PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای جداکردن (split) قسمتی از فایل mkv

ALI V8
05-12-2011, 14:24
درخواست برنامه برای جداکردن (split) قسمتی از فایل mkv :

دوستان برنامه ایی معرفی کنید که بتونم قسمتی از یه فایل mkv رو جدا کنم.اگر ممکنه برنامه ایی رو معرفی کنید که کارش خوب باشه و خودتون هم امتحان کرده باشید.واقعا واجبه.
اگر هم امتحان نکردید و خبر دارید از همچین برنامه ایی لطفا معرفی کنید.من خودم امتحانش میکنم.اگر آموزشی هم به همراه نرم افزار بود لطفا دریغ نکنید.ممنون.

faraname
05-12-2011, 14:46
درخواست برنامه برای جداکردن (split) قسمتی از فایل mkv :

دوستان برنامه ایی معرفی کنید که بتونم قسمتی از یه فایل mkv رو جدا کنم.اگر ممکنه برنامه ایی رو معرفی کنید که کارش خوب باشه و خودتون هم امتحان کرده باشید.واقعا واجبه.
اگر هم امتحان نکردید و خبر دارید از همچین برنامه ایی لطفا معرفی کنید.من خودم امتحانش میکنم.اگر آموزشی هم به همراه نرم افزار بود لطفا دریغ نکنید.ممنون.

Xilisoft MKV Converter رو برای تبدیل فایل های ویدیویی و حتی قسمت کردن اونها تست کنید. برنامه های قوی ارائه کرده این شرکت XILLISOFT ارائه می کنه. البته ImTOO Video Converter Ultimate هم برنامه بسیار قوی ایی تو این حیطه هست و امکانات متنوعی رو بهتون میده . یک کم باید با تنظیمات کار کنید ولی مطمئن باشید نتیجه کیفی اش راضی تون می کنه .

ALI V8
05-12-2011, 17:52
Xilisoft MKV Converter رو برای تبدیل فایل های ویدیویی و حتی قسمت کردن اونها تست کنید. برنامه های قوی ارائه کرده این شرکت XILLISOFT ارائه می کنه. البته ImTOO Video Converter Ultimate هم برنامه بسیار قوی ایی تو این حیطه هست و امکانات متنوعی رو بهتون میده . یک کم باید با تنظیمات کار کنید ولی مطمئن باشید نتیجه کیفی اش راضی تون می کنه .

دوست من برنامه Xilisoft MKV Converter نمیتونه یه قسمت رو برش بده.فقط میتونه پارت پارت کنه.من میخوام یه قسمت مشخص رو از mkv برش بدم.مثل vcd cutter قدیم که انجام میدادیم.
imtoo هم فکر نکنم mkv ساپورت کنه.شما خودتون امتحان نکردید هیچ کدوم از این نرم افزارها رو؟

ALI V8
05-12-2011, 22:58
خب پیدا کردم.
لطفا برنامه زیر رو دانلود کنید تا در ادامه نحوه کار با برنامه رو توضیح بدم.

Aiseesoft MKV Converter 5.0.26

بعد از نصب برنامه لطفا در هنگام FINISH تیک گزینه LAUNCH رو بردارید تا برنامه باز نشه.
بعد از پوشه CRACK دانلود پوشه ALL , فایل ALL.dll رو کپی کنید در پوشه نصب برنامه در Program Files و در پوشه ALL کپی و REPLACE کنید.

حالا برنامه رو باز کنید و طبق عکسهایی که گذاشتم مدیا مورد نظر را برش دهید.(برنامه ساده و خیلی خوبیه):

1- طبق عکس زیر فیلم مورد نظر را با زدن کلید Add File فراخوانی کنید

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-بعد از فراخوانی مدیا روی گزینه Trim کلیک کنید تا پنجره مربوط به برش مدیا باز بشه.

عکس:

3-حال که پنجره Trim باز شده با استفاده از با استفاده از علامتهای ](set trim start) و [ (set trim end) میتوانیم محل مورد نظر برای برش را تعیین کنیم.همینطور اینکار رو میتوانیم به صورت دادن زمان از فیلدهای پایین به صورت دستی زمان را وارد کرد.مثلا 01[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا انتها که خودش به صورت پیش فرض زمان انتها رو داره.چنانچه اشتباه وارد کردیم با استفاده از کلمه RESET تنظیمات Trim به حالت پیش فرض بر میگردد.
(پیشنهادمیکنم با وارد کردن زمان یا با استفاده از گزینه های set trim اسلایدر مربوطه رو زیاد عقب جلو نکنیم.)
حالا OK کنید.

عکس:

.

4_ با استفاده از گزینه SETTINGS پنجره مربوط به آن باز میشه. میتوان فرمت مورد نظر و همینطور زرولوشن مورد نظر رو انتخاب کرد.همینطور Framrate و Samplerate تنظیم کرد.که به جز فرمت مورد نظر و رزولوشن میتوان باقی تنظیمات را دست نزنیم.مگه اینکه هدف خاصی داشته باشیم.

عکس:

5-همونطور که در عکس میبینید میتوان پوشه خروجی مدیا را در شماره 3 و تعیین نوع فرمت در شماره 2 و تنظیمات دقیق تر مربوط به فرمت انتخاب شده از شماره 1 انتخاب کرد.

عکس :

حالا با تنظیماتی که انجام دادید روی گزینه CONVERT کلیک کنید.تا عملیات جدا سازی و تبدیل انجام و به پایان برسد.پیشنهاد میکنم محصول خروجی رو بعد از اتمام کار چک کنید اولش آخرش.یا صدا رو ببینید که عقب جلو نباشه.که اگه احیانا خواستید آپ کنید محصول نهایی معیوب نباشد.

پیشنهاد میکنم برش رو یه چند ثانیه از قبل زمان مورد نظر آغاز بشه که مشکلی هم پیش نیاد هرچند که میتوان خروجی رو دوباره دید تا اگر مشکلی بود دوباره خروجی گرفت.