PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه براي يادآوري كارها ميخوام كه بتونه ...

MODMON
01-12-2011, 21:07
سلام دوستان عزيز
من يه برنامه ميخوام كه بتونه كارها يا تماسها و ... را در زمانهايي كه از قبل تعيين كردم برام ياداوري كنه .
درسته با يه سرچ ميشه پيدا كرد ولي من از اين برنامه هاي معمولي نميخوام, برنامه اي ميخوام كه بتونه كارهاي زير را برام انجام بده :

1 - با خاموش شدن سيستم يا خارج شدن از برنامه بازم در زمان تعيين شده اون برنامه بتونه كارشو انجام بده و ياداوريه لازمو انجام بده .

2 - بتونه يادآوريه لازمو كه تعيين كرديم بصورت آنلاين در چند سيستم نمايش بده .

3 - جواب انجام شدن اون كاري كه ياداوري شده را ثبت كنه بطور مثال من يه كاري براي دو هفته ديگه در فلان ساعت مشخص ميكنم , بعد از دو هفته و در همون زمان مشخص شده برنامه بصورت انلاين اون كار را در چند سيستم معرفي شده به برنامه نمايش ميده , حالا اون كسي كه بايد اون كار را انجام ميداده پيغام ياداوري را ميبينه و گزارش انجام شدنشو ثبت ميكنه كه بقيه بتونن عملكرد و گزارش اون كارو ببينن.

خلاصه , برنامه اي كه ميخوام بايد بتونه بصورت انلاين در چند تا كامپيوتر كارشو انجام بده و گزارش انجام كار هم كه توسط كاربر ثبت شده نمايش بده و با خارج شدن از برنامه غير فعال نشه .

اون گزينه 1 مهم نيست چون ميتونم يه سيستم بزارم كه 24 ساعت روشن باشه .

ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنماييم كنه .
اگه برنامه اي هست كه معرفي كنين .
اگر هم كسي ميتونه همچين برنامه اي طراحي كنه و بسازه لطفا اعلام كنه . هزينش هم محفوظه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشا پيش از همه كساني كه كمك و راهنمايي ميكنن متـــــشـــــــــــــــــ ـــكرم:40: