PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا Google Translate Client کار نمی کنه!؟

Golbarg01
01-12-2011, 12:34
سلام دوستان
من با Google Translate Client در محیط مرورگرها هر کلمه ای رو که کلیک می کنم ترجمه نمی کنه و این ارور رو میده:
ERROR:
Microsoft Translator is over the quota. Try again later or switch to Google Translate.

معنی این چیه؟
البته یه بار هم نرم افزار رو به طور کامل پاک کردم و از خود سایت گوگل آخرین ورژنشو دانلود کردم بازم این مشکل بر طرف نشد.

jafarian
01-12-2011, 15:06
با برنامه your unistaller مترجم گوگل با مود 4 این برنامه پاک کنید بعدش برنامه رو ازنوع داخل یک درایو دیگه نصب کنید از کرک پایین هم برای رجیستر کردنش وقتی ک برنامه بسته هست استفاده کنید پچ پایین تو پوشه program files کپی کنید بعدش روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید بعدم مسیر فایل exe همین برنامه گوگل بدین تاررجیستر بشه بعدش ببینید رفع مشکل میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Golbarg01
01-12-2011, 16:57
با برنامه your unistaller مترجم گوگل با مود 4 این برنامه پاک کنید بعدش برنامه رو ازنوع داخل یک درایو دیگه نصب کنید از کرک پایین هم برای رجیستر کردنش وقتی ک برنامه بسته هست استفاده کنید پچ پایین تو پوشه program files کپی کنید بعدش روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید بعدم مسیر فایل exe همین برنامه گوگل بدین تاررجیستر بشه بعدش ببینید رفع مشکل میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کرک ظاهرا برای ورژن های 5 هست روشم همینو نوشته
و من روی ورژن 6 که دارم امتحان کردم failed داد.
برای ورژن 6 رو ندارید؟

البته من الان ورژن 5 رو هم داشتم و نصب کردم و این کرک رو روش نصب کردم فعال شد و داره کار میکنه ممنون.
ولی کرک ورژن 6 رو هم بذارید خوب میشه.

jafarian
02-12-2011, 00:47
این ورژن 6 چون تازه اومده هنوز پچ یا کرکی واسش منتشر نشده .