PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار شمارش گر تعداد کلمات (با تفکیک) در فایل ورد

persia105
03-12-2011, 03:03
سلام دوستان
الان چهار پنج ساعت هست گوگل زیر رو کردم اما چیزی که پشتیبان فارسی کنه نبود

دقیقا یک همچین نرم افزاری می خوام که یک یا چند تا فایل ورد بگیره و تعداد کلمات و فراوانی اونو بده

مثل این:

1-علی 300
2-که 1700
3- شهریار 2

کل کلمات: 2304

گرفتید چی می خوام؟
نرم افزار Hermetic Word Frequency Counter Advanced یک همچین کاری انجام می ده منتها از کلمات فارسی پشتیبانی نمی کنه....اگه کسی می شناسه لطفا راهنمایی که یا به اشتراک بگزاره بشدت نیاز دارم...

ebrahimjan
03-12-2011, 11:54
سلام دوستان
الان چهار پنج ساعت هست گوگل زیر رو کردم اما چیزی که پشتیبان فارسی کنه نبود

دقیقا یک همچین نرم افزاری می خوام که یک یا چند تا فایل ورد بگیره و تعداد کلمات و فراوانی اونو بده

مثل این:

1-علی 300
2-که 1700
3- شهریار 2

کل کلمات: 2304

گرفتید چی می خوام؟
نرم افزار Hermetic Word Frequency Counter Advanced یک همچین کاری انجام می ده منتها از کلمات فارسی پشتیبانی نمی کنه....اگه کسی می شناسه لطفا راهنمایی که یا به اشتراک بگزاره بشدت نیاز دارم...

بهترین نرم افزار همون ورد (WORD) هست شما میتونید اسامی رو در قسمت FIND سرچ کنید و تعداد اون اسامی رو به شما نشون میده در مورد کل کلمات هم شما در ورد باید به تب TOOLS رفته بعد هم WORD COUNT بعد در کادر باز شده در قسمت WORDS شما می تونید کل کلمات رو مشاهد کنید.

persia105
03-12-2011, 23:52
نه منظورم پیدا کردن کلمات کلیدی بصورت اتوماتیک هست...خودش فراوانی کلمات و محاسبه کنه....اگه نه سرچ یک کلمه خاص که خود ویندوز هم انجام می ده...دهتا نرم افزار تست کردم همه فارسی رو پشتیبانی نمی کنند