PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پسورد در repair ایکس پی

ساحل 1
10-12-2011, 11:41
سلام من تو درایو سی ویندوز سون نصب کردم و تو درای دی ایکس پی.اما ویندوز اکس پی وقتی میخوام برم توش خطای زیر رو میده.

file:nst\ntldr
status: 0xc000000f

خواستم repair کنم اما ازم پسورد adminstrator رو میخواد.درحالیکه من موقع نصب هیچ پسوردی نزدم.لطفا بگین باید چیکار کنم؟

jafarian
10-12-2011, 14:53
از طریق safe mode ویندوز xp بالا بیاین بعدش گزینه command prompet انتخاب کنید تو خط فرمانش دستور chkdsk /f /r کنید اینتر کنید بعدش ببینید رفع مشکل میشه اگر دیدین بازم بهمون صورت بود بعد ازریست باز با گزینه safe mode بالا بیاین همون گزینه قبلی رو باز انتخاب کنید اینبار ابتدا این دستور fixmbr/ بعدش دیدین جواب نگرفتین دستورbootsect /fixmbr تایپ کنید اینتر کنید بازم دیدین نشد پیشنهاد میدم ازسایتی که گذاشتم با برنامه EasyBCD استفاده کنید به احتمال زیاد رفع مشکل بشه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساحل 1
10-12-2011, 16:14
برای ویندوز اکس پی نمیتونم از طریق safe mode وارد بشم.همون خطا رو میده.
قبلا با easy bcd ایکس پی رو فعال کرده بودم.فقط در یک صورت تونستم وارد xp بشم اونم درصورتی بود که با همین easy bcd یک ویندوز ایکس پی دیگه به منوی بوتم اضافه کنم.یعنی میشه 2 تا ایکس پی و یدونه 7.ولی وقتی دوباره یک از ایکس پی ها رو با easy bcd پاک میکنم.دوباره نمیتونم وارد ایکس پی بشم.
به عبارت دیگه فقط وقتی که 2 تا اکس پی تو منوی بوتم باشه میتونم واردشون بشم.
اون دستورات رو هم که گفتین زدم درست نشد.
راهی برای دور زدن پسوردی که برای ریکاوری میخواد نیست؟

jafarian
10-12-2011, 16:40
همون روش پست 3 برین به احتمال زیاد کاربرده با همین easy bcd که گفته واسه اون وش خودتونم جای بوت xp رو با 7 بطور موقت چنج کنید با easy bcd بعدش ریست کنید بالا اومد ببینید درست میشه .

jafarian
10-12-2011, 23:06
اگر با روش قبلی که تو پست قبلم گفتم کارتون راه نیفتاد ویندوز خودتون یک دور repair کنید ببینی درسات میشه ددیم بازم بهمون صورت بوت به قسمت بوت setup خودتون برین گزینه اول روی cd rom بزارین دوم رو hdd سوم روی باز cd rom بعد سیو کنید بیاین بیرون ببینید درست میشه درضمن هر وسیله ای به غیر از موس که به پورت usb وصل هست بطور موقت جدا کنید آخر سرم طبق کلیپ پایین از youtube استفاده کنید :20:]

ساحل 1
14-12-2011, 15:15
همون روش پست 3 برین

ممنون از راهنماییهاتون. من جای دو تا ویندوز رو تو easy bcd بالا پایین کردم اما فرقی نکرد.این روش پست 3 رو من متوجه نمیشم اگه میشه توضیح بدین منظورش چیه؟
در مو رد ریکاوری هم گفتم که چون پســــــورد میخواد و منم پسورد نزدم موقع نصب ،نمیدونم چی بزنم.اما یک راهی به ذهن خودم رسید
همون طور که گفتم اگه تو easy bcd دو تا ایکس پی بزنم میتونم وارد ایکس پی بشم اما وقتی ایکس پی رو یکی میکنم اررور میده.خواستم ببینم در حالتیکه میتونم وارد ایکس پی بشم میشه برای adminestrator یک پسورد در نظر بگیرم و بعد برای ریکاوری اون پسورد رو بزنم؟ اگه میشه لطفا بگین کجا باید پسورد رو تعیین کنم؟

ولی اگر هم درست نشد مهم نیست اخر سر یا ویندوز عوض میکنم یا با همون 2 تا ایکس پی منوی بوت استفاده میکنم.مرسی

urmard
24-05-2013, 09:34
سلام
از dvd مجموعه نرم افزار های کاربردی مورچه استفاده کنید
dvd رو بگذارید restart کنید تا با dvd بوت بشه

SIMON137
03-06-2013, 23:00
در صورت repair کردن ویندوز xp ، تغییری در اطلاعات ایجاد نمیشه ؟