PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجهیزات مورد نباز شبکه وایرلی

alex_boobo
12-12-2011, 16:24
سلام به تمامی دوستان خوبم
من میخوام 10 -11 تا سیستم رو به صورت وایرلس شبکه کنم..از شبکه کردن وایرلس هم زیاد چیزی نمیدونم...حالا میخوام بدونم واسه شبکه کردن که یکی از سیستم ها به صورت سرور کار کنه و بشه باهاشون اینترنت هم کار کنیم چه جیزهایی نیاز هست؟؟نیاز به نرم افزار خاصی هم هست؟
(اینو برای دبیرستان میخواستم که یه کارگاه کامپیوتر با 10 عدد سیستم و 2 تا سیستم دیگه هم تو ی کلاس دیگه هست که فاصله کلاسها از هم حداکثر 30 متر و مساحت کارگاه کامپیوتر کمتر از 40 متر مربع است)
راستی اگه وسایلی که نیاز هست رو با مدل معرف کنین ممنون میشم...
با تشکر

alex_boobo
12-12-2011, 20:22
اقا یعنی کسی نمیدونه:41:..یکی از دوستان گفت که اکسس پوینت و یک مودم روتر وایرلس .کارت شبکه وایرلس.نیاز هست..نمیدونم چه مدلهایی با چه خصوصیاتی از این قطعات مورد نیاز هست که بگیرم ..یکی به ما یه کمکی بکنه..

alex_boobo
13-12-2011, 16:10
یعنی واقعا کس نمیدونه؟!!!!!!!!!!!!!:19:هی وای من:5:

Netw0rks
13-12-2011, 18:31
تا جایی که میدونم چیز خاصی نیاز نیست !

یه مودم روتر وایرلس و یه اکسس پوینت کار شما رو راه میندازه !

بعدش کافیه بر روی سیستم هاتون کارت شبکه وایرلس نصب کنید !

از طریق مودم اینترنت رو به سرور میدین و از طریق اکسس پوینت اینترنت رو با کلاینت ها شیر میکنید و شبکه تون رو ایجاد می کنید !

تنظیمات شبکه هم تقریباً مثل شبکه LAN هستش !

alex_boobo
13-12-2011, 20:40
تا جایی که میدونم چیز خاصی نیاز نیست !

یه مودم روتر وایرلس و یه اکسس پوینت کار شما رو راه میندازه !

بعدش کافیه بر روی سیستم هاتون کارت شبکه وایرلس نصب کنید !

از طریق مودم اینترنت رو به سرور میدین و از طریق اکسس پوینت اینترنت رو با کلاینت ها شیر میکنید و شبکه تون رو ایجاد می کنید !

تنظیمات شبکه هم تقریباً مثل شبکه LAN هستش !
بلاخره یه نفر جواب مارو داد
آقا بسیاااااااااار ممنون..اگه محبت کنین چند مدل کارت شبکه وایرلس و اکسس پوینت برام معرفی کنین ...هزینه کلی تا 300 هزار تومان..ممنون

Netw0rks
14-12-2011, 20:43
بلاخره یه نفر جواب مارو داد
آقا بسیاااااااااار ممنون..اگه محبت کنین چند مدل کارت شبکه وایرلس و اکسس پوینت برام معرفی کنین ...هزینه کلی تا 300 هزار تومان..ممنون

با این قیمت ، برند D-Link خوبه !

mjzaret
16-12-2011, 09:13
جواب دوستمون مورد تأييد مي‌باشد.

براي كارت شبكه‌هاي وايرلس قيمت چيزي حدود 25 هزار تومن هست.

اكسس پوينت هم مي‌تونيد از مدل TP-LINK استفاده كنيد.

شاد باشيد:40: