PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم کلیک روی ایکون ها

sokote mordab
05-12-2011, 11:13
سلام

من یک نوت بوک ایسوز n53 دارم ویندوز اورجینال روش هست الان چند وقتی هست بعد از مدتی کار کردن دیگه نمیشه روی ایکون های روی دسک تاپ کلیک کرد ولی سیستم هنگ نکرده منوی استارت باز میشه و میشه باهش کار کرد سیستم هم ویروسی نیشت پاک پاک هست باید سیستم را ری استارت کنم تا ردیف بشه اون کسی هم که نوت بوک ازش خرید موقع تحویل از سیستم برام بک اپ نگرفته بود الان برای رفع این مشکل چه کار کنم ؟ ویندوز اگر عوض کنم که ویندوز اورجینال هست.

این سوال را در بخش لپ تاپ پرسیدم 3 روز جواب ندادن

ممنون

alirezaasemani49
06-12-2011, 01:23
[QUOTE=sokote mordab;6678709]سلام

من یک نوت بوک ایسوز n53 دارم ویندوز اورجینال روش هست الان چند وقتی هست بعد از مدتی کار کردن دیگه نمیشه روی ایکون های روی دسک تاپ کلیک کرد ولی سیستم هنگ نکرده منوی استارت باز میشه و میشه باهش کار کرد سیستم هم ویروسی نیشت پاک پاک هست
سلام,دوست عزیز با توجه به اینکه اشاره میکنید که ویروسی نیست,این مشکل شما بیشتر برای ویروسی شدن پیش می آید .شما با یک آنتی ویروس قوی (به غیر از آنتی ویروس خودتان)فول اسکن کنید.حتما یک ویروس پیدا میشه .(در مورد این موضوع.)

Erfan.B
06-12-2011, 06:17
سلام

من یک نوت بوک ایسوز n53 دارم ویندوز اورجینال روش هست الان چند وقتی هست بعد از مدتی کار کردن دیگه نمیشه روی ایکون های روی دسک تاپ کلیک کرد ولی سیستم هنگ نکرده منوی استارت باز میشه و میشه باهش کار کرد سیستم هم ویروسی نیشت پاک پاک هست باید سیستم را ری استارت کنم تا ردیف بشه اون کسی هم که نوت بوک ازش خرید موقع تحویل از سیستم برام بک اپ نگرفته بود الان برای رفع این مشکل چه کار کنم ؟ ویندوز اگر عوض کنم که ویندوز اورجینال هست.

این سوال را در بخش لپ تاپ پرسیدم 3 روز جواب ندادن

ممنون
دوست من شاید تیک show desktop icons برداشته شده.
کلیک راست کن رو دسک تاپ.
از قسمت view گزینه ی show desktop icons رو تیک بزن.

موفق باشی :40: