PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره فلش کمکم کنید !

Amirdifraxe1
07-12-2011, 18:57
سلام من بر روی فلش ام کلیک می کنم می گه حتما باید فرمت شه اما کلی اظلاعات مهم دارم خیلی مهم هست چه کار باید کنم خواهش می کنم کمکم کنید
این هم عکس از error

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی از پاسخوگییتون

Hamid.dzh
07-12-2011, 19:10
این مشکل برای من هم پیش اومده بود روی یه سیستم دیگه تست کردم درست بود روی سیستم خودم فرمت میخواست.یادم نیست ولی فکر کنم فرمت کردم بعدش ریکاوری کردم.

حالا شما رو یه سیستم دیگه تست کن

Amirdifraxe1
07-12-2011, 19:12
من روی بیشتر سیستم ها تست کردم همین پیغام رو داد اخه کلی اطلاعات مهم دارم که با ریکاوری بر نمی گرده

joe_satriani
07-12-2011, 19:57
با سلام
آخرین بار توی چه سیستم عاملی داخلش برنامه ریختید یا بازش کردید؟

موفق باشید.

Amirdifraxe1
07-12-2011, 20:00
سه شنبه بود رو سیستم خودم زدم مشکلی نداشت ولی شبش زدم به لب تاپ یکی دیگه که روش 7 داشت اونجا هم باز شد ولی امروز زدم به سیستم خودم این error رو داد

joe_satriani
07-12-2011, 20:13
سه شنبه بود رو سیستم خودم زدم مشکلی نداشت ولی شبش زدم به لب تاپ یکی دیگه که روش 7 داشت اونجا هم باز شد ولی امروز زدم به سیستم خودم این error رو داد

با سلام
سیستم خودتون چه ویندوزی نصبه روش؟
مجدد به همون سیستم بزنید و باز کنیدش.

موفق باشید.

Amirdifraxe1
07-12-2011, 20:15
ویندوز خودم هم 7 هست
چه کار کنم؟

jafarian
07-12-2011, 23:59
فروم اول دررابطه با مشکل شما هست که طبق روشی که تو پسن 3 گفته شده رفع مشکل شده سایت دوم هم یک به وسیله برنامه recover my data گفته که امکان ریکاوری برنامه ها هست پست 8 :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Eblis 2011
08-12-2011, 00:13
فروم اول دررابطه با مشکل شما هست که طبق روشی که تو پست 3 گفته شده رفع مشکل شده

میشه ترجمشو بگی ؟

Amirdifraxe1
08-12-2011, 00:18
اخه فایل های من همه .NET هستند با چند تا برنامه اون هارو هم بر می گردونه؟

jafarian
08-12-2011, 00:18
واسه مورد اول گفته روی فلش خودتون کلیک راست کنید بعدش گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Tools برین روی گزینه Error-Checking کلیک کنید بزارین کارش انجام بده به احتمال زیاد درست بشه سایت دومی هم که مشخصه .

Amirdifraxe1
08-12-2011, 00:20
واسه مورد اول گفته روی فلش خودتون کلیک راست کنید بعدش گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Tools برین روی گزینه Error-Checking کلیک کنید بزارین کارش انجام بده به احتمال زیاد درست بشه سایت دومی هم که مشخصه .
\

این کار و انجام دادم ولی می گه اول باید فرمت بشه
چه کار کنم؟

jafarian
08-12-2011, 00:32
ازطریق سایت پایینم تست کنید با اجرای دستور chkdsk x: /f داخل پنجره cmd پنجره cmd رو هم روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجرا کنید بجای x هم اسم درایو خودتون بنویسین که همون فلش میشه بعدش سیستم ریست کنید بالا اومد بزارین چک کنه اگر بازم رفع نشد ببینید میتونید اسم درایو فلش خودتون ازقسمت disk mangament تغییر بدین که بعدش سیستم ریست کنید بازم رفع مشکل نشد طبق سایت دوم باید دیگه عمل کنید که با فرمت فلش استفاده از برنامه recover my data که شاید بتونید اطلاعات فلش بازگردانی کنید .

Amirdifraxe1
08-12-2011, 17:27
ازطریق سایت پایینم تست کنید با اجرای دستور chkdsk x: /f داخل پنجره cmd پنجره cmd رو هم روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجرا کنید بجای x هم اسم درایو خودتون بنویسین که همون فلش میشه بعدش سیستم ریست کنید بالا اومد بزارین چک کنه اگر بازم رفع نشد ببینید میتونید اسم درایو فلش خودتون ازقسمت disk mangament تغییر بدین که بعدش سیستم ریست کنید بازم رفع مشکل نشد طبق سایت دوم باید دیگه عمل کنید که با فرمت فلش استفاده از برنامه recover my data که شاید بتونید اطلاعات فلش بازگردانی کنید .

از راه CMD رفتم error زیر رو داد

چه کار کنم؟

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

از راه manegment هم رفتم عوض کردم ولی می گه بازم باید فرمت شه

jafarian
08-12-2011, 22:59
تنها راهی که الان برای شما وجودداره فرمت کردن فلش بعدشم استفاده از همون برنامه ریکاوری که معرفی کردم برای بازگردانی اطلاعات داخل فلش هست شاید کارتون راه بیفته .

Amirdifraxe1
09-12-2011, 10:27
تنها راهی که الان برای شما وجودداره فرمت کردن فلش بعدشم استفاده از همون برنامه ریکاوری که معرفی کردم برای بازگردانی اطلاعات داخل فلش هست شاید کارتون راه بیفته .

مهندس جان برنامه recovery my data نیست recovery my files هست
چه کار کنم؟ یه چیزی می خوام که لااقل بیشتر فایل هام و برگردنه گفتم که فایل هام خیلی مهمه !!

jafarian
09-12-2011, 14:14
شماباید نجره cmd روش کلیک راست کنید بعدشم اون فرمانی که گفته شد وارد کنید بعدم اینتر سیستم ریست کنید طبق عکسی که گذاشتین شما اشتباه رفتین برای ریکاوری هم از همین برنامه recovery my files باید استفاده کنید .