چیزی پیدا کردی گرم بشی:دی

Reza Azimy_RW
14-12-2011, 21:23
با مستقیم کردن لینک مشکل حل شد.

راستی بخاری چیزی پیدا کردی گرم بشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باحال شده خوشم اومد,افرین.
موفق باشید.

قربونتون نظر لطفتونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا خوب بود ولی کلا هدف از ایجادش چیه: دی
هدفم دقیقا" بی هدفی بود :دی

parvizamd
15-12-2011, 06:48
دم علی رضا گرم شات رسوند...
یک عکس دیدم کیف کردم:-) نامرد داری میری پیکنیک ما هم ببر...:دی

Reza Azimy_RW
17-12-2011, 13:42
دوستان این یه کاره دیگه که افکارمذخرف منو میرسونه. این به بازیسزی ربطی نداره یه کاره تری دی هست ولی گفتم دیگه همینجا بزارمش کلا" داستانیه . نگید تعریف کردیم پر رو شد دیگه هی میاد چرت و پرت میزاره ها . کلا" اینم ماله چند ماه پیش بود گفتم الان بزارم بیانگر توقعات کمم از زندگی باشه که هیچ وقت هم قرار نیست درست شه :دی

زندگی ایده آل :

زندگی فعلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودمونیم چقدر با رویاهام فاصله دارم من :دی :دی :دی
یه موردی هم هست بگم که من سیگار نمیکشم اینا همینجوریه

Prince_ of _Persia
21-12-2011, 22:02
رضا تو درست بشو نیستی که :D. تو زندگی ایده آلت هم که آهنگ غمگین گذاشتی و از سرما دم آتیش نشستی چه ایده آلی شد اخه ؟
حیف که نه وقتش هست نه حوصلشو دارم و گرنه زندگی ایده آل خودم می ساختم ببینی بری فضا :D

anti-military
22-12-2011, 00:53
عجب زندگی مزخرفی :31: تو سرما نشستی آتیش روشن کردی نه کامپیوتری هست نه بازی نه چیزی
بزار دستشوییت بگیره مجبور بشی بری از سر چشمه آب بیاری اون موقع میفهمی زندگی ایده آل یعنی چی

3Dmajid
22-12-2011, 10:15
یعنی یه نخ سیگار و یه پاسور بت بدن زندگیت ایده آل میشه ؟ :31:
خب عزیزم زودتر میگفتی خودم برات میخرم غصه نخور :10:

Reza Azimy_RW
22-12-2011, 14:07
رضا تو درست بشو نیستی که :D. تو زندگی ایده آلت هم که آهنگ غمگین گذاشتی و از سرما دم آتیش نشستی چه ایده آلی شد اخه ؟
حیف که نه وقتش هست نه حوصلشو دارم و گرنه زندگی ایده آل خودم می ساختم ببینی بری فضا :D

عجب زندگی مزخرفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو سرما نشستی آتیش روشن کردی نه کامپیوتری هست نه بازی نه چیزی
بزار دستشوییت بگیره مجبور بشی بری از سر چشمه آب بیاری اون موقع میفهمی زندگی ایده آل یعنی چی

یعنی یه نخ سیگار و یه پاسور بت بدن زندگیت ایده آل میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب عزیزم زودتر میگفتی خودم برات میخرم غصه نخور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره خداییش الان خودم فک میکنم میبینم عجب ایده الای مذخرفی دارم :دی

3Dmajid
22-12-2011, 14:08
اره خداییش الان خودم فک میکنم میبینم عجب ایده الای مذخرفی دارم
از این به بعد خواستی زندگی ایده آل درست کنی یه مشورتی با ما بکن :31: