PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازمند نرم افزاری که فقط از نرم افزرار رهای نصب شده روی ویندوز بک اپ بگیره؟؟؟؟؟

hesam68
05-12-2011, 16:21
سلام

میخواستم بهم نرم افزاری معرفی کنین که فقط و فقط از نرم افزار هایی که الان رو ویندوز ایکس پی من نصب هست مثل فایرفاکس و دانلود منیجر و ... و بکاپ بگیره و من ویندوزمو عوش کنم و باز این فایل بکاپ و باز یابی کنم همه ی نرم افزارا نصب شده مثل قبل بشه

اصلا همچین نرم افزاری هست؟؟؟
ممنونتون میشم راهنماییم کنین
منتظرم

faraname
05-12-2011, 18:11
سلام

میخواستم بهم نرم افزاری معرفی کنین که فقط و فقط از نرم افزار هایی که الان رو ویندوز ایکس پی من نصب هست مثل فایرفاکس و دانلود منیجر و ... و بکاپ بگیره و من ویندوزمو عوش کنم و باز این فایل بکاپ و باز یابی کنم همه ی نرم افزارا نصب شده مثل قبل بشه

اصلا همچین نرم افزاری هست؟؟؟
ممنونتون میشم راهنماییم کنین
منتظرم

سلام به شما
از اعتمادتون متشکرم
به شما چنین کاری رو پیشنهاد نمی کنم . علت ات هم اینه که شما حتی ویندوز رو هم که نصب می کنید , اگر عیننا دو بار یک ویندوز رو یک سیستم نصب بکنید , به طور مثال بعد از 6 ماه ویندوز رو عوض کنید ( همون ویندوز قبلی رو بریزید ) امکان داره کلی از فایل های نصبی شما به شکلی متفاوت نصب بشن. حالا فرض کنید نرم افزارهایی که نصب میشن بخوان درست کار کنن. نرم افزار ها باید در بستری اجرا بشن که نسبت به چند وقت پیش تغیراتی داشته . اینجاست که کرش ها و مشکلات شروع میشه . در کل بک آب گیری تنها برای درایورهای سیستم ( بویژه لپ تاپ ) توصیه میشه. البته در زمینه بک آپ و تهیه پشتیبان از نرم افزارها و درایورها و حتی اطلاعات روی هارد دیسک بدون شک محصولات ACRONIS بی رقیت هستند. برای نمونه یکی ازاین محصولات رو لینک میدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

jafarian
06-12-2011, 00:28
ازلینک پایین ورژن بوت برنامه رو میتونید دان کنید آموزش برنامه رو هم از لینک دوم میتونید دان کنید:20:

sobhanalah
04-10-2012, 01:11
سلام
خیلی وقته دنبال یه نرم افزار پشتیبان خوب واسه لپ تاب م هستم کلی تو اینترنت گشتم ولی هنوز نمیدونم چی نصب کنم.
لپ تب خودم نرم افزار backup asuz دارهنمدونم همونو نصب کنم یا یه نرم افزار دیگه اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون

yashgin128
09-10-2012, 06:24
سلام
نرم افزاری هست که فقط از ویندوز و نرم افزارهای نصبیش بک اپ بگیره ؟اخه هر نرم افزاری من دیدم مثلا گفته که درایو c واسه بک اپ.ندیدم نرم افزاریی که تو لیست موارد قابل بک اپ مثلا اسمی از ویندوز واسه بک اپ اورده باشه
مرسی

jafarian
09-10-2012, 14:04
سلام
نرم افزاری هست که فقط از ویندوز و نرم افزارهای نصبیش بک اپ بگیره ؟اخه هر نرم افزاری من دیدم مثلا گفته که درایو c واسه بک اپ.ندیدم نرم افزاریی که تو لیست موارد قابل بک اپ مثلا اسمی از ویندوز واسه بک اپ اورده باشه
مرسی

برنامه actonis true image همین کار برای شما انجام میده که ازتاپیک پایین میتونید دانلود کنید .

پشتیبان گیری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])