PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قصد دارم پارتیشنهای هارد اکسترنالم رو به یک پارتیشن تبدیل کنم. آیا روش مطمئنی برای اینکار هست که اطلاعاتم از دست نره؟؟

reza,n
06-12-2011, 21:38
با سلام:
دوستان من یه هارد ا ترا دیجیتال وسترن (آداپتور دار) دارم که 5 تا پارتیشن داره و همشون تقریبا" پر اطلاعات هستند قصد دارم که این 5 تا پارتیشن رو به یک پارتیشن تبدیل کنم میخواستم بدونم آیا روش مطمئنی برای این کار وجود داره که یه موقعی اطلاعاتم از دست نره ؟ (حقیقتش جا ندارم که از اطلاعاتم بک آپ بگیرم و میخوام در صورت امکان مستقیم پارتیشنها رو حذف و کلا" یه پارتیشن داشته باشم.)
ممنونم

mr-secret
06-12-2011, 22:27
با برنامه تحت بوت acronis disk director این کار رو با خیال راحت انجام بده این برنامه نسخه ویندوزی هم داره ولی تحت بوتش به نظر من بهتر جواب میده

reza,n
06-12-2011, 22:37
با برنامه تحت بوت acronis disk director این کار رو با خیال راحت انجام بده این برنامه نسخه ویندوزی هم داره ولی تحت بوتش به نظر من بهتر جواب میده
دوست عزیزم میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدید چه جوری از این نرم افزار استفاده کنم؟ و ضمنا" آیا کاملا" مطمئن هستش و اطلاعاتم رو از دست نمیدم؟؟ آیا شما تجربه این کار رو دارید؟ (این قضیه اطلاعاتم خیلی برام مهمه)
باز هم ممنون

jafarian
06-12-2011, 23:13
همه برنامه های پارتیشن بندی یک گزینه درخودشون دارن به اسم Merge که به وسیله این برنامه باید تک تک پارتیشنها رو پارتیشن اصلی خودتون اتصال بدین اینکارم به وسیله تمامی برنامه های پارتیشن بندی امکان پذیر هستش :20:

reza,n
07-12-2011, 09:53
همه برنامه های پارتیشن بندی یک گزینه درخودشون دارن به اسم Merge که به وسیله این برنامه باید تک تک پارتیشنها رو پارتیشن اصلی خودتون اتصال بدین اینکارم به وسیله تمامی برنامه های پارتیشن بندی امکان پذیر هستش :20:
با سلام:
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون. فقط همونطور که گفتم از دست نرفتن اطلاعات خیلی برام مهمه حقیقتش میخوام ریسکش خیلی کم باشه چون اطلاعاتی که دارم برام خیلی ارزشمنده.

mefmef
07-12-2011, 10:00
با سلام:
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون. فقط همونطور که گفتم از دست نرفتن اطلاعات خیلی برام مهمه حقیقتش میخوام ریسکش خیلی کم باشه چون اطلاعاتی که دارم برام خیلی ارزشمنده.
هرچند بهتره اگه اطلاعاتتون مهم هست روی دی وی دی بک اپ بگیرید
ولی من قبلا با نرم افزار پارتیشن مجیک نسخه 8 دوتا پارتیشن رو مرج کردم و مشکلی پیش نیومد

jafarian
07-12-2011, 14:22
با سلام:

تنها راه برای یکی کردن پارتیشنها استفاده از دستور Merge درنرم افزارهای پارتیشن بندی منم خودم قبلا پارتیشتها رو یکی کردم با همین دستور موردی پیش نیومده برای پارتیشن بندی هم برنامه MiniTool Partition Wizard Pro پیشنهاد میدم که سرعت عمل بالایی هم داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید