PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بک آپ ویندوز

mehran_pqqp
10-12-2011, 11:59
سلام
یه سوال در مورد بک آپ داشتم:
من با استفاده از بک آپ خود ویندوز xp :
All program , accessories , System tools , backup
از درایو C بک آپ گرفتم
برای امتحان ، یه برنامه رو Unistall کردم و بعد بک آپ گرفته شده رو ریستور کردم که برنامه حذف شده برگشت ، تا اینجا مشکلی نیست
بعد یه برنامه جدید نصب کردم و دوباره بک آپ رو ریستور کردم ولی برنامه اضافه شده حذف نشد ، یعنی برنامه هایی که بعد از بک آپ نصب بشن با ریستور کردن بک آپ حذف نمیشن

راهی نداره برنامه های جدید حذف بشن؟

مثلا میشه با برنامه norton ghost از درایو c که ویندوز توش نصبه بک آپ گرفت بعد کلا ویندوز xp رو فرمت کرد و بعد بک آپ رو از داخل داس ریستور کرد ؟

K1lou
10-12-2011, 12:32
سلام
یه سوال در مورد بک آپ داشتم:
من با استفاده از بک آپ خود ویندوز xp :
All program , accessories , System tools , backup
از درایو C بک آپ گرفتم
برای امتحان ، یه برنامه رو Unistall کردم و بعد بک آپ گرفته شده رو ریستور کردم که برنامه حذف شده برگشت ، تا اینجا مشکلی نیست
بعد یه برنامه جدید نصب کردم و دوباره بک آپ رو ریستور کردم ولی برنامه اضافه شده حذف نشد ، یعنی برنامه هایی که بعد از بک آپ نصب بشن با ریستور کردن بک آپ حذف نمیشن

راهی نداره برنامه های جدید حذف بشن؟

مثلا میشه با برنامه norton ghost از درایو c که ویندوز توش نصبه بک آپ گرفت بعد کلا ویندوز xp رو فرمت کرد و بعد بک آپ رو از داخل داس ریستور کرد ؟

با سلام
من با بک اپ ویندوز کار نکردم و نمی دونم به صورت اتوات تغییرات رو ثبت می کنه یا نه . شاید شما که برنامه رو نصب می کنید خودش به بک اپ اضافه می کنه
اما توصیه من استفاده از برنامه acronis true image home است که در این برنامه شما ازویندوز یک بک اپ کامل می گیرید و بعد نیاز به ورود به حالت داس هم نیست چون در زمان بوت ویندوز با زدن کلیدی مثل f11 به محیط این برنامه برید و بک اژ رو برگردونید دقیقا شبیه درایو ریکاوری که در لپ تاپ ها وجود داره و توسط تولید کننده لپ تاپ برای برگردوندن تنظیمات به حالت اولیه ای کارخونه ای در نظر گرفته

درایوی که در ویندوز ایجاد شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و محیط برنامه

mehran_pqqp
10-12-2011, 12:45
با سلام
من با بک اپ ویندوز کار نکردم و نمی دونم به صورت اتوات تغییرات رو ثبت می کنه یا نه . شاید شما که برنامه رو نصب می کنید خودش به بک اپ اضافه می کنه
اما توصیه من استفاده از برنامه acronis true image home است که در این برنامه شما ازویندوز یک بک اپ کامل می گیرید و بعد نیاز به ورود به حالت داس هم نیست چون در زمان بوت ویندوز با زدن کلیدی مثل f11 به محیط این برنامه برید و بک اژ رو برگردونید دقیقا شبیه درایو ریکاوری که در لپ تاپ ها وجود داره و توسط تولید کننده لپ تاپ برای برگردوندن تنظیمات به حالت اولیه ای کارخونه ای در نظر گرفته

درایوی که در ویندوز ایجاد شده

و محیط برنامه

با این برنامه اگه از درایو C که ویندوز xp توش نصبه بک آپ بگیرم (بک آپ در درایو D ذخیره شده باشه) :

1- با ریستور کردن بک آپ برنامه های جدیدی که نصب شدن (یعنی برنامه هایی که بعد از گرفتن بک آپ نصب شدن) هم تو سیستم هستن؟
2-اگر ویندوز کلا پاک بشه ، با ریستور بک آپ ویندوز ، ویندوز دوباره برمی گرده یا حتما باید ویندوز وجود داشته باشه تا بک آپ رو برگردونیم؟

K1lou
10-12-2011, 13:09
با این برنامه اگه از درایو C که ویندوز xp توش نصبه بک آپ بگیرم (بک آپ در درایو D ذخیره شده باشه) :

1- با ریستور کردن بک آپ برنامه های جدیدی که نصب شدن (یعنی برنامه هایی که بعد از گرفتن بک آپ نصب شدن) هم تو سیستم هستن؟
2-اگر ویندوز کلا پاک بشه ، با ریستور بک آپ ویندوز ، ویندوز دوباره برمی گرده یا حتما باید ویندوز وجود داشته باشه تا بک آپ رو برگردونیم؟

با سلام
برای اشنایی کامل با این برنامه به این تایپیک برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran_pqqp
10-12-2011, 14:40
با سلام
برای اشنایی کامل با این برنامه به این تایپیک برید

مطالب این تاپیک رو خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم ، تاپیک قفل بود نشد سوال بپرسم

اگه از درایو C که ویندوز xp توش نصبه بک آپ بگیرم (بک آپ در درایو D ذخیره شده باشه) :

1- با ریستور کردن بک آپ برنامه های جدیدی که نصب شدن (یعنی برنامه هایی که بعد از گرفتن بک آپ نصب شدن) هم تو سیستم باقی می مونه؟

فکر کنم باید یه ویندوز فرمت کنم و خودم تست کنم :5:

jafarian
10-12-2011, 14:46
شما ویندوزت پاک بشه وقتی با برنامه اکرونیس ایمیجش بگیری بعد میتونید از همون ایمیج راحت استفاده کنید نیازی هم به نصب مجدد ویندوز ندارین لینک آ»وزش این برنامه هم بصورن pdf پایین هست:20: