PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پنجره internet download manager

kelas.avali
12-12-2011, 19:02
سلام ببخشید من یه مشکلی با دانلود منیجر دارم اونم اینکه پنجره های نرم افزار کوچیکه و به همه جای نرم افزار دسترسی ندارم پنجره ها هم قابلیت بزرگ و کوچیک شدن ندارن مثل اینها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار هم پاک کردم و نصب کردم نشد حتی ورژن جدید هم گرفتم بازم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید

Star-x
12-12-2011, 19:12
دوست عزيز احتمال زياد مشكل از تم ويندوز باشد.
تم windows basic رو انتخاب كن.

Black Band
12-12-2011, 19:35
برو توی تنظیمات اندازه ی تصویر نمایش > یعنی :
توی Desktop کلیک راست بکن، حالا گزینه ی Properties رو انتخاب کن، شاخه ی Setting رو انتخاب کن و اندازه ی تصویر رو بالاتر ببر. یعنی اگه مثلا 800x600 هست، اونو به 1024x768 تغییر بده و بیشترش کن، ببین مشکل حل میشه یا نه...
ولی به صورت کلی مطمئن هستم که این مشکل به این دلیل هست که اندازه ی تصویر نمایش شما پایین هست

Erfan.B
13-12-2011, 02:33
سلام ببخشید من یه مشکلی با دانلود منیجر دارم اونم اینکه پنجره های نرم افزار کوچیکه و به همه جای نرم افزار دسترسی ندارم پنجره ها هم قابلیت بزرگ و کوچیک شدن ندارن مثل اینها

چند بار هم پاک کردم و نصب کردم نشد حتی ورژن جدید هم گرفتم بازم نشد ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست من dpi سیستم رو هم کم کنی مشکلت حل می شه که به گفته ی دوستمون در هر صورت مشکل از تنظیمات نمایش هست.

برو تو کنترل پنل
بعد display
از سمت چپ پنجره گزینه ی set custom text size (dpi( رو انتخاب کن.
از پنجره ی باز شده درصد دلخواهت رو وارد کن حتی می تونی کم ترش هم بکنی مثلاً 96. اون دیگه بستگی به رزولوشن و نمایش درست پنجره ی idm داره.

موفق باشي :40:

kelas.avali
13-12-2011, 04:44
برو توی تنظیمات اندازه ی تصویر نمایش > یعنی :
توی Desktop کلیک راست بکن، حالا گزینه ی Properties رو انتخاب کن، شاخه ی Setting رو انتخاب کن و اندازه ی تصویر رو بالاتر ببر. یعنی اگه مثلا 800x600 هست، اونو به 1024x768 تغییر بده و بیشترش کن، ببین مشکل حل میشه یا نه...
ولی به صورت کلی مطمئن هستم که این مشکل به این دلیل هست که اندازه ی تصویر نمایش شما پایین هست
خیلی ممنون ولی اندازه تصویر من روی آخرین درجه هست یعنی 1366x768 ولی هنوز پنجره کوچیکه

دوست من dpi سیستم رو هم کم کنی مشکلت حل می شه که به گفته ی دوستمون در هر صورت مشکل از تنظیمات نمایش هست.

برو تو کنترل پنل
بعد display
از سمت چپ پنجره گزینه ی set custom text size (dpi( رو انتخاب کن.
از پنجره ی باز شده درصد دلخواهت رو وارد کن حتی می تونی کم ترش هم بکنی مثلاً 96. اون دیگه بستگی به رزولوشن و نمایش درست پنجره ی idm داره.

خیلی ممنون دوست من ولی با dpi هم درست نشد خودش رو 96 بود کمتر از اون هم نمیشه بیشترش هم که میکنم کلا تصویر ویندوز به هم میریزه
نمیدونم چکار کنم!
البته بعضی وقتا که ویندوز عوض میکنم درست میشه ولی بعضی وقتها اینجوری میشه

Erfan.B
13-12-2011, 05:22
خیلی ممنون ولی اندازه تصویر من روی آخرین درجه هست یعنی 1366x768 ولی هنوز پنجره کوچیکه

خیلی ممنون دوست من ولی با dpi هم درست نشد خودش رو 96 بود کمتر از اون هم نمیشه بیشترش هم که میکنم کلا تصویر ویندوز به هم میریزه
نمیدونم چکار کنم!
البته بعضی وقتا که ویندوز عوض میکنم درست میشه ولی بعضی وقتها اینجوری میشه
دوست من از این برنامه استفاده کن ببین مشکلت حل می شه یا نه ، قابلیت این رو داره که پنجره هایی که قفل هستن رو ری سایز کنه ،

خدمت شما :

Sizer 3.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kelas.avali
13-12-2011, 05:53
دوست من از این برنامه استفاده کن ببین مشکلت حل می شه یا نه ، قابلیت این رو داره که پنجره هایی که قفل هستن رو ری سایز کنه ،

خدمت شما :

Sizer 3.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشي :40:
خیلی ممنون ولی قبلا این برنامه رو تست کردم کارش چیز دیگه ایه ولی با نرم افزاری که قابلیت تغییر پنجره های ثابت و داره به اسم ResizeEnable که امتحان کردم شد ولی اون چیزی میخواستم نشد یعنی پنجره رو به همون شکلی که هست فقط بزرگ میکنه یعنی نمیتونی اون چیزایی و که میخوای ببینی اینطوری

Black Band
13-12-2011, 16:22
با توجه به همه ی کارهایی که کردی، پیشنهاد میکنم که IDM رو آپدیت کنی...
موفق باشی