PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم همش پشت سرهم Log off ..

mehrdad_a
03-12-2011, 10:34
با سلام خدمت دوستان
من سیستمم ویروسی شد با نود آپدیت کل سیستم رو چک کردم ولی چیزی پیدا نکرد ولی سیستم باز آلوده بود تا اینکه به پیشنهاد دوستان یک برنامه با نام Trojan Remover رو نصب و آپدیت کردم و چند تا فایل EXE رو به عنوان تروجان تشخیص داد و پاک کرد که فکر کنم تو پوشه ویندوز بودن و Alarm داد خلاصه بعد از پاک کردن اونا حالا تا سیستم بالا میاد یه لحظه دسکتاپ رو میبینم و سریع Log off میشه و نمیشه به ویندوز ورود کرد تو رو خدا کمک کنین نمی تونم ویندوز عوض کنم چون خیلی برنامه نصب کردم و کلی اطلاعات دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

A M ! N
03-12-2011, 14:42
با سلام خدمت دوستان
من سیستمم ویروسی شد با نود آپدیت کل سیستم رو چک کردم ولی چیزی پیدا نکرد ولی سیستم باز آلوده بود تا اینکه به پیشنهاد دوستان یک برنامه با نام Trojan Remover رو نصب و آپدیت کردم و چند تا فایل EXE رو به عنوان تروجان تشخیص داد و پاک کرد که فکر کنم تو پوشه ویندوز بودن و Alarm داد خلاصه بعد از پاک کردن اونا حالا تا سیستم بالا میاد یه لحظه دسکتاپ رو میبینم و سریع Log off میشه و نمیشه به ویندوز ورود کرد تو رو خدا کمک کنین نمی تونم ویندوز عوض کنم چون خیلی برنامه نصب کردم و کلی اطلاعات دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
سلام
دوست من از طریق Safe mode and network وارد بشین و نرم افزار Super antispyware رو نصب کرده آپدیت و اسکن کنین باهاش
راه دیگه هم این هست که از System restore استفاده کنین به زمان قبلتر برگردین و پس از برگشتن دوباره با همین نرم افزار اسکن کنین باهاش/

Take Care:40:

h756224
06-12-2011, 00:38
با سلام خدمت دوستان
شما که مجبور نیستی ویندوز رو از صفر بریزی . موقع نصب ویندوز از گزینه repair previous windows instalation استفاده کن که هم ویندوز ریخته باشی و هم برنامه های قبلیت پاک نشده باشن .

SURIV
07-12-2011, 10:06
از توی safe mode وارد بشین و تو run تایپ کنین msconfig و موارد مشکوک رو از استارت آپ پاک کنین {تیکشونو بردارین} و سیستم رو ریست کنین
موفق باشین