PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :این gifرو چطوری درست کنم؟؟

amirkalak6
05-12-2011, 21:43
سلام

دوستان یه توضیح کوچیک میشه بدین همچین چیزیرو چطوری درست کنم که نوشته اونطوری بشه؟؟:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ArashMiniStar
05-12-2011, 23:03
کدوم GIF?:13::20:

behzad74
05-12-2011, 23:58
سلام دوست عزیز
ااااااا این رو که خودم درست کردم :D
این با استفاده از پنجره Animation فتوشاپ ساختم که متن Stylesh در دو حالت تغییر کرده

behzad74
06-12-2011, 00:15
فقط باید کار با پنجره ی Animation رو یاد بگیرید

الان این رو براتون زدم ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aram_nfs
06-12-2011, 00:16
سلام

همونطوری که دوست عزیزمون گفتن این تصویر از 2 تا فریم تشکیل شده که یکیش اون نوشته سادس و توی دومی با ساتفاده از منوی blending به اون outer glow داده شده که همون پیش فرضش هست فقط سایزشو یکیم بزرگ کردن

برای خروجی گرفتن هم از پنجرهsave for web and other... استفاده کن و حالتش رو رو gif بزار

موفق باشی

Shahin King
06-12-2011, 00:25
سلام

این آموزش ها به شما کمک می کنن تا کاملا متحرک سازی در فتوشاپ رو یاد بگیرین .

آموزش : ساده برای درست کردن عکس متحرک ( سطح : مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : ساخت متن متحرک و چشمک زن در فتوشاپ (سطح : مبتـدی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : Gif ( سطح مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش: طراحی آواتور متحرک ( سطح:مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : ساخت امضاهای مناسب برای انجمن ( سطح : متوسط ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربان شما
شاهین :11:

amirkalak6
06-12-2011, 09:24
سلام دوست عزیز
ااااااا این رو که خودم درست کردم :D
این با استفاده از پنجره Animation فتوشاپ ساختم که متن Stylesh در دو حالت تغییر کرده

ممنون دوستان از کمکاتون

فقط تو اون animation خیلی سخته اصلا گزینه ای نمیاد اگه مراحلشو توضیح بدید.. blending رو نتونستم پیدا کنم الان نسخهcs4 رو نصب دارم تو فتوشاپ جایی نیست برای سرچ ابزار؟

amirkalak6
06-12-2011, 09:29
سلام

این آموزش ها به شما کمک می کنن تا کاملا متحرک سازی در فتوشاپ رو یاد بگیرین .

آموزش : ساده برای درست کردن عکس متحرک ( سطح : مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : ساخت متن متحرک و چشمک زن در فتوشاپ (سطح : مبتـدی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : Gif ( سطح مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش: طراحی آواتور متحرک ( سطح:مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش : ساخت امضاهای مناسب برای انجمن ( سطح : متوسط ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربان شما
شاهین :11:

ایناییکه شما گذاشتی لینکاش خرابه اخه:46:

part gah
06-12-2011, 10:10
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این درسته.بقیش اره نمیاره.

aram_nfs
06-12-2011, 14:06
آموزش : Gif ( سطح مبتدی )

آموزش : ساخت متن متحرک و چشمک زن در فتوشاپ (سطح : مبتـدی)

آموزش: طراحی آواتور متحرک ( سطح:مبتدی )

آموزش : ساخت امضاهای مناسب برای انجمن ( سطح : متوسط )

البته لینک ها درست بودن فقط forum.p30world.com توی ابتداش اضافه وارد شده بود