PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی مودم adsl واسه کاربری اینچنینی...

Переклад не
02-12-2011, 00:32
سلام
من اتاقم طبقه ی بالاس و همچنین برای خودش خط تلفن جداگانه داره که براش adsl گرفتم
الان وقتی میرم طبقه ی پایین دیگه به اینترنت دسترسی ندارم و نمیتونم مثلا با لبتاب به اینترنت کانکت بشم یا با گوشی که وای فای داره دیگه کلا
میخواستم لطف کنید مودمی معرفی کنید نمیدونم حتما باید وایرلس باشه دیگه که این مشکلو برطرف کنه
در ضمن احتمال داره که در این حالت همسایه بغلی هم از فرصت استفاده کنه؟
مرسی

Farshid72
02-12-2011, 00:40
tp-link TD 8961G
مودم adsl\wifi هست که میتوند ازش استفاده کنید همسایه هم میگیره ولی بستگی به همسایتون داره که هکر باشه یا نه

Переклад не
02-12-2011, 00:46
چقدر برد داره؟
قیمت چنده؟
منظورتون از هکر پس اینه که سخته کسی بتونه ازش استفاده کنه؟
ممنون

Farshid72
02-12-2011, 00:55
قیمت فک کنم حدود 70 تومن البته مدل 8901ل هم هست که اونم خوبه...بردش در حد همون خونه تا تو حیات شایدم تو کوچه البته اگه خونتون زیاد بزرگ نیس...
آره سخته ولی شدنیه حالا نگران نباش اگه اولی رو بخری حالت QSS داره که امنیتتو بهتر تضمین میکنه

samijazini
02-12-2011, 09:05
سلام
من اتاقم طبقه ی بالاس و همچنین برای خودش خط تلفن جداگانه داره که براش adsl گرفتم
الان وقتی میرم طبقه ی پایین دیگه به اینترنت دسترسی ندارم و نمیتونم مثلا با لبتاب به اینترنت کانکت بشم یا با گوشی که وای فای داره دیگه کلا
میخواستم لطف کنید مودمی معرفی کنید نمیدونم حتما باید وایرلس باشه دیگه که این مشکلو برطرف کنه
در ضمن احتمال داره که در این حالت همسایه بغلی هم از فرصت استفاده کنه؟
مرسی

دوست عزیز مدل پیشنهادی من TP-Link TL_WR741ND مدل خوبیه.نسبت به قیمتش کارایی خوبی داره.بردشم تا حدی است که اگر از خانه های اپارتمانی استفاده می کنید همسایت می تونه از اون استفاده کنه در غیر اینصورت نه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Переклад не
02-12-2011, 10:52
ببینید ونه ما آپارتمانی نیست .سه طبقه که دو طبقه شو ما استفاده میکنیم یعنی این مودم باید تا 14 متر رو کاملا ساپورت کنه
همچنین یعنی اینا همین طوری بدون کد هستن که هر کی بخواد بتونه ازش استفاده کنه؟
ما مثلا وقتی به وای فای متصل میشیم باید کد اختصاصی مون رو وارد کنیم دیگه

Farshid72
02-12-2011, 11:34
بله دیگه باید کد بدی ولی با یبار وارد کردن کد سیو میشه...در شمن بردش فک میکنم بیشتر از 14 متر هم باشه...جای بگرانی نیس