PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه استفاده از BigAnt Office Messenger

ittools
03-12-2011, 15:19
سلام
من با این نرم افزار میخوام یه چت صوتی و تصویری بین شبکه ها ایجاد کنم ولی خیلی پیچیده هست یه نصب کلاینت و یه نصب سرور داره . میخوام ببینم طریقه کار چطوریه ؟
ممنون :11:

ittools
04-12-2011, 10:29
امیدوارم یکی کمک کنه

szereshki
18-01-2013, 22:25
آخرین نسخه بیگانت 2.96 توسط یک تیم ایرانی دیگه کرک و فروخته میشه. نسخه پرو یا استاندارد با تعداد یوزر دلخواه و مشخص و کلاینت فارسی شده. سرور حدود یک تومن و به ازای هر یوزر 20 تومن هزینه دریافت میشه و لیسانس داده شده روی یک سیستم قفل میشه. اگه به کارتون میاد توضیح بیشتری بدم. آموزش و تنظیمات و نصب هم رایگانه

SINAa
08-06-2013, 13:21
بی خیال داداش فکر کردی خیلی زرنگی که تیم ایرانی اومده یه نرم افزار رو کرک کرده و هر یوزر رو 20 هزار میفروشه؟
ملت رو چی فرض کردی ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آخرین نسخه نصبی رو سرور منه

اینم نمایش قسمت ریجیسترش هست

به نظر شما من باید مبلغ 4،275،122،000 تومان پول بدم ؟

81 تا هم یوزر فعال دارم

szereshki
09-06-2013, 07:15
بی خیال داداش فکر کردی خیلی زرنگی که تیم ایرانی اومده یه نرم افزار رو کرک کرده و هر یوزر رو 20 هزار میفروشه؟ ملت رو چی فرض کردی ؟ این آخرین نسخه نصبی رو سرور منه اینم نمایش قسمت ریجیسترش هست به نظر شما من باید مبلغ 4،275،122،000 تومان پول بدم ؟ 81 تا هم یوزر فعال دارم خوش به حال شما! من فقط اطلاع دادم دوست عزیز ضمنا در این نسخه شما مشخصه که تعداد یوزر اصلا دست شما نیست و سورس کرک شده نه سریال. کسی دومیلیون یوزر نمیخواد که حالا براش حساب و کتاب کردی. مگه میخوای تو پنتاگون نصبش کنی! میشه بپرسم نسخه کرک شده شما پرو هست یا استاندارد؟

SINAa
09-06-2013, 10:26
اینکه تعداد یوزر دست من باشه یا نباشه چه سودی به حال شما یا کسی دیگه داره؟؟!! مثلا 15 نفر خیلی خوبه که حالا 16 نفر نیست ایراد بگیریم ؟!
اگه با این نرم افزار کار کرده باشی!!! تو عکس اول میتونی ورژن رو ببینی و اینکه همین الان آخرین ریلیز این برنامه در سایت اصلیش همین نسخه هست و قطعا حرفه ایش هست چون تمام آپشن های اون کار میکنه و فعال هست، به هیچ عنوان هم تو سورس برنامه دست کاری نشده ...
من حرفم اینه که کسی که میخواد یه چیزی بفروشه بهتره ریسلر شرکت اصلی باشه و سودش رو از این راه ببره تا اینکه بخواد مثلا با شکستن قفل اونم معلوم نیست چجوری قیمت پرت به ملت درد کشیده بده، نکته جالب کرک های این برنامه اینه که بله تعداد یوزر خوب جواب میده و تاریخ هم منقضی نمیشه اما یه مدت که باهاش کار کنی کنسول اصلی روی سرور هی یوزر ها رو دیس میکنه!!!، چون چک میکنه اگه با سرور اصلیش در ارتباط نباشه سرورش رو ری استارت میکنه،

szereshki
12-06-2013, 20:49
عزیز من. عرض کردم من فقط اطلاع دادم. ما دو ساله از اینا خریدیم و پشتیبانیشون خوب بو ده راضی هم هستیم. از این مشکلات که شما دارید هم نداریم. حالا سر ما کلاه گذاشتن از نظر شما هم نوش جونشون. شما مثل اینکه بد متوجه شدی. ما به قول شما همون ملت درد کشیدهه هستیم! با همه اینا هم اگه ما حرفمون رو پس بگیریم شما خیالت راحت میشه ما اصلا چیزی نگفتیم. اسمی هم که از کسی نبردیم حدا رو شکر...
:n16:

hexman
20-07-2013, 21:11
خدا خیرتون بده کرکشو بدید ما هم مجانی استفاده کنیم به ازای هر یوزر هم 1 فاتحه به روح رفتگانتون میخونیم

zed2
21-07-2013, 18:22
خدا خیرتون بده کرکشو بدید ما هم مجانی استفاده کنیم به ازای هر یوزر هم 1 فاتحه به روح رفتگانتون میخونیم

برای کرک باید درخواست نرم افزار درخواست بدین تا سریعتر براتون پیدا کنند.:n16:

mohi206
22-10-2013, 17:02
salam mishe crack ya serial ro be man ham bedi man version 2.82 ro daram ke bug ziad dare age lotf kon i mamnon misham

mohi206
22-10-2013, 17:24
من سریال یا کرک این نرم افزار رو بخوام از کجا میشه تهیه کرد من کرک ورژن های پائین تر ور دارم اگه میشه من رو راهنمایی کنید آخه من این رو تو شرکت نصب کردم و داریم کار می کنیم اما چون کرک هستش و نسخه آن پائین هست خیلی گزینه های آن کار نمیکنه
با تشکر

matinjeny
27-11-2013, 12:05
بابا دعوا نکنین

اگه کسی میتونه کرک بزاره که هم محدودیت زمانی هم محدودیت تعداد یوضر برطرف بشه

اگه توانایی شرکت بالا بود که از سایتش میخرید اونم ارزونتر

حالا کمک کنیددددددددد

hexman
07-04-2014, 12:33
دسوتان کسی میدونه اگه بخوایم خریاداری کنیم لایسنس اصلیش رو برای 100 یوزر چند در میاد؟

m.ezati
26-05-2014, 23:21
درود بر همه دوستان عزیز

گروهی هست که نرم افزار و کرک کرده و داره نسخه 320000 کاربر و پرفشنال رو با قیمت 15 هزار تومان و مزایای (نصب از طریق تیم ویور و یا حضور در محل مشتری و یک سال پشتیبانی رایگان) میفروشه :)

اینم آدرسشه :

bigant.blogfa.com

hexman
17-06-2014, 12:34
آخرین نسخه بیگانت 2.96 توسط یک تیم ایرانی دیگه کرک و فروخته میشه. نسخه پرو یا استاندارد با تعداد یوزر دلخواه و مشخص و کلاینت فارسی شده. سرور حدود یک تومن و به ازای هر یوزر 20 تومن هزینه دریافت میشه و لیسانس داده شده روی یک سیستم قفل میشه. اگه به کارتون میاد توضیح بیشتری بدم. آموزش و تنظیمات و نصب هم رایگانه

15 هزار تومان!!!

razeghi_loved
08-02-2015, 17:49
سلام من نیاز به این برنامه دارم پولی هم باشه مشکلی نیست ممنون می شم راهنماییم کنید
ali_kanani@ymail.com
اگر کسی سراغ داره بهم ایمیل بزنه