PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای پارتیشن بندی

Ac.Milan
02-12-2011, 12:42
سلام... لطفا یک نرم افزار برای پارتیشن بندی به من معرفی کنید.
ویندوز من ویستا هست و پارتیشن مجیک 8 روش کار نمیکنه!

omid-p30
02-12-2011, 12:48
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
02-12-2011, 13:58
همین برنامه ای که این دوستمون معرفی کردن بصورت نسخه کامل رجیستر شدش از تاپیک پایین میتونید دان کنید اگر هم برنامه سبکتری بخواین من برنامه MiniTool Partition Wizard Pro پیشنهاد میدم که اونم از تاپیک دوم میتونید دان کنید:20:

faraname
02-12-2011, 16:35
سلام... لطفا یک نرم افزار برای پارتیشن بندی به من معرفی کنید.
ویندوز من ویستا هست و پارتیشن مجیک 8 روش کار نمیکنه!
سلام به شما
این هم برنامه پیشنهادی من . این برنامه بیشتر کار پارتیشین بندی تو لپ تاپ ها رو انجام میده و مشکلات نورتون رو نداره . از اون مهمتر مشکل حجم و محدودیت ساخت حجم واسه درایو ها رو هم نداره. امکانات دیگری هم داره که خودتون می تونید در اون مشاهده کنید . از همه مهمتر قدرت مانور دهی و سرعت اعمال تغییرات اش هست . من خودم باهاش کار کردم و حسابی ازش راضی هستم . این هم لینک دانلود اش :

Ac.Milan
02-12-2011, 16:43
سلام به شما
این هم برنامه پیشنهادی من . این برنامه بیشتر کار پارتیشین بندی تو لپ تاپ ها رو انجام میده و مشکلات نورتون رو نداره . از اون مهمتر مشکل حجم و محدودیت ساخت حجم واسه درایو ها رو هم نداره. امکانات دیگری هم داره که خودتون می تونید در اون مشاهده کنید . از همه مهمتر قدرت مانور دهی و سرعت اعمال تغییرات اش هست . من خودم باهاش کار کردم و حسابی ازش راضی هستم . این هم لینک دانلود اش :

دوست عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی... این نرم افزار رو تو پست دوم هم omid-p30 عزیز معرفی کرد.

nitro
02-12-2011, 17:31