PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n8 or galaxys or arc s

nafare_aval
10-12-2011, 09:56
دوستان سخت گیر کردم بین این sسه گوشی

اولویت ها برام دوربین,ویدیو پلیر خوب و سرعت نسبتا خوب هست,دیزاین هم یه مقدار

تو جی اس ام ارنا خوندم که ارک اس ویدیو پلیرش یه مقدار کم میاره تو ساپورت فایل های ویدیویی که باید تبدیل شن

که زد یه کوچولو تو ذوقم....چون حال و حوصله کانورت کردن ندارم...دوست دارم مستقیم پخش کنه همه چیو

گلکسی اس هم دوربینش ضعیفه طراحیشم سادست...

ان 8 هم دوربین قوی ولی سی پی یو ضعیف(از هنگ کردنش میترسم)ولی من برنامه باز نیستم....نهایت 5 تا برنامه شاید به کارم بیاد...

در این صورت سرعتش برام مناسب هست؟؟هنگ نمیکنه؟؟بعضی ها میگن هنگ کنه حتی بعضی اوقات با دکمه پاور هم خاموش نمیشه وگوشی خودش باید بعد از چند ساعت خاموش دوباره روشن کنی؟؟راسته؟؟

بعد جی اس ام زده ویدیو پلیرش فایل های بیشتر از دو گیگ رو پخش نمیکنه و تو فایل های بالاتر از 1.5 گیگ عقب جلو نمیشه کرد؟؟

حل شده این مشکل؟

موندم کدومو بگیرم؟؟

Ngo588
10-12-2011, 11:22
میتونی به نوکیا 701 و سونی اریکسون neov هم فکر کنی شما میخواید با گوشی فیلم ببینی?

h!tman
10-12-2011, 13:44
ویدئو پلیر اهمیتی نداره
میشه با نرم افزار حلش کرد
بین اینا Arc s

minimax2
10-12-2011, 14:01
طراحي ارك اس بهتر از بقيه اون دوتاست ... براي سيستم عامل اندرويد محدوديتي وجود نداره مطمين باش با نرم افزار همه چي پلي مي شه ... گلكسي اس يه مقدار شكل و قيافش قديمي و تكراري شده وگرنه ساپورت نرم افزاي خوبي داره

kkevinloren2006
10-12-2011, 15:06
100درصد ارک

.:PAR3A:.
10-12-2011, 15:15
با توجه به گزینه های شما 100% آرک اس...
دوربین خیلی عالی داره ، دیزاینش هم از زیبا ترین گوشی هاییه که من دیدم... سی پی یوش هم از بقیه موارد قوی تره...
از نظر مدیا پلیر هم هیچ مشکلی نیست... توی اندروید کمتر کسی هست که از پلیر خود گوشی استفاده کنه ، همه پلیر های دیگه میریزن... شما یه پلیر مثل MX Player رو بریزین ، هـــر فرمتی باز میشه...

shabkard
10-12-2011, 15:21
درود
بی شک n8 به خاطر دوربین شاخش وهمچنین پشتیبانی از اکثر فرمتهای تصویری بهتره یو اس بی ان دگو هم که داره
سامی هم خوفه گلگسی اس دو برای خودش غولی دل بزن به دریا بخر فقط یک کم دوربین کم میاره نسبت به ان 8

سونی هم به نظر من جنس نداره زود خراب میشه کافی یکبار بخوره زمین پدرش درمیاد

h!tman
10-12-2011, 17:22
درود
بی شک n8 به خاطر دوربین شاخش وهمچنین پشتیبانی از اکثر فرمتهای تصویری بهتره یو اس بی ان دگو هم که داره
سامی هم خوفه گلگسی اس دو برای خودش غولی دل بزن به دریا بخر فقط یک کم دوربین کم میاره نسبت به ان 8

سونی هم به نظر من جنس نداره زود خراب میشه کافی یکبار بخوره زمین پدرش درمیاد

اشتباه میکنید
دوربین به مگاپیکسل بالاتر نیست و کلی جای بحث داره
ولی N8 با این سی پی یوی ضعیفش و البته کاربری افتضاح سیستم عاملش و همینطور نسبت به قیمتش اصلا ارزش خرید نداره
یعنی گوشی فقط دوربین داره که شما میتونید یک دوربین 12مگا معمولی دیجیتال رو 110تومن بخرید
سونی هم بین این ها قدرت مند ترین تجهیزات روش سواره و یکمم گرون تره!

Ngo588
10-12-2011, 17:54
گول این سی پی یو های قوی رو نخورید اینا تعداد هسته و سرعت سی پی یو رو میبرن بالا ولی قدرت باتری بالا نمیره و زود شارژ تموم میشه ولی گوشی نوکیا 701 زمان مکالمش 17 ساعت هست به نظرم سیمبیان بلی کمتر از اندروید نداره

h!tman
10-12-2011, 17:58
گول این سی پی یو های قوی رو نخورید اینا تعداد هسته و سرعت سی پی یو رو میبرن بالا ولی قدرت باتری بالا نمیره و زود شارژ تموم میشه ولی گوشی نوکیا 701 زمان مکالمش 17 ساعت هست به نظرم سیمبیان بلی کمتر از اندروید نداره

گول نخورید!؟
کلاک سی پی یو میره بالا قدرت نمیره بالا؟!
شما مدرک از حرفات بیار
ازینجور حرفا نزنید تو رو خدا

و سیمبین از آندروید کم نداره؟!
حدود 200هزار تا نرم افزار و بازی کمتر و البته نوکیا بازی هاش در حد سگا هست ولی آندروید بازی HD هم داره
و و و و ...
بازم سیمبین کم نداره؟!

adel.alizadeh1994
10-12-2011, 18:06
از نظر دوربین ان 8 سرتره تا بقیه اما یکم کنده میتونی برای خیال جمعی ارک اس رو بگیری میتونی گوشی ایکس 10 یا ایکس 12 رو که جدید اومده بخری

Ngo588
10-12-2011, 18:08
گول نخورید!؟
کلاک سی پی یو میره بالا قدرت نمیره بالا؟!
شما مدرک از حرفات بیار
ازینجور حرفا نزنید تو رو خدا

و سیمبین از آندروید کم نداره؟!
حدود 200هزار تا نرم افزار و بازی کمتر و البته نوکیا بازی هاش در حد سگا هست ولی آندروید بازی HD هم داره
و و و و ...
بازم سیمبین کم نداره؟!

دوست عزیز من خوشم نمیاد درباره اینجور چیزا بحث کنم ولی خودتون یه کم واقع بین باشید و ببینید اخه با اندروید قراره چیکار کنیم که سرعتش بالا وین فون رو بگو یه چیزی به نظر من اندروید فقط واسه سرگرمی هست به گول شما بازی hd البته شما به بازی های سیمبیان هم یه نگاه کنید بد نیست اونقدرام در حد سگا نیست در هر صورت این نظر من هست هر کسی عقیده خودش رو داره مثلا ایفون 4اس سی پی یوش چقدره ولی قدرتش رو نگاه کنید

.:PAR3A:.
10-12-2011, 18:14
ایفون 4اس سی پی یوش چقدره ولی قدرتش رو نگاه کنید
سی پی یوش چه قدره قدرتش رو نگاه کنید یعنی چی؟؟؟
بیشتر از این که سخت افزاری کمی از اس2 سر تره و قوی ترین بازاره؟؟؟ نکنه بنچمارکای N8 بالاتر از اس2 بوده و ما نمیدونستیم؟؟؟

وقتی فروم مدیر نداره متاسفانه هر نوب ــی میاد مشاوره میده... این پست خودش آخر خندست :

از نظر دوربین ان 8 سرتره تا بقیه اما یکم کنده میتونی برای خیال جمعی ارک اس رو بگیری میتونی گوشی ایکس 10 یا ایکس 12 رو که جدید اومده بخری

h!tman
10-12-2011, 18:20
دوست عزیز من خوشم نمیاد درباره اینجور چیزا بحث کنم ولی خودتون یه کم واقع بین باشید و ببینید اخه با اندروید قراره چیکار کنیم که سرعتش بالا وین فون رو بگو یه چیزی به نظر من اندروید فقط واسه سرگرمی هست به گول شما بازی hd البته شما به بازی های سیمبیان هم یه نگاه کنید بد نیست اونقدرام در حد سگا نیست در هر صورت این نظر من هست هر کسی عقیده خودش رو داره مثلا ایفون 4اس سی پی یوش چقدره ولی قدرتش رو نگاه کنید

واقع بین هستیم
با آندروید چیکار کنیم؟! عزیز تقریبا دلیل این که پیش بینی شده سیمبین به سال 2015 به 0.01 درصد بازار برسه همینه! این که قراره چیکار کنیم
آندروید برای سرگرمی نیست سیستم عاملیه که اگر بازی داره کنارش آفیس و نرم افزار های کاربردی هم داره
بد نیست!؟ مطمئنید ؟ رزولوشن پایین باشه و فکر میکنید جزئیات بازی بالاست در حالی که نوکیا ها چیپ گرافیکی قوی ندارن که بتونن بازی hD اجرا کنن حتی این N8 که برای رقابت با آندروید اومده بود!!!!
Iphone 4 مشکل قدرتش چیه؟
یا Galaxy s2 مشکل قدرت سی پی یو شون چیه؟!

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

مرسی عزیز... ولی x10 مال 2 سال پیشه
X12 مال پارسال
Arc S مال امثال:)

MOHAMMAD2010
10-12-2011, 18:25
شک نکن از بین اینا آرک s بهتره

Ngo588
10-12-2011, 18:43
سی پی یوش چه قدره قدرتش رو نگاه کنید یعنی چی؟؟؟
بیشتر از این که سخت افزاری کمی از اس2 سر تره و قوی ترین بازاره؟؟؟ نکنه بنچمارکای N8 بالاتر از اس2 بوده و ما نمیدونستیم؟؟؟

وقتی فروم مدیر نداره متاسفانه هر نوب ــی میاد مشاوره میده... این پست خودش آخر خندست :

ببخشید من نگفتم که ایفون 4اس از گالکسی شما بهتره سبکی سیستم عامل اپل رو گفتم قرار نیست همه از یه سیستم عامل استفاده کنن و بقیه رو همه بکوبند من درباره n8 صحبت کردم که شما میگید بنچامرکش از گالکسی اس 2 بیشتره به هر حال بنده اینقدر تجربه دارم که مشاوره بدم و قرار نیست حتما با حرف من برن چیزی بخرن یاعلی

Хоссейн
10-12-2011, 19:48
جلل خالق:18:
پشت سرتون اسلحه نذاشتن که بیاین مشاوره بدین :|
ماشالله مشاوره ها اینقدر سطح بالاست که آدم خجالت می کشه بخونه پر از مشکلات دستوریه حتی :13:
همه انجمن ها 2 سه تا مدیر و ده 20تا ناظر دارن اینجا یه مدیر داره یه ناظر که هر دوتا هم حتما سرشون شلوغه که سر نمیزنن :دی
خلاصه اینکه انجمن موبایل رو در یابید که داره داغون میشه :دی

AKBAR132
10-12-2011, 21:21
خريد سيمبيان اشتباهه محضه ........ به هر حال بين اين دو گزينه ، آرك

Pedram_mrn
10-12-2011, 23:35
ایفون 4اس سی پی یوش چقدره ولی قدرتش رو نگاه کنید
ترکیدم از خنده.....:16:
بچه ها خودتونو زیاد ناراحت نکنید:31:
-------------------------------------------------

آرک اس بهترین انتخابه واسه شما بعدش گلکسی اس

موفق باشی

Ngo588
10-12-2011, 23:47
ترکیدم از خنده.....:16:
بچه ها خودتونو زیاد ناراحت نکنید:31:
-------------------------------------------------

آرک اس بهترین انتخابه واسه شما بعدش گلکسی اس

موفق باشی

من باید زیر دیپلم حرف میزدم اینجا ولی اشتباه کردم شما هنوز کارایی گوشی رو با قدرت سی پی یو تشخیص میدید متاسفم

dash_mehdi
10-12-2011, 23:50
xperia arc x12 خیلی گوشیه خوبیه از لحاظ کیفیت به گلکسی اس نمیرسه ولی امکاناتش از گلکسی اس بیشتره ولی اگه پوله بیشتر داری گلکسی اس 2 بخر که معرکست

WAVE II
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

h!tman
10-12-2011, 23:51
xperia arc x12 خیلی گوشیه خوبیه از لحاظ کیفیت به گلکسی اس نمیرسه ولی امکاناتش از گلکسی اس بیشتره ولی اگه پوله بیشتر داری گلکسی اس 2 بخر که معرکست

WAVE II
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

فرق قیمتشون 180تومنه
خوب اینقدر میخواستن هزینه کنند حداکثر بودجه رو 700میزاشتن

nafare_aval
11-12-2011, 00:31
مرسی از همه دوستان...تصمیم گرفتم arc s سفید بگیرم

فقط یه سوال این پورت hdmi زده,میخواستم ببینم کابلشو بیرون میفروشن؟؟یعنی از تی وی میشه hd نگاه کرد دیگه با این کابل؟

Pedram_mrn
11-12-2011, 00:54
مرسی از همه دوستان...تصمیم گرفتم arc s سفید بگیرم

فقط یه سوال این پورت hdmi زده,میخواستم ببینم کابلشو بیرون میفروشن؟؟

کابلش هست 20 تومن اینا...

یعنی از تی وی میشه hd نگاه کرد دیگه با این کابل؟

یعنی چی؟

کابلو وصل میکنی به تی وی هرچی تو گوشی نشون بده تو تی وی هم نشون میده دیگه....

MOHAMMAD2010
11-12-2011, 14:22
از لحاظ کدوم کیفیت به گلکسی نمیرسه !!!؟
این گوشی از همه جهات از گالکسی بهتره
من خودم گالکسی دارم ( اینو گفتم فکر نکنی دارم از روی تعصب میگم )

Ami R 940
12-12-2011, 12:57
از لحاظ کدوم کیفیت به گلکسی نمیرسه !!!؟
این گوشی از همه جهات از گالکسی بهتره
من خودم گالکسی دارم ( اینو گفتم فکر نکنی دارم از روی تعصب میگم )

از لحاظ کیفیت صفحه نمایش,CPU وgpu و ساپورت رسمی و کوکرها گالکسی اس سرتر هست.

GPU ADERNO 205 آرک توانایی پردازش 35 هزار مثلث در ثانیه رو داره اما gpu POWER VR گالکسی اس توانایی 90 هزار مثلث پردازش در ثانیه .

cpu هم cortexبا چیپست هامینبرگ سامسونگ از لحاط معماری و پردازش و مصرف کاملا از کوالکوم اسنپ برتره.در وهله اول معماری و ساختار سی پی یو شرط هست بعد فرکانس .

منابع صحبتام GSMARENA.COM

MOHAMMAD2010
12-12-2011, 18:55
از لحاظ کیفیت صفحه نمایش,CPU وgpu و ساپورت رسمی و کوکرها گالکسی اس سرتر هست.

GPU ADERNO 205 آرک توانایی پردازش 35 هزار مثلث در ثانیه رو داره اما gpu POWER VR گالکسی اس توانایی 90 هزار مثلث پردازش در ثانیه .

cpu هم cortexبا چیپست هامینبرگ سامسونگ از لحاط معماری و پردازش و مصرف کاملا از کوالکوم اسنپ برتره.در وهله اول معماری و ساختار سی پی یو شرط هست بعد فرکانس .

منابع صحبتام GSMARENA.COM

اینا فقط رو کاغذه در عمل گالکسی فقط کیفیت صفحش بهتره ! اونم نه خیلی
از نظر ساپورت هم گالکسی فقط کمیت رام های کاستومش زیاده کیفیتشون اصلا خوب نیست و مثلا یه رام درست بدون باگ رسمی خاورمیانه هنوز نداره !
از نظر آپدیت هم که آرک به اندروید 4 آپ میشه ولی گالکسی نه ...

h!tman
12-12-2011, 19:04
از نظر ساپورت هم گالکسی فقط کمیت رام های کاستومش زیاده کیفیتشون اصلا خوب نیست و مثلا یه رام درست بدون باگ رسمی خاورمیانه هنوز نداره !

پردازش که شکی نیست قوی تره ...

صفحه نمایش اینجا سلیقه ای میشه چون بکلایت ها هم خیلی پر مصرفند و برای من عمق رنگ ها بیشتر مطرحه تا جزبه جز پخش شدن رنگ ها :)

Pedram_mrn
12-12-2011, 22:00

پردازش که شکی نیست قوی تره ...

صفحه نمایش اینجا سلیقه ای میشه چون بکلایت ها هم خیلی پر مصرفند و برای من عمق رنگ ها بیشتر مطرحه تا جزبه جز پخش شدن رنگ ها :)

تو این که قدرت گلکسی بیشتره هیچ شکی نکنید من الان روش 2.3.4 رسمی ریختم خیلی عالی شده
یه بازی هست به اسم Clouds & Sheeps گرافیک با نمکی داره و اصلا سنگین نیست رو گوشیه دیزایر اس تست کردم وقتی از یه سمتی به سرعت میخوای یه سمت دیگه بری افت فریم پیدا میکنه و لگ میزنه ولی تو گلکسی اینطوری نمیشد...البته این تفاوت قدرت انچنان زیاد نیست وخودشو همه جا نشون نمیده تو یه سری از برنامه ها وبازی ها...

راجع به کاستوم رام کاملا موافقم یه رام درست درمون بدون باگ نداره....
ولی راجع به صفحه نمایش... من خودم اصلا صفحه نمایش گلکسی رو نمیپسندم مخصوصا اینکه پیکسل ها واسه من به وضوح معلومه (خیلی خیلی رو این موضوع حساسم:31:)
رنگ ها واقعا طبیعی نیستن رنگ سفید به خاکستری میزنه... رنگ قرمز توش خیلی جذابه...(از یه هندونه عکس گرفتم تو عکس خیلی خوشمزه تر از واقعیت بود:31:)بیشتر رنگ ها کلا به آبی میزنن...
ولی خب درخشندگی و عمق رنگ مشکی اینارو جبران میکنه...

به نظر من انتخاب بین این دو گوشی کاملا سلیقه ایه...