PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد وصل شدن به اینترنت

hootas23
09-12-2011, 21:51
سلام.
یه مودم قدیمی adsl دارم که درایور ویندوز 7 نداشت(همون مودم هایی که سال 85 آسیا تک میداد مشکی رنگا)
فقط پورت usb داره.
اسم مودم اینه : corecess 3112ug
یه درایور براش پیدا کردم(تو نت سرچ کردم) و امتحان کردم مودم رو شناخت و نصب شد و چراغ adsl هم روشن شد ولی به یه اسم دیگه شناخت فکر کنم.
ولی وقتی کانکشن درست میکنم هرکاری میکنم نمیتونم کانکت بشم و ارور 628 میگیرم.
مدل های مختلف تنظیمات کانکشن رو آزمایش کردم اما نشد که نشد.
باید چیکار کنم؟میشه لطفا کامل راهنماییم کنید ممنون.

hootas23
11-12-2011, 00:25
هرکاری کردم نشد.
مشکل از مودمه با مودم های دیگه این مشکل رو نداره.

BF.Me
11-12-2011, 00:32
مودمو config کردی؟ از ادرس 192.168.1.1

jafarian
11-12-2011, 00:32
این خطا وقتی به وجود میاد که پریز تلفن یا مشکل دار باشه یا سیم تلفن مورددار باشه یا کلا تلفن قطع باشه اگر از vpn استفاده میکنید بطور موقت خذفش کنید میتونید با قسمت پشتیبانی isp خودتون تماس حاصل فرمایین :20:

hootas23
11-12-2011, 21:58
مودمو config کردی؟ از ادرس 192.168.1.1

این ip آدرس مال این مودم نیست و اگر اشتباه نکنم دیفالت مودم های دی لینکه.
امتحان کردم نشد.
نمیدونم آی پی مودمم چیه که بخوام تنظیمات دستی رو روش اعمال کنم یا بهش یوزر و پس دستی بدم.
از کجا باید این آدرس رو پیدا کنم؟

این خطا وقتی به وجود میاد که پریز تلفن یا مشکل دار باشه یا سیم تلفن مورددار باشه یا کلا تلفن قطع باشه اگر از vpn استفاده میکنید بطور موقت خذفش کنید میتونید با قسمت پشتیبانی isp خودتون تماس حاصل فرمایین

جناب جعفریان این خط سالمه چون دقیقا همین مودم رو با همین خط روی یه پی سی رومیزی با ویندوز xp نصب دارم و براحتی وصل میشه.
همین الانم دارم از همین سیستم براتون مینویسم.
خواستم همین مودم رو به لپ تاپ وصل کنم که این مشکل برام پیش اومده.
فکر میکنم درایورش سالم باشه چون اگر کاملا شناخته و چراغ های usb و adsl روشنه.
چه راهی رو پیشنهاد میدید؟
کانکشن های مختلف رو آزمایش کردم.

saeed774
11-12-2011, 23:58
تا جایی که من سرچ زدم درایو 64 بیتی برای ویندوز 7 وجود نداره و درایور سخت افزار جز مواردی هست که حتما باید بسته به نوع ویندوز نصب بشه یعنی اگه ویندوز 64 بیتی باشه حتما باید درایور 64 بیتی نصب بشه تا درست کار کنه .
مطمئنا مشکل شما هم اینه که چون درایور 32 بیت رو 64 نصب کردی مودم درست کار نمیکنه.
برای استفاده از مودم باید از نسخه 32 بیتی ویندوز 7 استفاده کنین .

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

نمیدونم آی پی مودمم چیه که بخوام تنظیمات دستی رو روش اعمال کنم یا بهش یوزر و پس دستی بدم.
از کجا باید این آدرس رو پیدا کنم؟

اکثرا زیر مودم روی یه برچسپ آی پی و یوزر نیم و پسورد رو مینویسه . شما اینو هم امتحان کن :

192.168.100.1

masoud71
12-12-2011, 11:50
خط تلفن و سیم ها و نویز گیر رو یه چک بکن شاید حل شد

safa33
12-12-2011, 16:36
سلام دوستان
من چند روز پیش یه سرور جدید آنتی فیلتر نصب کردم و توی تنظیماتش تیک یاهو مسنجر رو زدم ولی بعد دیدم که مسنجر باز نمیکنه تیک رو برداشتم اما درست نشد چند بار هم مسنجر رو ری موو و دوباره نصب کردم حتی سرور رو هم آن اینستال کردم اما مسنجر کانکت نمیشه...
لطفا راهنمایی کنید دوستانی که اطلاعات یا تجربه مشابه داشتند.
ضمنا من محل مناسبتری از اینجا برای طرح سوالم پیدا نکردم دسته بندی موضوعات کمی محدود هست.

Erfan.B
13-12-2011, 04:57
سلام دوستان
من چند روز پیش یه سرور جدید آنتی فیلتر نصب کردم و توی تنظیماتش تیک یاهو مسنجر رو زدم ولی بعد دیدم که مسنجر باز نمیکنه تیک رو برداشتم اما درست نشد چند بار هم مسنجر رو ری موو و دوباره نصب کردم حتی سرور رو هم آن اینستال کردم اما مسنجر کانکت نمیشه...
لطفا راهنمایی کنید دوستانی که اطلاعات یا تجربه مشابه داشتند.
ضمنا من محل مناسبتری از اینجا برای طرح سوالم پیدا نکردم دسته بندی موضوعات کمی محدود هست.
دوست من اولاً که بحث در مورد فیل/| ترینگ خلاف قوانین فاروم هست.
دوما :
تا جایی که من عضو این فاروم هستم ، خیلی خوب و به درستی همه ی قسمت ها کتگری بندی شده فقط یه کم صبر و حوصله می خواد و قدرت سرچ!

خدمت شما :

مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

hootas23
13-12-2011, 11:09
رفقا ممنونم.
هرکاری کردم نشد که نشد هر درایوری که تو نت براش بود رو نصب کردم اما روی ویندوز 64 بیتی کار نمیکنه.
خود شرکت سازندش هم دیگه خدماتی برای این مدل نمیده/
آخر سر مجبور شدم یه مودم جدید بخرم
یه asus n10 وایرلس گرفتم و راضی ام.
یسری سوال در موردش دارم که در تاپیک مربوط به خودش میپرسم تا اینجا همینطور بمونه اگر کسی مثل من این مودم قدیمی رو داره(اونهایی که قدیم از آسیا تک adsl داشتن)بخونن و بدونن برای ویندوز نسخه 64 بیتی هیچ راهی نیست.
موفق و موید باشید.

ali703
13-12-2011, 11:13
جدیدا مخابرات یوزرنیم و پسورد رو عوض می کنه به خاطر سوء استفاده، به مخابرات زنگ بزنید بپرسید احتمالا مشکل از همونجاست