PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای کارت ویزیت

Amin_0913
09-12-2011, 22:53
سلام
یکی از دوستان ما در حال آماده سازی مغازه آجیل و خشکبار فروشی هستش.
از من خواسته یه کارت ویزیت واسش آماده کنم.
منم میخوام واسش سنگ تموم بذارم و یه چیزه توپ واسش طراحی کنم ولی متاسفانه نقطه ضعف من توی طراحی کارت ویزیت ، ایده برای موادغذایی هستش. متاسفانه توی نت هم گشتم و چیزه به درد بخوری پیدا نکردم.
حالا از شما میخوام اگه ایده خوبی به نظرتون میرسه بهم کمک کنید شاید این مغز ما هم استارت خورد.

part gah
10-12-2011, 17:07
سلام
یکی از دوستان ما در حال آماده سازی مغازه آجیل و خشکبار فروشی هستش.
از من خواسته یه کارت ویزیت واسش آماده کنم.
منم میخوام واسش سنگ تموم بذارم و یه چیزه توپ واسش طراحی کنم ولی متاسفانه نقطه ضعف من توی طراحی کارت ویزیت ، ایده برای موادغذایی هستش. متاسفانه توی نت هم گشتم و چیزه به درد بخوری پیدا نکردم.
حالا از شما میخوام اگه ایده خوبی به نظرتون میرسه بهم کمک کنید شاید این مغز ما هم استارت خورد.

سلام........
خوب من یه پس زمینه اماده کردم.فقط اسم خوار بار فروشیه رو با رنگ قهوه ای تیره بنویس بقیه نوشته هارم با یه رنگ سفید یا یه تن قهوه ای قرمز بنویس.
از فونت تیتر برای نوشت اسم خوار بار فروشی از فونت های با ضخامت کمتر برای نوشته های معمولی.برای نوشتن شماره تماس لازم نیست بنویسی ....تلفن : 88888888 فقط شماره تماس رو بنویس.تا جایی که میتونی کار و شیک تمیز و خلاصه انجام بده و از شلوغ کردن دوری کن.کار و توی ابعاد 8.5*4.5 زدم رزولیشنم 300 بستم.میتونی برای چاپ پایین بیاریش اما نه خیلی زیاد.Mode color هم RGB.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]