PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم جذب غذا و بیرون رفتن زیاد !!

mf.designing
10-12-2011, 00:41
سلام
اول معذرت میخوام راجب عنوان تاپیک :11:
گفتم مشکلم رو اینجا مطرح کنم و از دوستان کمک بگیرم
چند وقتی هست که من با مشکل عجیبی مواجه شدم . من به اندازه کل خانوادم غذا میخورم و بعذا هم بیشتر در حالی که اونا همه سنگین وزن هستن و من کمبود وزن دارم !! مشکل عجیب تر اینه که من کمی بعد از غذا گلاب به روتون یک راست باید برم دست به آب !! یعنی عملا احساس میکنم هیچ غذائی جذب بدنم نمیشه و کوچکترین افزایش وزنی هم ندارم ! و البته مشکل نفخ و گاها خونریزی و درد از ناحیه ناف دارم !! مشکل از چیه و چیکار باید بکنم ؟!

فقط اینم بگم که این مشکل بیشتر از 1 ساله که با منه . اخیرا هم 2 ماهه که برا ریزش موهام داروی finastride و مکملهای ProstaFit و ZINK مصرف میکنم

ممنون :10:

morsadr
10-12-2011, 18:30
سلام
اول معذرت میخوام راجب عنوان تاپیک :11:
گفتم مشکلم رو اینجا مطرح کنم و از دوستان کمک بگیرم
چند وقتی هست که من با مشکل عجیبی مواجه شدم . من به اندازه کل خانوادم غذا میخورم و بعذا هم بیشتر در حالی که اونا همه سنگین وزن هستن و من کمبود وزن دارم !! مشکل عجیب تر اینه که من کمی بعد از غذا گلاب به روتون یک راست باید برم دست به آب !! یعنی عملا احساس میکنم هیچ غذائی جذب بدنم نمیشه و کوچکترین افزایش وزنی هم ندارم ! و البته مشکل نفخ و گاها خونریزی و درد از ناحیه ناف دارم !! مشکل از چیه و چیکار باید بکنم ؟!

فقط اینم بگم که این مشکل بیشتر از 1 ساله که با منه . اخیرا هم 2 ماهه که برا ریزش موهام داروی finastride و مکملهای ProstaFit و ZINK مصرف میکنم

ممنون :10:

شما حتما باید بررسی شوید . آزمایشات کامل که حتما تیروئید جزئی از آن است . آزمایش مدفوع و در صورت نیاز انجام سونوگرافی از شکم .

mf.designing
10-12-2011, 18:39
شما حتما باید بررسی شوید . آزمایشات کامل که حتما تیروئید جزئی از آن است . آزمایش مدفوع و در صورت نیاز انجام سونوگرافی از شکم .
ممنون آقای دکتر . اما این علائم میتونه گواه چه چیزایی باشه ؟! حدس شما رو چیا هست ؟
مرسی

shabnam1986
11-12-2011, 03:59

پرکاری تیرویید باعث سوختن سریع غذا میشه یا عدم جذب اون؟!!!!

morsadr
11-12-2011, 09:46
ممنون آقای دکتر . اما این علائم میتونه گواه چه چیزایی باشه ؟! حدس شما رو چیا هست ؟
مرسی

دو مشکل مهمی که ممکنه به ذهن برسه یکی پرکاری تیروئیده و یکی عفونتهای انگلی روده .

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

پرکاری تیرویید باعث سوختن سریع غذا میشه یا عدم جذب اون؟!!!!

پرکاری تیروئید با افزایش متابولیسم می تونه باعث بالا رفتن سوخت و ساز می شود . از طرفی با بیشتر شدن حرکات روده ای می تواند باعث کاهش جذب مواد غذایی هم بشود .

mf.designing
11-12-2011, 10:32
دو مشکل مهمی که ممکنه به ذهن برسه یکی پرکاری تیروئیده و یکی عفونتهای انگلی روده .

ممنون. حالا علائم دیگه ی اینا چیا هستن ؟

majid322
11-12-2011, 11:12
منم همینطوریم بعد از غذا سریع میرم دست به اب:31:
علتش چیه؟
ولی خونریزیو اینا که شما گفتی رو ندارم..
راستی اینو بگم بیشتر مواقع صبحها دستشویی نمیرم ( منظورم شماره 2 :31:)

Hamid Reza
11-12-2011, 22:01
سلام
من برعكس شمام
بيشتر وقتا فقط روزي يه بار ميرم دستشويي
بعضي وقتام يه روز و نيم طول ميكشه تا احساس دفع و تخليه كنم
آيا من مشكل كم كاري تيروئيد دارم؟ يا طبيعيه؟
من غذام هم خوبه و كم غذا نميخورم
اضافه وزن هم دارم يه مقدار

morsadr
12-12-2011, 15:13
ممنون. حالا علائم دیگه ی اینا چیا هستن ؟

دونستن علائم کمکی به شما نمی کنه . تشخیص این بیماریها هم فقط از روی علائم نیست بنابر این حتما باید با آزمایش تایید بشه وگرنه علائم بسیار متنوع و زیاد می باشند .