PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی آندروئیدی زیر 300 تومن چی پیشنهاد می کنید؟

a.toraby
01-12-2011, 19:42
من میخوام یک گوشی آندروئیدی زیر 300 تومن بخرم. ورژن آندروئیدش هم طوری باشه که بشه افزار gps خوب روش ریخت. دوربین و این چیزها برام مهم نیست. نرم افزار بیشتر برام اهمیت داره.
با تشکر

.:PAR3A:.
01-12-2011, 20:20
Sony Ericsson Xperia Mini = 280
Sony Ericsson Xperia Mini Pro = 310
Sony Ericsson Live With Walkman = 300
توی این رنج سخت افزار واقعا فوق العاده ای دارن...

a.toraby
02-01-2012, 11:02
Sony Ericsson Xperia Mini Pro = 310
Sony Ericsson Live With Walkman = 300
توی این رنج سخت افزار واقعا فوق العاده ای دارن...

من Sony Ericsson Live With Walkman رو خریدم بالاخره. خیلی هم ازش راضیم. نسبت به قیمتش فوق العادست. سرعتش خیلی خوبه. فقط موقع خرید یادتون باشه یه حافظه بالا براش بخرید چون مموری خودش دو گیگه و از بس روش نرم افزار میریزید کم میاد :31:

شـیـفــو
05-01-2012, 23:00
ایکس پریا مینی اصلا نگیر ، من دوماه دستم بود اصلا ازش راضی نبودم ، خیلی هنگ میکنه صفحش خیلی کوچیکه ، کیفیت صداش بده ، از جیب شلوار هم راحت سر میخوره میوفته بیرون .
البته این معایبش بود فقط .

a.toraby
06-01-2012, 23:29
ایکس پریا مینی اصلا نگیر ، من دوماه دستم بود اصلا ازش راضی نبودم ، خیلی هنگ میکنه صفحش خیلی کوچیکه ، کیفیت صداش بده ، از جیب شلوار هم راحت سر میخوره میوفته بیرون .
البته این معایبش بود فقط .

من کلا از اسم xperia و قیافه همشون بدم میاد. نمیدونم چرا!! اما این live واقعا چیز تمیزی از آب در اومده.

behnam_r007
08-01-2012, 22:40
پیشنهاد میکنم سونی اریکشون نخر. آخه با توجه قیمت میتونی گوشی های سامسونگ با امکانات خیلی بالاتر بخری.
بطور مثال GALAXY Gio یا GALAXY Mini
قبل از خریدت راجع به سامسونگها تحقیق کن اونوقت میفهمی چی میگم

adrenalin
08-01-2012, 23:11
پیشنهاد میکنم سونی اریکشون نخر. آخه با توجه قیمت میتونی گوشی های سامسونگ با امکانات خیلی بالاتر بخری.

فکر کنم این دوست ما گوشی مورد نظرشون رو تهیه کردن ونیاز به ادامه این تایپیک نباشه

من Sony Ericsson Live With Walkman رو خریدم بالاخره. خیلی هم ازش راضیم. نسبت به قیمتش فوق العادست. سرعتش خیلی خوبه. فقط موقع خرید یادتون باشه یه حافظه بالا براش بخرید چون مموری خودش دو گیگه و از بس روش نرم افزار میریزید کم میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.toraby
08-01-2012, 23:24
فکر کنم این دوست ما گوشی مورد نظرشون رو تهیه کردن ونیاز به ادامه این تایپیک نباشه

آره والله خریدم تموم شد رفت. :31:

a.toraby
08-01-2012, 23:31

اتفاقا خیلی هم جستجو کردم. اما به نظر من گوشی های سامسونگ گرون قیمتاش خوبه. قیمت پایین هاش به درد بخور نیست. مثلا همین galaxy fit که شما میکی درسته ۹۰ تومن ارزون تر از se live هستش. اما اصلا قابل مقایسه نیستن. از همه نظر se live بهتره و ارزشش رو داره اینقدر بیشتر بدی. از ورژن آندروپید گرفته تا حجم حافظه داخلی و پردازنده و خیلی چیزای دیگه این دو غیر قابل مقایسه هستند. Gio رو نمی دونم اما Mini که از اسمش هم معلومه در مقابل live مثل اسباب بازی میمونه.
در کل من پیشنهادم اینه که اگه گوشی ارزون قیمت میخواید se بخرید و اگر گرون قیمت میخواید برید به سمت samsung :10:

adel.alizadeh1994
09-01-2012, 00:18
بهترین گوشی به نظر من برای شما گوشی Sony Ericsson Xperia Mini Pro هستش