PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه با مای‌بی‌بی چنین کاری کرد؟

tasnim68
04-12-2011, 14:58
سلام دوستان. من یه انجمن مای بی بی دارم که تو سابدامین forum سایتم نصبه.

قبل از اینکه بقیه سوالمو بپرسم اجازه بدید دو تا مقدمه قبلش بگم:
1. اینکه حتما می دونید تو تمام صفحات انجمن میشه لاگین لاگ آت کرد.
2. و حتما دیدید که وقتی بعضی انجمن ها یا بخش ها رو محدود می کنیم وقتی کاربر وارد نشده یا مجاز به استفاده از اون صفحه نیست یه پیغام دریافت می کنه که شما مجاز به مشاهده نیستید و این می تونه به دلایل زیر باشه و از این حرفا.

خب حالا بریم سر اصل مطلب، گفتم که من یه انجمن مای بی بی دارم که تو سابدامین forum سایتم نصبه؛ حالا من می خوام یه سابدامین دیگه مثلا به اسم links تو سایتم داشته باشتم که فقط شامل یه صفحست که میخوام این یه صفحه دقیقا از قالب انجمنم استفاده کنه و همون قضیه لاگین و لاگات انجمن تو این صفحه و سابدامین هم سر جاش باشه.
و اینکه اگه کسی لاگین نکرده بود با همون پیغام روبرو شه و وقتی لاگین کرد بتونه محتوای اون صفحه رو ببینه.

لطفا من کمکم کنید!

*LionHeart*
18-12-2011, 17:54
سلام دوستان. من یه انجمن مای بی بی دارم که تو سابدامین forum سایتم نصبه.

قبل از اینکه بقیه سوالمو بپرسم اجازه بدید دو تا مقدمه قبلش بگم:
1. اینکه حتما می دونید تو تمام صفحات انجمن میشه لاگین لاگ آت کرد.
2. و حتما دیدید که وقتی بعضی انجمن ها یا بخش ها رو محدود می کنیم وقتی کاربر وارد نشده یا مجاز به استفاده از اون صفحه نیست یه پیغام دریافت می کنه که شما مجاز به مشاهده نیستید و این می تونه به دلایل زیر باشه و از این حرفا.
خب حالا بریم سر اصل مطلب، گفتم که من یه انجمن مای بی بی دارم که تو سابدامین forum سایتم نصبه؛ حالا من می خوام یه سابدامین دیگه مثلا به اسم links تو سایتم داشته باشتم که فقط شامل یه صفحست که میخوام این یه صفحه دقیقا از قالب انجمنم استفاده کنه و همون قضیه لاگین و لاگات انجمن تو این صفحه و سابدامین هم سر جاش باشه.
و اینکه اگه کسی لاگین نکرده بود با همون پیغام روبرو شه و وقتی لاگین کرد بتونه محتوای اون صفحه رو ببینه.

لطفا من کمکم کنید!

دوست عزیز
من که خودم نمیدونم چطور میشه این کار را کرد
ولی سوالت را تو انجمن مای بی بی ایران بپرس حتما جواب میدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم تونسته باشم حداقل کمکی کرده باشم