PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه شناسایی بد سکتور در هارد اکسترنال!

salavan
08-12-2011, 20:23
سلام

من هارد 1 ترا اکسترنال که ای ساتا میخوره دارم (دو ساله دارم)

وقتی با ساتاش وصل میکنم نرم افزار HD Tune Pro شناساییش میکنه ولی مشخصات بخش health رو بهم نمیده بدونم بدسکتور داره یا نه

وقتی هم با USB وصل میکنم بخش health رو میزنه warning !

1- میخوام بدونم اصلا از طریق USB میتونه بدسکتورو تشخیص بده یا نه؟

2- در ضمن با نرم افزار HDD Regenerator هم با سی دی بوتش حدود 8 ساعت طول کشید (از طریق e-sata وصل بود) سکتورارو چک کنه ولی آخر زد بد سکتور نداره چطوریه!!؟

آخه میخوام هاردو بفروشم برا سلامتش هر کی بخواد بخره اول هاردو با یو اس بی تو HD Tune Pro چک میکنه!

چطوریه قضیه؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون

khelane
08-12-2011, 21:06
من یه هارد اینترنال ساتا رو با تبدیل یو اس بی به ساتا ول و با برنامه hd tune اسکن کردم هی مشکلی نداشت ببین با برنامه hd tune خیلی راحته فقط میزنی خودش پیدا کرد خطا هارو لیست و درست میکنه در اخر گزینه hd tune همونی که میزنی health فکر کنم اونجا تستش کن اگه عیبی داشته باشه خودش فکر کنم قرمزش میکنه در اخر هم میفروشی عکس رو بزار براشون خودشون میفهمن
اینم اموزشش تو سایت خودمونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

EXTREME
08-12-2011, 22:25
سلام

من هارد 1 ترا اکسترنال که ای ساتا میخوره دارم (دو ساله دارم)

وقتی با ساتاش وصل میکنم نرم افزار HD Tune Pro شناساییش میکنه ولی مشخصات بخش health رو بهم نمیده بدونم بدسکتور داره یا نه

وقتی هم با USB وصل میکنم بخش health رو میزنه warning !

1- میخوام بدونم اصلا از طریق USB میتونه بدسکتورو تشخیص بده یا نه؟

2- در ضمن با نرم افزار Hard Drive Inspector هم با سی دی بوتش حدود 8 ساعت طول کشید (از طریق e-sata وصل بود) سکتورارو چک کنه ولی آخر زد بد سکتور نداره چطوریه!!؟

آخه میخوام هاردو بفروشم برا سلامتش هر کی بخواد بخره اول هاردو با یو اس بی تو HD Tune Pro چک میکنه!

چطوریه قضیه؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون
با نرم افزار hdd regenerator میشه فهمید

salavan
08-12-2011, 22:46
من هم منظورم دقیقا همون HDD Regenerator بود اشتباه نوشتم Inspector ;) اینقدر نرم افزار تست کردم قاطی کردم :)

من با این رجناتور اسکن کردم 8 ساعت طول کشید زد بدسکتور نداره اینم عکسش

ولی باز این HD Tune با یو اس بی میزنه وارنینگ!!

EXTREME
09-12-2011, 12:23
تو warning چی نوشته ؟