PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بولوتوث ویندوز

Juventus FC
09-12-2011, 13:34
سلام

من قبلا وقتی میخواستم یه فایلی و از طریق بولوتوپ کامپیوتر به گوشیم ارسال کنم کلیک راست روش میکردم سند تو و بعد گزینه بولوتوث راانتخاب میکردم و سپس Device مورد نظر پیدا میکردم و Next میزدم و اون فایل به گوشیم سند میشد.

حالا وقتی کلیک راست میکنم سوال میپرسه که میخوای سند کنی یا رسیو ؟ بعد میگی چه فایلی و میخوای سند کنی باید Browse بزنی و کلی بگردی تو ویندوزت فایلی و که میخوای ارسال کنی و پیدا کنی و بعد Device انتخاب کنی و بعد سند کنی.

قبلا اینجوری نبود با یک کلیک راست روی فایل همون فایل و سند میکرد و اصلا ازت نمیپرسید کدوم فایل و میخوای را ارسال کنی یا میخوای سند کنی یا رسیو !!!!

tajrobenik
09-12-2011, 16:56
اگه از ویندوز اکس پی استفاده می‌کنید یک یوزر جدید بسازید ...

joe_satriani
09-12-2011, 19:03
با سلام
با استفاده از تنظیمات بلوتوث تون در قسمت device دستگاههایی که میخواید بهشون بلوتوث کنید رو add کنید تا به صورت پیش فرض با انتخاب گزینه ی بلوتوث به اونا مراجعه کنه و سوال ازتون نپرسه.

موفق باشید.

Juventus FC
10-12-2011, 00:47
با سلام
با استفاده از تنظیمات بلوتوث تون در قسمت device دستگاههایی که میخواید بهشون بلوتوث کنید رو add کنید تا به صورت پیش فرض با انتخاب گزینه ی بلوتوث به اونا مراجعه کنه و سوال ازتون نپرسه.

موفق باشید.

مهندس مشکل من دقیق نفهمیدی.

مشکل من اون دستگاه که میخواد بهش متصل بشه که نیست.

من قبلا روی فایل که کلیک راست میکردم فقط یه سرچ میزدم اون دستگاه مورد نظر و پیدا میکردم و بعد سند میکردم ، الآن وقتی کلیک راست میکنم سنتو و بعد بولوتوث و انتخاب میکنم اول سوال میکنه که میخوای سند کنی یا رسیو بعد میگه خب فایلتو انتخاب کن بعد دستگاه انتخاب کن بعد ارسال میکنه.

در حالی که قبلا فقط دستگاه و مشخص میکردی و next میکردی بعد فایل به گوشی یا وسیله دیگه ارسال میشد.

jax2
10-12-2011, 22:38
عزیز نرم افزار bluesoleil رو نصب کن و خیال خودن رو راحت کن