PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید samsung gt-s8530 wave II

dash_mehdi
04-12-2011, 01:00
با سلام خدمت همه ی دوستانی که به تایپک من وارد شدن
دوستان میتونن هر سوالی درباره wave II دارن بپرسن
گوشیه فعلیم: سامسونگ WAVE II و HTC DESIRE HD

خواهش میکنم از همه ی دوستان اگر بحثی دارن در این تایپک بفرستن

dash_mehdi
08-12-2011, 16:01
دوستان نقطه نظرات و یا سوالی دارند حتما بیان کنند که خیلی خوش حال می شم
ممنون از همکاری تون

dash_mehdi
09-12-2011, 17:08
WAVE II یک اسمارت فون تحت سیستم عامل بادا 1.2 هستش از اصلی ترین امکانات این گوشی میشه به صفحه نمایش SUPER CLEAR LCD بسیار درخشنده و پر رنگ با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ/ سیستم عامل بادا 1.2 /دوربین 5 مگاپیکسلی که بدون شک بهترین دوربین 5 مگاپیکسلی در بازار ایران است/ همین طور فیلم برداری تحسین برانگیز 720p@30 fps که باز هم جزء بهترین ها است عمر باطری این گوشی با وجود صفحه ی نمایش بزرگ و برنامه های نسبتا زیاد خوب و طولانی است
ساختار و ظاهر این گوشی بسیار زیبا است و نسبتا متفاوت مخصوصا در عقب .کیفیت صدا نیز خیلی خوب است

این هم چند عکس از wave II

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که حدود 1 ماهه خریدمش و خیلی ازش راضیم و اگر بخام با گوشیه دومم HTC DESIRE HD که البته 1 هفته پیش بعد از 2.5 ماه فروختمش مقایسه کنم از دو چیز مهم ویو 2 برتری داره یکی صفحه نمایش درخشنده تر و دوربین بهتر با وجود این که DESIRE HD دوبین 8 مگاپیکسلی داره انصافا دوربین 5 مگاپیکسلیه ویو 2 ازش خیلی بهتره.
واقعا ویو 2 خیلی بیش تر از 300 تومن میارزه
دوستان اگر سوالی درباره ی سیستم عامل بادا و این گوشی دارن حتما بنویسند

h!tman
09-12-2011, 17:13
این نظر سنجی شما رو نفهمیدم!
ویو بیشتر از 300میرزه بله! ولی دیزار اچ دی 540 تومنی رو رد کنید چون Arc S قوی تره
کلا قدرت بسته به پوله
توی 300تومن هم آندروید براتون مهم نیست Wave 2 عالیه

dash_mehdi
09-12-2011, 20:31
دوستان عزیز حتما در نظر سنجی در بالای این تاپیک شرکت کنید

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

این نظر سنجی شما رو نفهمیدم!
ویو بیشتر از 100میرزه بله! ولی دیزار اچ دی 540 تومنی رو بیخیال شید و Arc S رو انتخاب کنید که بسیار قوی تره!
توی 300تومن هم آندروید براتون مهم نیست Wave 2 عالیه

نظر سنجی هم فقط برای مشخص شدن میزان محبوبیت برترین گوشی های بازاره

:12:
موفق باشید

dash_mehdi
09-12-2011, 23:06
شما عزیزانی که گوشی های سریه ویو دارید میتوانید از طریق کامپیوتر خود و نرم افزار سامسونگ کیس (samsung kies) به اینترنت متصل شده و هزاران نرم افزار و بازی دانلود کنید این برنامه از قسمت های مختلف تشکیل شده . شما با استفاده از قسمت انتخاب گوشی . گوشیه مورد نظر خود را انتخاب کنید و برنامه هایی که فقط به گوشی شما می خورند ظاهر شوند
واقعا کسی که در ایران زندگی می کنه بهترین سیستم عامل براش بادا هست اینکه کیفیت و تعداد نرم افزار های اندرود از بادا خیلی بیشتره شکی نیست اما ایا کسی تا به حال در مورد سختی دستیابی به برنامه های اندروید اشاره کرده ؟؟؟؟!!!!

h!tman
09-12-2011, 23:10
شرمنده عزیز یک اشتباه رخ داده بود...

dash_mehdi
10-12-2011, 11:43
درسته arc خیلی بهتر از desire hd هستش تازه ارزون ترم هست

behnam_r007
18-01-2012, 21:52
wave2 الان قیمتش چنده؟
باتریش چطوره؟
یکی از دوستان داشت واقعا تاچش خیلی قوی بود. کافی بود اشاره کنی. البته سامسونگ همه گوشیهای سریGALAXy تاچش خوبه اما این یه چیز دیگه بود.
من فکر میکنم سامسونگ باید برنامه های بادا رو بیشتر در اختیار مردم بذاره، یکی از مشکلهایی که مردم زیاد استقبال نمیکنن ترس از کمبود برنامه و ... هست

dash_mehdi
19-01-2012, 20:21
wave2 الان قیمتش چنده؟
باتریش چطوره؟
یکی از دوستان داشت واقعا تاچش خیلی قوی بود. کافی بود اشاره کنی. البته سامسونگ همه گوشیهای سریGALAXy تاچش خوبه اما این یه چیز دیگه بود.
من فکر میکنم سامسونگ باید برنامه های بادا رو بیشتر در اختیار مردم بذاره، یکی از مشکلهایی که مردم زیاد استقبال نمیکنن ترس از کمبود برنامه و ... هست

باطری که خیلی عالیه اگه خیلی کم کار کنی قشنگ 6 روز نگه میداره
اگه معمولی هم کار کنی 2 روز نگه میداره
قیمت هم 360 تومنه خیلی کشیده بالا من خودم 300 خریدم 2 ماه پیش
تاچ هم که حرارتیه و فوق العاده
اما راستمیگی برنامه و بازی های مفید زیاد نداره ولی نسبت به قیمتش میشه این عیبش رو نادیده گرفت
چون امکانات دیگش خیلی خوبه .. مثلا فیلم برداریش و عکس برداریش عالیه و حرف نداره.