PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی با کپی فایلی در DVD

mansour2023
04-12-2011, 19:24
سلام دوستان
دوستان ، من یه دی وی دی دارم وقتی میخوام از یه فایلش کپی کنم نصفشو کپی میکنه بقیشو نمیتونه ، به یکی از دوستام دادم اینو رایت کرده ، خودش استفاده کرده میگه درسته ولی برای من این مشکل هستش
هم در سون و هم در ایکس پی امتحان کردم هیچکدوم نمیتونن فایل رو کپی کنن
جالبه فقط یه فایلش اینجوریه بقیش راحت کپی میشه
مشکل از چیه دوستان ؟

joe_satriani
04-12-2011, 22:00
با سلام
با نرم افزار power iso یه دور باز کنید و از فایلهاش روی هاردتون کپی بگیرید.

موفق باشید.

faraname
04-12-2011, 22:54
سلام دوستان
دوستان ، من یه دی وی دی دارم وقتی میخوام از یه فایلش کپی کنم نصفشو کپی میکنه بقیشو نمیتونه ، به یکی از دوستام دادم اینو رایت کرده ، خودش استفاده کرده میگه درسته ولی برای من این مشکل هستش
هم در سون و هم در ایکس پی امتحان کردم هیچکدوم نمیتونن فایل رو کپی کنن
جالبه فقط یه فایلش اینجوریه بقیش راحت کپی میشه
مشکل از چیه دوستان ؟
به احتمال 99/99 % از اپتیک شماست ( دی وی دی رام یا دی وی دی رایتر شما یا احیانا بلوری ) این حالت واسه من هم زیاد پیش می اومد . از رام کپی میشد , از رایتر نمیشد. راه حل این مشکل اینه که یا درایو اپتیک تون رو عوض کنی یا اینکه این فایل ها رو بدین کسی کپی کنه بریزه تو فلش بده بهتوون. این رو بدونید این ضعف دستگاه اپتیک شما نیست , بیشتر به حساسیت اپتیک ها به نوع خاصی از دیسک ها و یا الگوریتم رایت اونها مربوط میشه.شاید در اینده هم از این نوع مشکلات واستون پیش بیاد. پس یا باهاش کنار بیایید یا اپتیک تون رو عوض کنید. موفق باشید.

jafarian
04-12-2011, 23:17
به وسیله برنامه CDRoller یا که AnyReader ببینید میتونید محتویات سیدی خودتون استخراج کنید درضمن احتمالش هست با تنظیم پتانسیومتر دستگاه این مورد برطرف بشه که اون میشه سخت افزاری :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید