PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیم منتخب UEFA سال 2011 - اعلام نتیجه

B3HZ@D
06-12-2011, 18:15
Team of the Year 2011: Have your say

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت یوفا انتخاب تیم متخب سال 2011 را به رای گیری گذاشته.مثل سال های قبل کاربران میتوانند تیم مورد نظر و منتخب خود را از بین بازیکنان انتخاب شده تعیین کنند.

برای شرکت در این رای گیری از لینک وارد شوید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در این لینک زیر هم تیم های منتخب از سال 2001 تا به امروز رو میتوانید مشاهده کنید.

و این هم تیم منتخب سال 2011 از نظر من :

pcforlife
06-12-2011, 22:33
ضمن تشکر از بهزاد، تیم منتخب من برای سال 2011:

در این لینک زیر هم تیم های منتخب از سال 2001 تا به امروز رو میتوانید مشاهده کنید.

لینک مستقیم برای دانلود:

یاعلی:11:

L.A.M.P.A.R.D
06-12-2011, 23:30
اینم ماله من :
1:خیلی از هارت خوشم میاد !
2.کاپیتان رو ، کاپیتان اینده ی انگلیس انتخاب کردم !
3.گوتزه واقعا عالیه !

anon85
07-12-2011, 01:28

Joe Hart, Dani Alves, Gerard Piqué, Adil Rami, Ashley Cole, Mario Gotze, Xavi Hernandez (C), Andrés Iniesta, Gareth Bale, Mario Gomez, Leo Messi. Pep Guardiola

Majid393
07-12-2011, 07:41

Alireza.M67
07-12-2011, 12:23

steps
07-12-2011, 13:47
اینم تیم 2011 از نظر من

S@nti@go_s&k
07-12-2011, 15:38

powerslave
07-12-2011, 15:43

البته به نظر من باید مورینیو رو هم برای کاندید مربی ها قرار میدادن ولی خوب با اون همه محرومیت و ...

Dr.FANOOS
07-12-2011, 19:10

pcforlife
07-12-2011, 20:41
یه نکته ای رو فراموش کردم تو پستم بگم... برام عجیبه که اورا تو لیست دفاع چپ ها نیست...

powerslave
07-12-2011, 21:59
یه نکته ای رو فراموش کردم تو پستم بگم... برام عجیبه که اورا تو لیست دفاع چپ ها نیست...

آره نکته که زیاده. من خودم تعجب کردم اورا نیست. خیلی تعجب کردم که گوتزه در جمع هافبک راست ها قرار گرفته. فکر کنم که بیشتر مهاجم و هافبک نفوزی بازی میکنه.
یا اینکه سرخیو راموس اصلاً تو لیست نیست. امسال که عالی بازی کرده و پارسال هم خوب بود.
یا حتی اینکه وندرسار چرا هست. اخر فصل قبل بازنشسته شد و تغریباً بیشتر سال 2011 رو در بازنشستگی به سر میبرد!
نکته ای که ناراحتم کرد سیستم انتخابیه. ایکاش 3-4-3 انتخاب کرده بودن.
اگه اینطوری بود، ازبین رابین ونپرسی، کاوانی و یا گومز یکی رو به عنوان سنتر فوروارد انتخاب میکردم. به احتمال زیاد گومز رو. هافبک ها همینها میشدن هر چند من از انتخاب نانی راضی نیستم. دیگه گزینه نبود. گوتزه رو که گفتم انتخابش نکردم چون به نظرم هافبک راست نیست. روبن هم که همش مصدوم بوده. خارج از این لیست هم کسی به ذهنم نمیسه. سه تا مدافع هم میشدن تیاگو، و راموس که قطعی. هنوز هم بین ویدیچ و پیکه، پیکه رو انتخاب میکنم چون ویدیچ این فصل فکر نکنم خیلی آماده باشه. بقیه همون ها.

L.A.M.P.A.R.D
07-12-2011, 22:56
اره ، گوتزه هابک وسط و تهاجمیه !
ترکیب اگه 4.3.3 بود بهتر میشد !
ابیدال هم انتخاب مسخره ای بود ...

nw_nk
11-12-2011, 17:45
فصل گذشته

Edwin van der Sar
Daniel Alves - Gerard Piqué - Nemanja Vidić - Éric Abidal
Nani - Xavi Hernández (C) - Ángel Di María
Mesut Özil
Lionel Messi - Cristiano Ronaldo

Josep Guardiola

سیستم و انتخاب طبق لیست
موفقیت رو در نظر گرفتم تا هماهنگی
آبیدال در اوج قبل عمل

SuperSt@r
17-12-2011, 11:32
اینم تیم منتخب من:

بردیا
17-12-2011, 17:11
یه نکته ای که باید بگم اینه که گوتزه از هافبک راست شروع کرد و بعد مصدومیت کاگاوا تو نیم فصل دوم بود که به پست هافبک وسط منتقل شد
الانم وقتی کاگاوا باشه گوتزه بال راست بازی میکنه

AMIR-AIRGUNNER
17-12-2011, 20:41
اینم انتخاب های من

hojjatinho
17-12-2011, 23:54
انتخاب من :

هر چند کاش می شد سیستم دیگه رو هم انتخاب کرد .
انتخاب یک تیم هم کار سختیه .
جای خیلی ها خالی بود .
به هر حال از انتخابم راضیم!:دی

nw_nk
31-12-2011, 22:12
مقایسه تیم های منتخب سال 2011 ، از اروپا تا ایران / گزارش ویژه

رونالدو مسي و چابی 3 بازيكني هستند كه به طور 100 در 100 راي اوردند والبته بقيه راي ها هم شباهت زيادي به هم دارد.

سایت گل - ساعتي بيشتر به پايان سال 2011 نمانده است فردا صبح ديگر در سال2012 هستيم سالي كه پيش بيني هاي عجيبي براي ان شده است.

سال 2011 را بايد سال بارسا بناميم كاتالان ها مثل اين چند سال اخير اكثر جام ها را مال خود كردند انها امسال لاليگا-سوپر جام اسپانيا-جام قهرمانان اروپا-سوپر جام اروپا-جام جهاني باشگاه ها را كسب كردند و تنها جامي كه امسال در ان ناكام بودند كوپادل ري بود كه نايب قهرمان شدندپس بايد سال 2011 را بنام بارسلونا بزنيم.

بازهم بمانند رسم اين چند سال اخير در روزهاي پاياني سال شاهد هستيم كه مجله و سايت هاي معتبرجهان فوتبال به انتخاب تيم سال پرداختند.

اكثر اين انتخاب ها شباهت زيادي به دارند ولي به هرحال اختلاف هايي هم هست ما قصد داريم كه بپردازيم به انتخاب 4 نشريه معتبر جهان در انتخاب تيم سال.

1.نشريه محبوب گاتزتا دلوسپورت :

نوير-لام-تياگو سيلوا-پيكه-الوز-اينيستا-شاوي-شواين اشتايگر-بيل-مسي-رونالدو

ايتاليايي ها اين بازيكن ها را براي تيم خود انتخاب كردند.

2. نشريه پر تيراژكشور اسپانيا "ماركا"

كاسياس مسي اينيستا اگوئرو چابی مارسلو پيكه رونالدو الوز راموس دي ماريا

اين نشريه اسپانيايي كلا مثل اينكه ليگ هاي ديگر را دنبال نميكند چون همه انتخاب هاي انها از لاليگا بوده {اگوئرو در ماه هاي ابتدايي 2011 در لاليگا بود وچند ماهي ست كه به انگليس رفته} البته شايد هم ليگ خود را بهترين ليگ جهان ميدانند.

3.نشريه محبوب اكيپ فرانسه:

نوير الوز ويديچ پيكه مارسلو بوسكتس چابی اينيستا داويد سيلوا رونالدو مسي

اينطور كه مشخص است فرانسوي ها در مقايسه با اسپانيايي ها جانب بي طرفي را بيشتر رعايت مي كنند.

4.سايت گل ورژن فارسي :

كاسياس لام تياگو سيلوا پويول راموس چابی بواتنگ اوزيل رونالدو مسي زلاتان

انتخاب كارلس پويول در مركز خط دفاعي اين تيم نشان از محبوبيت بالاي تارزان در بين پارسي زبانان دارد زيرا اين بازيكن مدت زيادي از سال 2011 را مصدوم بود. انتخاب جالب ديگر اين سايت بواتنگ است كه واقعا در ميلان امسال خوش درخشيده و اين انتخاب نشان از نكته بين بودن ايراني ها دارد كه بايد به اين افتخار كرد.

در هر 4تيم اكثر بازيكنان از بارسا و رئال هستند و مي توان تقريبا به جاي اينكه بگوييم تيم منتخب سال بگوييم منتخب الكلاسيكو.

رونالدو مسي و چابی 3 بازيكني هستند كه به طور 100 در 100 راي اوردند والبته بقيه راي ها هم شباهت زيادي به هم دارد.

لاليگا سهامدار بزرگ اين تيم ها محسوب مي شود از ليگ اسپانيا 12 بازيكن مختلف وجود دارد بعد از ليگ اسپانيا ليگ برتر و كالچو هر دو 4 نماينده دارند البته ليگ ايتاليا بايد سپاسگزار سايت گل باشد چون در اين سايت به 3 نفر از اين ليگ راي داده شد. در ضمن اگوئرو نماينده ليگ انگليس محسوب شده زيرا الان در من سيتي ست.ليگ المان هم 3 نماينده در اين اسامي دارد.

بارسا و رئال در اينجا نيز رقابت شديدي دارند بارسلونا با 7 بازيكن اول است رئال با 6 نماينده دوم .بايرن و ميلان هم هركدام 3 بازيكن در اين ليست ها دارند و مشتركا سوم هستند.

نمايندگان ديگر به ترتيب من سيتي با 2انتخاب و منچستر يونايتد و تاتنهام هر كدام سهميه دارند. اين 23 بازيكني كه در اين ليست ها انتخاب شده اند قطعا بهترين هاي سال 2011 هستند بايد ببينيم در سال اينده در اين زمان چند نفر از اين 23 بازيكن در اين ليست ها هستند.

نكته"

البته نبايد نيمار برزيلي را از ياد ببريم مطمئن باشيد اگر او در اروپا بود او هم جايي در اين ليست داشت.

مهدی شریفی

2011/12/31

حکمرانی بازیکنان بارسلونا در تیم منتخب سال گاتزتا دلوسپورت

کریس رونالدو تنها بازیکن رئال است که در تیم منتخب سال 2011 روزنامه گاتزتا دلوسپورت قرار گرفته

سایت گل – روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلوسپورت در آستانه آغاز سال میلادی 2012 تیم منتخبش را معرفی کرده.

این تیم با سیستم 3-3-4 چیده شده است و مربی برگزیده برای تیم منتخب سال 2011 پپ گواردیولاست

دروازه بان منتخب این تیم مانوئل نویر( دروازه بان بایرن مونیخ ) است و مدافعان این تیم را دانی آلوس و جرارد پیکه ( هر دو از بارسلونا)،تیاگو سیلوا (ازمیلان) و فیلیپ لام( از بایرن مونیخ) تشکیل می دهند.

چابی ارناندس و آندرس اینیستا ( از بارسلونا ) و باستین شواین اشتایگر (از بایرن مونیخ) در خط میانی حضور دارند

کریستیانو رونالدو (از رئال مادرید)، لیونل مسی (از بارسلونا) و گرث بیل (از تاتنهام) هم بازیکنان منتخب خط حمله گاتزتا دلوسپورت در سال 2011 هستند

By Ghazal Ziari

2011/12/31

B3HZ@D
31-12-2011, 23:21
حضور گرت بیل اون جلو و در خط حمله یک کم توی ذوق میزنه
گرت بیل معمولا به عنوان هافبک کناره و یا مدافع کناره بازی میکنه ولی اینجا و در این ترکیب بیل در خط حمله قرار گرفته !!!
بازیکنان دیگه ای بودن که عملکرد خیلی خوبی در خط حمله داشتن و میشد از اونا در خط حمله تیم منتخب اسم برد و جایگزین بیل کرد.
ماریو گومز , کاوانی , وین رونی , زلاتان و روبین فان پرسی .

nw_nk
01-01-2012, 17:51
بارسلونا جایزه اصلی را برد/ بهترین تیم سال 2011

بارسلونا 45 درصد آرا را به خود اختصاص داد و بالاتر از میلان (18 درصد) و رئال مادرید (13 درصد) در صدر ایستاد

سایت گل – شکی نیست که سال 2011 برای بارسا یک سال فوق العاده است. سالی که با کسب پنج جام از شش جام ممکن به پایان رسید. آنها در عین حال تبدیل به یک الگو برای همه باشگاه های جهان شده اند که این موفقیت در دو دهه گذشته و بعد از افوق میلان آریگو ساکی کمتر سابقه داشته است.

تیم بارسلونا در نظرسنجی سایت گل عنوان بهترین تیم سال را از آن خود کرد و با اختلاف نسبت به میلان و رئال مادرید آخرین نظرسنجی را به سود خود تمام کرد. این تیم در حال حاضر در جدول رده بندی لیگ اسپانیا پایین تر از رئال مادرید قرار دارد و مدیران این تیم تنها سفیدپوشان شهر مادرید را به عنوان رقیب جدی خود می شناسند. بارسلونا تیمی جوان و جذاب است که تب محبوبیت این تیم در تمام دنیا قابل مشاهده است. در نظرسنجی سایت گل، بارسلونا 45 درصد آرا را به خود اختصاص داد و بالاتر از میلان (18 درصد) و رئال مادرید (13 درصد) از همان ابتدا در صدر ایستاد و در پایان هم بازی را به سود خود تمام کرد.

تکلیف موفق ترین تیم سال 2012 نیز از حالا تا پایان فصلی که در میانه آن قرار داریم، روشن خواهد شد. فصلی که جام ملت های اروپا، مهم ترین رقابت فوتبالی آن خواهد بود.

2012/1/1

nw_nk
24-01-2012, 16:20
Team of the Year 2011

Player

Spain Iker Casillas Spain Real Madrid

Brazil Dani Alves Spain Barcelona
Spain Gerard Piqué Spain Barcelona
Brazil Thiago Silva Italy Milan
Brazil Marcelo Spain Real Madrid

Netherlands Arjen Robben Germany Bayern Munich