PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i-phone 4 یا galaxy ...

loomina
08-12-2011, 01:02
سلام به همه ی اساتید مهترم در زمینه ی موبایل!
بعد از مدت ها تصمیم گرفتن تلفن همراهم رو عوض کنم و بعد از صحبت کردن با یکی از شانایان تصمیمم بر یکی از این 2 گوشی شد که حالا با راهنمایی های شما دوستان و اساتید عزیز یکیش رو میخوام انتخاب کنم.
galaxy s2 یا i-phone 4
از نظر مالی هم مشکلی ندارم.

لطفا دلایل برتری و ضعف هر کدوم از این دو مدل رو بگید , اگر میشه حدود قیمت های توی بازار رو هم بگید ممنون میشم و این که شنیدم apple کلا تو ایران به درد نمیخوره , ایا راسته؟ دلیلش چیه؟

h!tman
08-12-2011, 01:12
بدرد خوردن که میخوره
ولی محصولی که باید مقایسه بشه iphone 4s هست نه 4
در بین این دو گلکسی اس 2
برتری:
صفحه نمایش
دوربین
سی پی یو
جی پی یو
برتری آیفون :
فقط سیستم عامل! (و امکاناتش مثل اپ استور و اینا )

شرمنده در مورد سوالاتون :
قیمت گلکسی اس 16 گیگ : 700
آیفون بین 800تا 850
اپل هم بدرد میخوره ولی به صورت قانونی باید 100تومن نرم افزار ها و بازی های قانونیشو بخرید
اگر نخواید پول بدید هم راه داره! گوشی رو ه ک میکنید و نرم افزار مفتی میریزید روش!
اون بلک بری هست که تو ایران زیاد بدرد نمیخوره

paket
08-12-2011, 01:35
فقط ایفون ۴

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

h!tman
08-12-2011, 08:49
فقط ایفون ۴

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

ها؟!!!....

loomina
08-12-2011, 23:14
بدرد خوردن که میخوره
ولی محصولی که باید مقایسه بشه iphone 4s هست نه 4
در بین این دو گلکسی اس 2
برتری:
صفحه نمایش
دوربین
سی پی یو
جی پی یو
برتری آیفون :
فقط سیستم عامل! (و امکاناتش مثل اپ استور و اینا )

شرمنده در مورد سوالاتون :
قیمت گلکسی اس 16 گیگ : 700
آیفون بین 800تا 850
اپل هم بدرد میخوره ولی به صورت قانونی باید 100تومن نرم افزار ها و بازی های قانونیشو بخرید
اگر نخواید پول بدید هم راه داره! گوشی رو ه ک میکنید و نرم افزار مفتی میریزید روش!
اون بلک بری هست که تو ایران زیاد بدرد نمیخوره

از اطلاعاتتون خیلی ممنون.
در مورد ه-ک گوشی چجوری باید این کارو کرد؟ چه هزینه و احتمالا ضرری داره؟
از نظر برنامه ها برنامه های fun گوشی ها خیلی مورد علاقه ی منه و ایا تقاوت چندانی بین برنامه های apple و galaxy هست؟ و البته از نظر قدرت تاچ کدوم یکیش بهتره؟ من خودم i-phone رو تست کردم واقعا قوی بود , ایا galaxy هم همینقدر تو تاچ قدرتمنده؟

adel.alizadeh1994
10-12-2011, 18:03
سلام دوست من شک نکن که گوشی گالاکسی 2 خیلی خیلی بهتره تا ایفون 4 این مقایسه بارها تو سایت های خارجی مطرح شده و با شکست ایفون 4 همراه بوده اصلا ایفون انتن پرونی داره به هیچ وجه نخر اگه میخوای یه لذت واقعی از یه گوشی دو هسته ای داشته باشی برو گالاکسی 2 رو بگیر و حالشو ببر

h!tman
10-12-2011, 18:25
از اطلاعاتتون خیلی ممنون.
در مورد ه-ک گوشی چجوری باید این کارو کرد؟ چه هزینه و احتمالا ضرری داره؟
از نظر برنامه ها برنامه های fun گوشی ها خیلی مورد علاقه ی منه و ایا تقاوت چندانی بین برنامه های apple و galaxy هست؟ و البته از نظر قدرت تاچ کدوم یکیش بهتره؟ من خودم i-phone رو تست کردم واقعا قوی بود , ایا galaxy هم همینقدر تو تاچ قدرتمنده؟
این رو بروبکس همین فروم خودمون هم راهنماییت میکنن
نه مشکلی نداره ولی بعد از آپدیت کردن میپره! دوباره باید انجام بدید
تفاوت این که اپ استور اپل قوی هست ولی باید بخرید و اینجور چیزا ! ه.ک شده هاشون از نظرم تقریبا برابره!
قدرت تاچ منظورتون رو نفهمیدم چون مدل های مختلف تاچ داریم ! و مدل هر دوی اینا یکی هست یعنی کیفیت برابری دارن
مسئله حساسیت تاچ هم گلکسی اس 2 بهتره