PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش فعال کردن زبان فارسی در ویندوز

alirezaasemani49
06-12-2011, 01:38
سلام,برای اینکه در ویندوز و نرم افزارهای دیگر ,فارسی تایپ کنیم,لازم است اول زبان فارسی را در ویندوز فعال کنیم.برای اینکار اول به کنترل پنل میرویم و بعد:
در آنجا روی گزینه Region and language کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.روی پنجره فوق روی زبانه Keyboards and languages کلیک کنید.سپس دکمه Change Keyboards را کلیک کنید.
در پنجره جدید زبانهای نصب شده را میبینید,که معمولا انگلیسی است.برای نصب زبان جدید دکمه add را کلیک کنید.کادر دیگری باز میشود.در اینجا اکثر زبانهای دنیا وجود دارد.در میان آنها زبان Persian را تیک بزنید و ok کنید.کادر بعدی هم ok کنید.میبینید که زبان فارسی هم زیر زبان انگلیسی اضافه شده.اینجا هم ok کنید.حالا میتوانید فارسی تایپ کنید.

vampire girl
06-12-2011, 02:01
سلام ... خسته نباشید... این دستور که شامل فارسی کردن زیرنویس ها نمیشه.میشه؟
اخه من زیرنویس فارسی رو بعد از دانلود کردن وقتی میخوام اجراش کنم حروف رو بی معنی نشون میده و وقتی فونتشو میکنم utf8 اوضاع بدتر میشه!!!!!!شبیه علامت سوال نشون میده همه چیو!البته فقط تو ویندوز 7...
برای این مشکل هم راه حل میشناسید؟؟؟؟ممنون میشم بگید

vampire girl
08-12-2011, 15:42
طبق سایت اول که از km هست عمل کنید یا سایت دوم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام....باورتون نمیشه همین الان بزرگترین لطفی رو که میتونستین به یه نفر بکنین به من کردین.......واقعا مموننم..از خوشحالی نمیدونم چی بگم...درست شد!!!!!!!خیلی خوبید...بازم ممنون...:11::11::26:
امیدورارم هیچ سوالتون بی جواب نمونه هیچوقت...:40::40::40::40:دستتونو میبوسم...:43::40: