PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد هنگ کردن ویندوز 7

amir_me_pnu_sir
02-12-2011, 21:02
اقا من وقتی توی ویندوزم بعضی از نرم افزارهارو اجرا میکنم ویندوزم هنگ میکنه
لطفا کمک کنید
خیلی گیجم کرده هر نوع ویندوز 7 هم که بگین نصب کردم بازم هنگ میکنه

fanoostalaei
02-12-2011, 22:25
مثلا چه نرم افزار هایی
سنگین ؟؟؟؟
موقع کپی کردن یه فایل هم بعد از یه مدتی سرعت سیستم کم میشه؟؟؟
رمتون چنده
و مقدار کش رم رو میتونید بگید؟؟؟؟؟؟
من خودم رو همین مسئله اعصابم از ویندوز خورد شد الان دارم از اوبونتو استفاده میکنم
خیلی هم از ویندوز بهتره

jafarian
02-12-2011, 22:50
مشکل هنگ کردن دروهله اول مربوط میشه به هارد ویروسی بودن سیستم اول ازهمه سیستم کامل اسکن کنیددرکرحله بعد کابل هارد چنج کنید هارد بعدش با برنامه hdd regenerator 2011 تحت بوت این برنامه حتما اسکن کنید ازآخرم برنامه hwino32 رو از تاپیک پایین دان کنید یک عکس از قسمت sensor برنامه کامل اینجا بزارین آخرسرم بایوس مین آپدیت کنید این مورد از رسیدن ولتاژ کم پاور به هاردم به وجود میاد:20:

لینک دانلود hdd regenerator 2011

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک hwino32

fanoostalaei
03-12-2011, 00:48
مشکل هنگ کردن دروهله اول مربوط میشه به هارد ویروسی بودن سیستم اول ازهمه سیستم کامل اسکن کنیددرکرحله بعد کابل هارد چنج کنید هارد بعدش با برنامه hdd regenerator 2011 تحت بوت این برنامه حتما اسکن کنید ازآخرم برنامه hwino32 رو از تاپیک پایین دان کنید یک عکس از قسمت sensor برنامه کامل اینجا بزارین آخرسرم بایوس مین آپدیت کنید این مورد از رسیدن ولتاژ کم پاور به هاردم به وجود میاد:20:

لینک دانلود hdd regenerator 2011

تاپیک hwino32

اقا میشه در مورد مشکل من هم تو ویندوز کمک کنی؟؟؟؟؟
توی این تاپیک قبلا گفتم:31::31:

n.a.b.a.t
09-12-2011, 12:01
منم ویندوزم بدون هیچ دلیلی هنگ میکنه

amir_tara67
18-01-2012, 15:13
سلام
ویندوز منم بدون هیچ دلیلی هنگ میکنه. مخصوصا وقتی که کابل شبکه رو قطع میکنم و بعد که میخوام وصل کنم، هنگ میکنه.

taksavaar
18-01-2012, 16:08
سلام
ویندوز منم بدون هیچ دلیلی هنگ میکنه. مخصوصا وقتی که کابل شبکه رو قطع میکنم و بعد که میخوام وصل کنم، هنگ میکنه.
با این مشکل تاحالا برخورد کردم.نفهمیدم مشکل از کجا بود اما یه ویندوز 64 بیت نصب کردم دیگه به مشکل نخوردم.