PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FOLDER GURD قاتل خاطره هام شد. کمک

3D.ARCHITECTURE
06-12-2011, 14:22
سلام به همه دوستان اهل فن.
من چند روز قبل برای محافظت از فایل های شخصیم با برنامه فولدر گارد یه فولدر و انکریپت کردم اما بعد هر کار کردم که اون پوشه رو از حالت هیدن در بیارم نشد واسه همین نرم افزارو پاک کردم تا پوشه برگرده اما نشد.الان فایلم نست.
بچه ها این پوشه خیلی واسم مهمه.خاطرات چند سالم توشه.کسی میتونه راهنماییم کنه که چجوری برش گردونم؟؟؟؟از یه نفر پرسیدم گفت محاله!!!:41::37:

jafarian
06-12-2011, 15:07
برنامه رو ازنوع نصب کنید ببینید فایل خودتون تو همین برنامه میتونید بیارین که نمایش بده فایل شمارو یا که از برنامه Everything استفاده کنید تمامی فایلهای hiden خودتون unhide کنید بعدشم اسم اون برنامه رو به وسیله این نرم افزار سرچ کنید از تو محیط safe mode هم یکی تست کنید از آخرم با برنامه iso buster یک تست بزنیدمسیر فایل خودتون به این برنامه بدین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3D.ARCHITECTURE
07-12-2011, 00:47
برنامه رو ازنوع نصب کنید ببینید فایل خودتون تو همین برنامه میتونید بیارین که نمایش بده فایل شمارو یا که از برنامه Everything استفاده کنید تمامی فایلهای hiden خودتون unhide کنید بعدشم اسم اون برنامه رو به وسیله این نرم افزار سرچ کنید از تو محیط safe mode هم یکی تست کنید از آخرم با برنامه iso buster یک تست بزنیدمسیر فایل خودتون به این برنامه بدین :20:

سلام دوست عزیز
مرسی از راهنماییت.من این کارو کردم اما نشد.
در ضمن اسم نرم افزارو اشتباه گفتم.Folder Lock 6 نرم افزاریه که باهاش فایلو مخفی کردم.
موفق باشی

jafarian
07-12-2011, 00:58
سیستم تو حالت safe mode بالا بیارین بعدشم تو همون درایوی برین کا اطلاعات شما هیدن شده احتمالا همون پوشه خودتون ببینید اگر دیدین اطلاعات داخلش باز کنید بعدش داخل یک درایو دیگه cut کنید پست پایینم ببینید شاید بکارتون اومد.

3D.ARCHITECTURE
08-12-2011, 01:34
سیستم تو حالت safe mode بالا بیارین بعدشم تو همون درایوی برین کا اطلاعات شما هیدن شده احتمالا همون پوشه خودتون ببینید اگر دیدین اطلاعات داخلش باز کنید بعدش داخل یک درایو دیگه cut کنید پست پایینم ببینید شاید بکارتون اومد.

سلام
از safe mode رفتم نشد.اما طبق چیزی که تو اون تاپیک بود با نرم افزار winhex فایلو پیدا کردم و ریختم تو یه درایو دیگه فایلم کامل بود اما تمام چیزایی که توشه خونده نمیشه