PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای مخفی سازی ای پی

geysar
10-12-2011, 20:37
با سلام
لطفا نرم افزاری برای مخفی سازی ایپی برای دانلود ازسایتهایی که اجازه دانلود به ایرانیان نمیدن معرفی کنید
نرم افزاری که با شرایط فعلی بدرستی کارکنه

jafarian
10-12-2011, 22:58
برای هید کردن آی پی که ازبرنامه auto hide ip میتونید استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
11-12-2011, 13:06
متاسفانه با توجه به شرایط فعلی فیلتــــــرینگ در ایران هیچکدوم از نرم افزارهای مربوطه بدرستی کار نمیکنه . من با همشون کار کردم ، عملا نشون میدن که آی پی عوض شده ولی در حقیقت هیچ تغییری بوجود نمیاد . تنها راه استفاده از هیتلر شکن هست :31:

jafarian
11-12-2011, 14:31
نه سعید جان همین برنامه که گذاشتم ip رو عوض میکنه میتونید راحت وارد سایت انویدیا بشین درایورگرافیک خودتون بطور مثال بروز کنید برای چک کردن ip هم میتونید از سایت پایین استفاده کنید که ip شما رو نمایش میده.

geysar
13-12-2011, 21:40
ولی چرا برای من کارنمیکنه یکی دونرم افزاردیگه هم امتحان کردم ولی سرعت اینترنتم را پایین میاره برای هرصفحه باید یه 10دقیقه ای صبرکنم مشکل ازکجا میتونه باشه ؟

jafarian
14-12-2011, 00:32
ولی چرا برای من کارنمیکنه یکی دونرم افزاردیگه هم امتحان کردم ولی سرعت اینترنتم را پایین میاره برای هرصفحه باید یه 10دقیقه ای صبرکنم مشکل ازکجا میتونه باشه ؟

بعضی سایتها مثل انویدیا رو باز میکنه درضمن آپی شما رو هم تغییر میده از برنامه hide ip easy هم میتونید استفاده کنید که خودم استفاده کردم قبلا برای اینکه سرعتشم بیشتر بشه بایدیک سرور دیگه یا همون کشور دیگه رو انتخاب کنید .