PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به شبکه لن وصل می شه ولی به اینترنت نه ...............لطفا کمک کنید

amatis23
09-12-2011, 18:39
سلام . تجهیزات من
مودم وایرلس زیکسل
لپ تاپ دل 5110
با لپ تاپ کانکشنی می تونم متصل بشم اما زمانی که می خوام وایرلس وصل بشم به شیکه لن وصل می شه بعد بالاش می نویسه no internet access
یه پیغامی هم می ده که روش نوشته
connection was unsuccessful

this computer currently has limited connectivity to mynetwork

بعد تو قسمت کانکشن اتصالش که پایین صفحه هست می نویسه limited access
تو رو خدا فقط نگید ویندوز عوض کنم ، تازه عوض کردم ..................به شرکت سرویس دهنده اینترنتم زنگ زدم می گه امکان داره مشکل از ویندوز باشه و درایورش آپدیت نباشه ...................تورو خدا ویندوز عوض کردن نه .....پدرم واسه نصب کردن نرم افزارام دراومد

اینم تصویر تنظیمات وایرلس مودمم
فقط این رو هم بگم که از قلم ننداخته باشم
سکوریتی مد رو که اینجا WPA-PSK هست توی لپ تاپ WPA_PERSONAL بود گذاشتم چون WPA-PSK نداشت ، فک نمی کنم فرقی داشته باشه
در ضمن Pre-Shared Key رو هم درست وارد می کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amatis23
09-12-2011, 19:08
کسی نبود به ما یه کمکی بکنه .............

mjzaret
10-12-2011, 09:43
شما در تنظيمات وايرلس لپتاپتون پروفايلهاي قبلي رو حذف كنيد.

آيا شبكه وايرلس در لپتاپ به درستي شناسايي ميشه؟

شاد باشيد:40:

amatis23
10-12-2011, 13:29
مشکل لپ تاپم حل شد حاالا کامپیوترم وصل نمی شه خطای 691 میده ولی من بوزر پسوردو درست می زنم یعنی اصلا نیازی نبود چون تا دیشب مشکلی نداشت . امکان داره به خاطر لودر ویندوز باشه چون تازه نصب کردمش واسه اینکه پروداکت کی می خواست ؟

mjzaret
10-12-2011, 15:32
ربطي به كانكشن نداره.

وقتي Error 691 دريافت مي‌كنيد به اين معني هست كه نام كاربري و كلمه عبور به اشتباه وارد شده است.

شما با شركت ارائه دهنده اينترنتتون تماس بگيريد و مشكلتون رو پيگيري كنيد.

amatis23
10-12-2011, 21:56
سلام مجدد به حضار .................فک کنم نمی تونم دوتایی وصلشون کنم یعنی هم با لپ تاپ وایرلس وصل باشم و همزمان با کامپیوتر کانکت باشم ..............
فک کنم خطای 691 واسه همین بود...............

mjzaret
10-12-2011, 23:03
سلام مجدد به حضار .................فک کنم نمی تونم دوتایی وصلشون کنم یعنی هم با لپ تاپ وایرلس وصل باشم و همزمان با کامپیوتر کانکت باشم ..............
فک کنم خطای 691 واسه همین بود...............

بابا خب درسته اين موضوع!!

نميشه با يه اكانتي كه همزمان كانكتي اون 1 هست 2 بار كانكت شد.

براي اينكه روي هر دو سيستم اينترنت داشته باشيد بهتره كه مودم رو در حالت PPPOE كانفيگ كنيد.

amatis23
11-12-2011, 21:24
سلام
خوب همین الانشم روی PPPOE هست خوب ............اون اولش که با کامپیوتر کانکت می خواد بشه می نویسه
connection mini port (PPPIE)n
مگه همین نیست؟

mini_t2
23-12-2011, 17:53
سلام . دوست من بهتره مودم رو ریست کنی و از اول تنظیمات رو انجام بدی امکان حل شدنش خیلی بالاست . اینکارو انجام بده و خبر بده
مشکل لپ تاپ هم احتمالا اینه که آی پی نمیگرفته یا پسورد رو عوض کردی چون نمیشناسه وصل نمیشه

no name
24-12-2011, 19:59
سلام . دوست من بهتره مودم رو ریست کنی و از اول تنظیمات رو انجام بدی امکان حل شدنش خیلی بالاست . اینکارو انجام بده و خبر بده
مشکل لپ تاپ هم احتمالا اینه که آی پی نمیگرفته یا پسورد رو عوض کردی چون نمیشناسه وصل نمیشه

همان طور که دوستمون گفتن شما الان از حالت بریج استفاده میکنی باید از حالت ppoe استفاده کنی برای ریست کردن مودم 10 ثانیه دکمه ریست رو فشرده نگه دار تا تمام چراغ های مودم یه لحظه روشن خاموش بشه همه با هم