PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از کانکت شدن یک نرم افزار به اینترنت

ma-bah
05-12-2011, 16:03
سلام به همگی . من چند تا نرم افزار تخصصی نصب کردم که کرک شده هستند . به این خاطر می خوام نذارم به اینترنت وصل شند که یه وقت مشکل لایسنس پیدا کنند . من با آنتی ویروس این کار رو می کنم . یعنی نمی زارم به وب وصل شند اما بعضی از وقت ها آنتی ویروس رو غیر فعال می کنم . ( همین چند وقت پیش همین اشتباه رو کردم و یکی از نرم افزار ها دچار مشکل شد و در واقع مشخص شد که کرک شده ست ) . می خوام بدونم با خود ویندوز نمیشه همچین کاری کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

A M ! N
05-12-2011, 16:12
سلام به همگی . من چند تا نرم افزار تخصصی نصب کردم که کرک شده هستند . به این خاطر می خوام نذارم به اینترنت وصل شند که یه وقت مشکل لایسنس پیدا کنند . من با آنتی ویروس این کار رو می کنم . یعنی نمی زارم به وب وصل شند اما بعضی از وقت ها آنتی ویروس رو غیر فعال می کنم . ( همین چند وقت پیش همین اشتباه رو کردم و یکی از نرم افزار ها دچار مشکل شد و در واقع مشخص شد که کرک شده ست ) . می خوام بدونم با خود ویندوز نمیشه همچین کاری کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/
سلام
راهی که من انجام میدم برای یک سری از برنامه ها این هست که در تنظیمات همون برنامه در بخشهای مربوط به انترنت و کانکشن معملا یک ------ هست و تیکش رو میزنم و یک ------ الکی و اشتباه بهش میدم و اینطوری به اینترنت دسترسی پیدا نمیکنه!

Take Care:40:

saeed774
05-12-2011, 19:48
با فایروال ویندوز 7 که تا حدودی هم کارساز هست میتونی اینکارو انجام بدی . روی Windows Firewall داخل کنترل پنل کلیک کن و بعد در صفحه باز شده از پنل سمت چپ روی Advanced Settings کلیک کن . حالا در کادر باز شده در سمت چپ روی Outbound Rules کلیک کن و دوباره در سمت راست روی new Rule کلیک کن . در صفحه باز شده همون گزینه اول یعنی Programs رو انتخاب کن و Next بزن بعد با Browse مسیر فایل اجرایی برنامه رو بهش بده و ..... با اینکار دسترسی برنامه به نت قطع میشه . ولی بعضی اوقات فایل اجرایی برنامه برای کنترل لایسنس به نت وصل نمیشه بلکه فایلای Dll یا .... که برنامه داره این وظیفه رو بر عهده گرفتن .
به نظر من روشی که دکی جون اسمیت گفتن بهتر باید باشه . چون تو این حالت در روش اتصال به نت برنامه قادر نیست با ------ اشتباه به نت وصل بشه .
میتونی جدا از فایروال ویندوز و انتی ویروس از فایروال های قوی تر مثله Comodo Firewall که رایگان هم هست استفاده کنی .

jafarian
05-12-2011, 22:13
پیشنهاد میکنم برنامه Windows Firewall Control دان کنید برای کنترل فایروال ویندوز بلوک کردن برنامه برای جلوگیری از عدم اتصال به اینترنت ازش استفاده کنیدچون کارکرد با فایروال ویندوز یکخورده مشکله :20:

لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال برنامه

9L9PC1CEXLZMZ2VY