PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه Active@ KillDisk for Windows در ویندوز 7

moh3333n
12-12-2011, 23:22
درود به همه اساتید.
اول اینو بگم که تایپیک دیگه ای پیدا نکردم که بخام مسئلم رومطرح کنم
مشکل من با نرم افزار Active@ KillDisk for Windows هست.
من با این نرم افزار فول کرک حدود 3 سال کار کردم بدون هیچ مشکلی .ولی جدیدا وقتی میخام وارد نرم افزار بشم با این ارور مواجه میشم :
error:access violation at 0*0049dbob (tried to read from 0*00040283)program terminated.
اول فکر کردم شاید بخاطر اینه که یه مدت زیاد روی سیستمم نصب بوده دیگه تاریخ انقضاش گذشته ولی بعد از اینکه نسخه جدید و فول کرک دیگه رو هم نصب کردم دیدم که مجددا همین ارور رو میده.لازمه اینو بگم که روی 3 سیستمه دیگه هم تست کردم ولی باز همین ارور
دوستان من به این نرم افزار نیاز فوری دارم و باید اطلاعات مهمی رو پاک کنم.ممنون میشم سریع کمکمم کنید
با سپاس

Erfan.B
13-12-2011, 04:14
درود به همه اساتید.
اول اینو بگم که تایپیک دیگه ای پیدا نکردم که بخام مسئلم رومطرح کنم
مشکل من با نرم افزار Active@ KillDisk for Windows هست.
من با این نرم افزار فول کرک حدود 3 سال کار کردم بدون هیچ مشکلی .ولی جدیدا وقتی میخام وارد نرم افزار بشم با این ارور مواجه میشم :
error:access violation at 0*0049dbob (tried to read from 0*00040283)program terminated.
اول فکر کردم شاید بخاطر اینه که یه مدت زیاد روی سیستمم نصب بوده دیگه تاریخ انقضاش گذشته ولی بعد از اینکه نسخه جدید و فول کرک دیگه رو هم نصب کردم دیدم که مجددا همین ارور رو میده.لازمه اینو بگم که روی 3 سیستمه دیگه هم تست کردم ولی باز همین ارور
دوستان من به این نرم افزار نیاز فوری دارم و باید اطلاعات مهمی رو پاک کنم.ممنون میشم سریع کمکمم کنید
با سپاس

دوست من active killdisk برای ویندوز توصیه نمی شه و فقط برای محیط بوت خوبه.
شما اگه برای ویندوز می خوای می تونی از این برنامه استفاده کنی ؛ عالیه ،
خدمت شما :

Portable HDD Low Level Format Tool 4.12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

jafarian
13-12-2011, 14:00
اگر تحت ویندوزم بخواین اینکار انجام بدین من برنامه های Eraser یا که O&O SafeErase یا Free EASIS Data Eraser پیشنهاد میدم بخصوص دومی با سومی :20:

moh3333n
13-12-2011, 22:09
ممنون .با O&O SafeErase کار کردم ولی اکتیو کیل دیسک واقعا کارش درسته.ولی سر در نمیارم یه چا اتفاقی افتاده که باز نمیشه.
الان به سایت نرم افزار یه ایمیل میزنم ببینم چی میشه؟

moh3333n
13-12-2011, 22:42
دوستان اینو جوابم داد :KB105: The following error appears: Access violation at 0x770DA500 (tried to write to 0xx00401000), program terminated. when starting KillDisk.

Applies to: KillDisk for Windows Bootable CD. The KillDisk Windows Edition requires 300Mb of RAM due to loading Windows first. ...

حالا یعنی چی ؟؟؟؟؟باید حافظه رم رو خالی کنم ؟

jafarian
13-12-2011, 23:46
برنامه Vit Registry Fix ازلینک پایین دان کنید بعدشم نصبش کنید رجیستری خودتون با این برنامه فیکس کنید ببینید رفع مشکل میشه اگربازم مشکل داشتین روی برنامه خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم به سربرگ Compatibility برین نیک گزینه Run this program in compatibility mode fo بزنید بعدش از کادر کشویی گزینه Windows Vista SP2 انتخاب کنید بعدشم تیک گزینه Run as an Administrator رو هم بزنید اوکی کنید ببینید رفع مشکل میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

foad_m68
24-01-2012, 12:48
سلام دوستان.من اولین بار بود که با active kill disk کار کردم. فلاشم رو killکردم.ولی هالا دیگه درست نمیشه با برنامه paragon هم امتحان کردم تونستم فلاشو بشناسونم به سیستم ولی هیچی کپی نمیشه توش.لطفا کمک کنید ممنون میشم